reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

U nas się to rozeszło dosyć bo teściowa jak pojechała na groby to się pochwaliła. My powiedzieliśmy rodzeństwu rodzicom i 2 parą naszych przyjaciół który zresztą sami się domyślili jak powiedziałam to mówili ze wiedzieli to już ale nic nie mówili bo czekali na nas :)
dziś na cmentarzu spotkałam kuzynkę i gadamy o pierdołach, rozeszliśmy się to było do południa, po południu moja mama pojechała i spotkała moja ciotke "mame tej kuzynki" i mówi do mamy, Jola zapytam cie o coś mówi Agnieszka czasem w ciąży nie jest a mama potwierdziła bo mówi ze w oczy nie będzie kłamać a już właściwie 13 tydz to mówi najgorsze minęło ma nadzieje, Brzuszek mam ale znowu nie jakiś mega widoczny . bo 2 lata temu jak byłam w ciaży z córka miałam ciut mniejszy ale teraz to skóra rozciagnieta to szybciej rośnie. smieje się ze promienieje i dlatego wywnioskowała kuzynka ze w ciaży jestem :)
 
reklama
Dadzi-ja wiecznie chora...Jak nie zapalenie oskrzeli,jelitowka,teraz przeziebienie.Widzi mame wiecznie zasmarkaną i duzo odpoczywajaca wiec chyba nie jestem az tak podejrzana:)Chcialam poczekac do polowkowego ale raczej sie nie da ukryć przed nia,tesciową(bo ta znow jej powie "dziecko,teraz to bedziesz miec przerabane!,darciucha w domu"Wiec zwlekam by czarownicy nic nie mówic:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha to Jagi coś nas łączy ;) tesciowa..... Jak się dowiedziała o mojej ciazy to przez 5 minut milczala, tak ja zatkało :) biedna haha nie zapytaliśmy jej O zgodę i to chyba dlatego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha to Jagi coś nas łączy ;) tesciowa..... Jak się dowiedziała o mojej ciazy to przez 5 minut milczala, tak ja zatkało :) biedna haha nie zapytaliśmy jej O zgodę i to chyba dlatego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest 3:20 a ja nie spie od godziny i juz nie zasnę:(Pije gorace mleko i robie sobie "parowke"bo mi tak zatkalo zatoki ze oddycham tylko przez bolace gardło do tego boli głowa od tego wszystkiego.

Moja to powie ze" nie ciesz sie poki nie urodzisz":-/Wredne babsko.Powie do syna pewnie teraz to powinniscie sie bawic i szalec bo corka juz duza a wy sie w pieluchy pakujecie:)
I te swoje opowiadania przy stole o ciezkim jej porodzie...



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi udało Ci się później trochę zasnąć?
Ehh z tymi tesciowymi. Przy Waszych opowieściach to chyba powinnam się cies zyc ze taką mam. Moja jest za bardzo nadgorliwa. Na siłę często chce nam pomagać i widywac się najlepiej co drugi dzień. Muszę ja hamować [emoji6]
 
Jagi współczuję [emoji26] mnie na szczęście jak dotąd omijaja choroby w ciazy tfu tfu.

Moja tesciowa tez jest nadgorliwa i straszna plotkara, ale lubimy sie. Mieszkamy 1200 km od siebie wiec ciesze sie jak sie widzimy, ma swoje wady ale dobra kobieta z niej, bardzo sie ucieszyla ze jestem w ciąży i rozgadala od razu wszystkim [emoji39]

Ja czekam w poczekalni u gina, ciekawa jestem tej wizyty, bo bez usg

 
Jagi udało Ci się później trochę zasnąć?
Ehh z tymi tesciowymi. Przy Waszych opowieściach to chyba powinnam się cies zyc ze taką mam. Moja jest za bardzo nadgorliwa. Na siłę często chce nam pomagać i widywac się najlepiej co drugi dzień. Muszę ja hamować [emoji6]
Zasnelam o 4:30,parowka nie wiele pomogała:(
Moja znow sie kompletnie nie interesuje ale jak juz przyjdzie to tak Cie wkurzy ze wystarczy na dlugo:(
Za to codzien wydzwania do m i go meczy o pierdoly.Wszystko chce wiedziec:co,gdzie,kiedy,ile.I rozsiewa to po calej rodzinie...
Nigdy nie wziela wnuczki na spacer czy lody...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi współczuję [emoji26] mnie na szczęście jak dotąd omijaja choroby w ciazy tfu tfu.

Moja tesciowa tez jest nadgorliwa i straszna plotkara, ale lubimy sie. Mieszkamy 1200 km od siebie wiec ciesze sie jak sie widzimy, ma swoje wady ale dobra kobieta z niej, bardzo sie ucieszyla ze jestem w ciąży i rozgadala od razu wszystkim [emoji39]

Ja czekam w poczekalni u gina, ciekawa jestem tej wizyty, bo bez usg

To fajnie ze masz fajna tesciowa:)
Trzymam kciuki za wizyte:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję takiej teściowej Jagi
moja tesciowa nie wpieprza sie na szczęście w nasze zycie. Dzwonimy okolo raz w tygodniu do siebie, czasem ja tez dzwonie do tesciowej albo ona do mnie. Zawsze marzyla o córce a miala tylko synow i traktuje nas - synowe jak swoje córki [emoji4] nawet sie zawsze smiejemy bo pozwala nam w swoim domu na wszystko a synom nie pozwala [emoji39] wiec fajnie trafilam[emoji4]

 
Współczuję takiej teściowej Jagi
moja tesciowa nie wpieprza sie na szczęście w nasze zycie. Dzwonimy okolo raz w tygodniu do siebie, czasem ja tez dzwonie do tesciowej albo ona do mnie. Zawsze marzyla o córce a miala tylko synow i traktuje nas - synowe jak swoje córki [emoji4] nawet sie zawsze smiejemy bo pozwala nam w swoim domu na wszystko a synom nie pozwala [emoji39] wiec fajnie trafilam[emoji4]

To super ze udalo Ci sie i masz takie relacje:)
Dla mojej liczy sie tylko ona i jej "ja,ja"
Taki typ.Ale za to mam wspaniala mame i oparcie w niej[emoji173]Pomaga mi teraz duzo kiedy co chwile mi cos dolega.Zawsze moge na nia liczyc.Jest na emeryturze wiec moge na nia liczyc 24h.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To super ze udalo Ci sie i masz takie relacje:)
Dla mojej liczy sie tylko ona i jej "ja,ja"
Taki typ.Ale za to mam wspaniala mame i oparcie w niej[emoji173]Pomaga mi teraz duzo kiedy co chwile mi cos dolega.Zawsze moge na nia liczyc.Jest na emeryturze wiec moge na nia liczyc 24h.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorsze jest to ze niektóre tesciowe psuja relacje w małżeństwie


No tak, tesciowa teściową ale mama to mama [emoji7]mame mam tylko jedna i śmiem twierdzic ze mam najlepsza mame na świecie [emoji39] tylko ze mieszkamy bardzo daleko od siebie i widujemy sie 2-3 razy w roku Zazdroszczę mamy na miejscu [emoji7] za granicą niczego mi tak nie brakuje jak mamy

 
Do góry