reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny,

Powiem wam że jak byłam w pierwszej ciąży i też uczestniczyłam na tym forum to miałyśmy podobna sytuację że mamy zgłaszały się aż do samego końca. Niestety administrator nie pozwolił sprywatyzować. Może się to już zmieniło bo to o czym ja pisze było na przełomie 2014/15.

Ja dziś robiłam znów tarczycę bo mam teraz co tydzień/dwa kontrolować. Od dwóch dni czuję się znów fatalnie więc aż się boję co będzie z wynikami. A Janka86 jak twoja tarczyca?

Dziewczyny macie też takie silne zawroty głowy? Ja od paru dni chodzę jak pijana;/

Jagi06- można cię też prosić o tą rozpiskę? Ja w tej ciąży mało co mogę jeść bez zwrotki więc aż się boję o morfologię;/

Mam do was pytanie. Jestem w 11tyg 4 dniu i skończyły mi się witaminy te na początek. Myślicie że mogę już zacząć zażywać te od 13tyg?? bo średnio mi się chce kupować całe opakowanie tych do 12 tyg? Ja zażywam prenatal.

beatajak13, LADYLI- gratuluje wyników J

Mówiłyście kiedyś o zusie i l4,Ja jestem na l4 od końca września i w poniedziałek dostałam pierwszą wypłatę.

Niestety ja się rzadko udzielam bo mój 15mies. szkrab jeszcze tyle uwagi potrzebuje że ledwo to ogarniam wliczając do tego złe samopoczucie w tej ciąży. I szczerze bardzooo was podziwiam jak macie więcej niż 2 dzieci. Jesteście po prostu wspaniałe że dajecie radę. Ja się zdecydowałam bo nie chciałam dużej różnicy wieku między dziećmi ale na razie mnie to przeraża jak to ogarnę. Może przez to że moja mała od urodzenia dała nam przejść dosłownie przez wszystko… i nadal jeszcze daleko do końca;)
Hej, u mnie okazalo sie, ze chyba dawka dobrana (tsh 0.9). Ulzylo mi. To kolatanie serca i problemy ze spaniem - najprawdopodobniej wynikaly z infekcji, ktora sie zaczynala.. Teraz leze w domu na L4 i katuje sie czosnkiem. Mam kontynuowac letrox (5 dni 50, 2dni 75) i zaczac suplementowac jod ;-) kolejna wizyta za miesiac. A jak u Ciebie??

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaraz wszystkie będziemy na diecie od Jagi :-). Fajna jest.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Zerknij czy dostalas 1 czy 2 tygodnie i ogolny poradnik zywieniowy dla kobiet wciazy:)Wysylam przez telefon i nie wiem czy wszystkie zalaczniki przeszly:)
Fajna,mi bardzo pasuje(pytala co lubie a czego nie,wiec nie wszystko moze Ci smakować)ps obiad gotuje sobie na dwa dni:)
Tylko czasami zamieniam mieso na rybke ale jak mi ryba nie smierdzi:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do prywatnego forum to jak byłam w październikowkach 14 to pozwolili nam się zamknąć dopiero jak minął termin powodów. Ale teraz widziałam, że kwietniowki przed nami zamknęły się kilka tygodni temu, więc może zmieniły się zasady. Na pewno byłoby bardziej komfortowo. To zamknięte pazdziernikowek działa nam świetnie do dziś, mimo że szkraby mają już po dwa lata :-). Można pogadać o wszystkim.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakaś masakra! jak można dziecku obrzydzać rodzeństwo! Gdybym ja albo mój m usłyszeli takie teksty z ust matki(tesciowej) to byśmy wyszli z imprezy i więcej nie przyszli.




My blok w blok nie mieszkamy, ale też nie daleko. Też dostajemy jajka od szczęśliwych kur, jak teściowa robi np pierogi, bigos, lub gołąbki zawsze przywozi :) Jak trzeba posiedzieć z dziewczynami też nie ma problemu. Bardzo kocha swoje wnuczki :)



To wesoły babiniec:) ja mam dwie córki, dla odmiany chciałabym synka, ale dziewczyny po zdjęciu usg wróżą dziewuszkę. Lekarz nic nie mówił, powiedział, że powie na połówkowym.



ja też przytyłam ze trzy, jak nie więcej[emoji14]tak samo tyłam w poprzedniej ciąży. Zobaczymy co lekarz powie w poniedziałek.

JAGI jak wszyscy to i ja:)) meil wysyłam :)
Dadzi wyslalam sprawdz[emoji9][emoji9]

Jak przyjdzie tesciowa na ur a im powiemy a cos powie to ja normalnie wyrzucę za drzwi.
W dupie to mam.Skoro ona nie szanuje nas to ja nie bede jej.

Wczoraj pytala meza co kupic mlodej na ur a on ze koniki schleich bo zbiera od lat.A ona na to?Ale po co jak rok sie pobawi i bedzie lezec:(No to kur... bedzie lezec,nie jej sprawa[emoji4]Prezent to prezent.A co myslala ze jej praktyczne podpaski kupi?:)




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do prywatnego forum to jak byłam w październikowkach 14 to pozwolili nam się zamknąć dopiero jak minął termin powodów. Ale teraz widziałam, że kwietniowki przed nami zamknęły się kilka tygodni temu, więc może zmieniły się zasady. Na pewno byłoby bardziej komfortowo. To zamknięte pazdziernikowek działa nam świetnie do dziś, mimo że szkraby mają już po dwa lata :-). Można pogadać o wszystkim.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
To moze sprobujmy zamknac?Co wy na to?
A jak ktos bedzie dolalaczyc moze w kazdej chwili?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te koniki można potem sprzedać, jak się znudzi.
Ja kupiłam synkowi używaną rodzinkę krów i jest zachwycony. [emoji6]


My na majówkach 2015 dość szybko miałyśmy zamknięty wątek, ale kiepsko wyszło, bo był dostępny tylko dla wybranych, nie dla wszystkich. Porobiły się podziały. Potem grupa na fb i wszystko trochę zdechło..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chcę się podzielić swoją opinią na temat ludzi , którzy potajemnie czytają nie dając nic od siebie . Jakiś czas temu opadła mi szczęka że zdziwienia ponieważ tel przekrecił mi jakieś słowo w poście i osoba , której nie znam, nie wiem kto to itp wcisnela mi "-" za literówkę . Dla mnie to już było chamstwo ! ! ! To my Nie wciskamy sobie "-" za co kolwiek , bo każda z nas dzieli się swoimi radosciami i skutkami a tutaj taka sytuacja, normalnie szok. Jak tak można ? ! A to była nijaka" zoneczka_m" . Też jestem za prywatnym forum skoro są takie sytuacje :(
 
reklama
Do góry