reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

ja jutro rano jadę na usg NT i oddać krew na Pappe. 8.40 mam wizytę. Na razie jestem spokojna ;) ale rano wiem, że będzie stresik.
Trzymamy kciuki [emoji4]
Będzie dobrze! Nie ma się co stresować.

Ja z wizyty. Maluszek ma 8 cm, co odpowiada 14tc. Nie chciał buzi pokazać. Nie ma siusiaka, więc jest szansa na dziewczynę [emoji12]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej twoj dzidzisz rosnie jak na drożdżach ktory to tydzien ?

 
reklama
Ja jestem załamana:( w piątek mam usg prenatalne i mąż miał iść ze mną ale wrzucili mu jakieś szkolenie. Bardzo się stresuje tym badaniem i myśl, że muszę iść tam sama mnie przeraża :(
 
Ja jestem załamana:( w piątek mam usg prenatalne i mąż miał iść ze mną ale wrzucili mu jakieś szkolenie. Bardzo się stresuje tym badaniem i myśl, że muszę iść tam sama mnie przeraża :(
Rozumiem Cię.Ale mozesz zabrac mame badz przyjaciolke?Nie zastapi meza ale zawsze Cie ktos bedzie mogl potrzymac za reke:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Witam nowe mamy.

Byłam dzisiaj na wizycie. Mam zrobić dodatkowe badania na tarczyce, kazał mi poczytać o diecie cukrzycowej i zastosować ją, ale się nie mam co narazie martwić. Było tylko badanie, usg za trzy tygodnie. W badaniu wszystko prawidłowo.

Któraś pytała o psa. Moimi zajmuje się P bo to są duże psy i zywe. Lubią się bawić i skaczą, a ważą tyle co ja albo nawet więcej więc wychodzę do nich tylko jak P jest bo czują jego rygor. Mamy jeszcze cztero miesięczna sukę golden no i z nią jest problem. Ona jest wpuszczana do domu i wogole przestała mnie słuchać. Wchodzi na kanapę i warczy na mnie jak ją zganiam. Czuje, że nie mam siły się z nią uzerac i próbuje co może. No ale P ją ostatnio przeszkolił, stała cały dzień na łańcuchu co rzadko sie zdarza u naszych psów i spokorniała

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry