reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

hej, jestem tu nowa... mam problem...plamię... byłam półtorej tygodnia temu na wizycie prywatnie i dr zapisał mi luteinę na plamienia...powiedział że czasem tak bywa na początku ciąży że sie plami... że dopuki nie czuje bólu podbrzusza to na spokojnie... w pierwszej ciąży tego nie miałam dlatego tak mnie to martwi... czy któraś z was przez to przechodzi lub przechodziła...??


f2w33e5ex1mousqs.png

f2w3dqk3u6oy64gx.png
Hej, 1,5 tygodnia to już trochę trwa, moim zdaniem powinnaś pojechać na izbę przyjęć do szpitala choćby po to żeby się uspokoić. Ja miałam w śluzie tylko kilka kropel krwi i poczekałam do wizyty do mojego lekarza a on stwierdził, że nawet z niewielką nieprawidłowością ( a taką jest krwawienie nawet skąpe) nie ma co czekać i lepiej jechać do szpitala. Z plamieniem na pewno Cię przyjmą i upewnią się, że wszystko w porządku. Może rzeczywiście trzeba zwiększyć trochę dawkę leków.
 
reklama
Ja PAPPA robię w środę, a wyniki ponoć mają być już następnego dnia, bo wtedy mam usg NT. Szybko.
Z ubrań kocham Orsay, kupiłam sobie ponczo ale co dalej w ciąży? Będę musiała poszukać. A, i zgadzam się, że rzeczy ciążowe są znacznie droższe od zwykłych.Masakra
Asia, bardzo ładne spodnie:) Zazdraszczam.


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja PAPPA robię w środę, a wyniki ponoć mają być już następnego dnia, bo wtedy mam usg NT. Szybko.
Z ubrań kocham Orsay, kupiłam sobie ponczo ale co dalej w ciąży? Będę musiała poszukać. A, i zgadzam się, że rzeczy ciążowe są znacznie droższe od zwykłych.Masakra
Asia, bardzo ładne spodnie:) Zazdraszczam.


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robilam w czwartek. Wyniki maja byc za pare dni, maja dzwonic jak cos bedzie nie tak wiec mam nadzieje ze nie zadzwonia

 
ja jutro rano jadę na usg NT i oddać krew na Pappe. 8.40 mam wizytę. Na razie jestem spokojna ;) ale rano wiem, że będzie stresik.
Będzie dobrze! Nie ma się co stresować.

Ja z wizyty. Maluszek ma 8 cm, co odpowiada 14tc. Nie chciał buzi pokazać. Nie ma siusiaka, więc jest szansa na dziewczynę [emoji12]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry