reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Współczuje Wam dziewczyny tych mdłości :( ja tez je jeszcze momentami mam, chociaż to już 14 tydzień.

Ja dzisiaj też nie ruszałam się z domu :no2: taka pogoda, że bałam się przeziębić!!
 
hehehe dobre :)

Kurde i mnie mdli :/ już dawno tego nie było, ale nie wiem, może to skutek przejedzenia ;) Wybraliśmy się dziś do pierogarni, trochę pojadłam, za dużo :p Umieram teraz.

ZdechłaKura-jakie horrory oglądasz? ja bardziej czytam, lubię takie strachy.

Jagi i córka się nic nie domyśla? że nie chodzisz do pracy itd? :) Kiedy powiecie?
 
Oglądam American horror story. Poza tym lubię czytać recenzje babeczki na Biblia Horrorów, no i jestem na fb Fani Horrorów. Paradoksalnie, oglądać horrory się boję. ;) Przepadam za serią Obcy i Oszukać przeznaczenie.
 
Oszukać przeznaczenie yhm :) My z mężem oglądamy też thrillery kriminalne, dużo seriali z takich znanych to Dexter, po nocach żeśmy siedzieli. Teraz czytam serie książek Geritssen - dobre, mocne. Ja też się boje oglądać horrory, ale lubię je oglądać hahah- tylko nie sama :p
 
Hej laski
My dzisiaj powiedzieliśmy Dominice:) Na początku taka nawet nie zainteresowana ooo tak ooo myślałam że będzie bardziej a ona czy może bajkę obejrzeć:D Ale w ciągu dnia przetrawiła i chodzi i gada dzidzia będzie i żeby siostra itp ale na razie nie dopytywała skąd ona chyba jeszcze jednak z tych dziecinnych bardziej ale teraz bardzo się cieszy.
 
reklama
hehehe dobre :)

Kurde i mnie mdli :/ już dawno tego nie było, ale nie wiem, może to skutek przejedzenia ;) Wybraliśmy się dziś do pierogarni, trochę pojadłam, za dużo[emoji14]Umieram teraz.

ZdechłaKura-jakie horrory oglądasz? ja bardziej czytam, lubię takie strachy.

Jagi i córka się nic nie domyśla? że nie chodzisz do pracy itd? :) Kiedy powiecie?
Dadzi-ja wiecznie chora...Jak nie zapalenie oskrzeli,jelitowka,teraz przeziebienie.Widzi mame wiecznie zasmarkaną i duzo odpoczywajaca wiec chyba nie jestem az tak podejrzana:)Chcialam poczekac do polowkowego ale raczej sie nie da ukryć przed nia,tesciową(bo ta znow jej powie "dziecko,teraz to bedziesz miec przerabane!,darciucha w domu"Wiec zwlekam by czarownicy nic nie mówic:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry