reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej

Soł ja mam 10tydzień 4dzień, a mdłości też nie ustępują. Z młodą miałam tak całą ciążę

Blondie ja miałam problemy z kręgosłupem już przed ciążą i teraz też czasami mam okropne bóle. U mnie to jest tak, że czasem nie mogę sama wstać z łóżka lub się ubrać, przekrecanie z boku na bok to też jest problem. Tylko u mnie jest to spowodowane tym, że mam za mało ruchu a kręgosłup nie lubi odpoczynku

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to samo 12 tydzień i 2 dzień a wymioty i mdłości nie opuszczają. W 1 ciąży miałam Tak do 18 tygodnia.

U mnie z kręgosłupem podobnie dlatego kupuje poduche do spania bo podobno dużo pomaga :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, z przerwami. Trzeba pochodzić, robić okrężne ruchy stopami. Najlepiej co 2 h.
Ja jeżdżę 200 km od domu do teściowej, ale mnie takie wyjazdy nie służą, niestety :-(

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

A nie doczytałam. Myślę, że z przerwami dasz radę bo na raz to może być za bardzo obciążające

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
A jak myslicie, na kiedy planowac wyjazd, maz musi wziac urlop wtedy, ja myslalam o polowie marca ale nie wiem czy to madre jechac w taka droge 1,5 miesiaca przed terminem ?

Mi tez takie trasy nie sluza, juz po 2,3 godzinach sie zwykle krece i wierce. Zwykle zatrzymujemy się tylko raz bo chcemy jak najszybciej dojechać... wiec jak bedziemy robic więcej przerw to i podroz potrwa dluzej. Co prawda mam rodzinę mniej wiecej w polowie drogi wiec moge sobie na dwa dni rozlozyc po 4 godziny i przespac sie u nich ...

 
Ja mam to samo 12 tydzień i 2 dzień a wymioty i mdłości nie opuszczają. W 1 ciąży miałam Tak do 18 tygodnia.

U mnie z kręgosłupem podobnie dlatego kupuje poduche do spania bo podobno dużo pomaga :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzis 13 tydzien. Przez tydzien nie mialam w ogole mdlosci, myslalam ze minelo i wczoraj mnie po poludniu zlapaly mega mdlosci. Nie wiem od czego to zalezy...

 
Ja tak codziennie chodze jezeli pogoda na to pozwala, mam stala trase a na niej 3 lawki do odpoczynku [emoji23] wcześniej nie potrzebowalam przerw a teraz nie dosc ze chodze wolniej to musze odpoczac kilka razy.
Mam zamiar tak chodzic do końca [emoji4] ostatnio przeczytałam ze kobiety ktore nie ruszaja sie duzo w ciazy maja później problemy przy porodzie, cialo jest zbyt slabe i dluzej dochodza do siebie...

to prawda, poród to jak maraton, bez treningi będzie słabo :)

Dziewczyny a co myslicie o podrozach w ostatnich miesiącach ciazy ? Okolo marca chcialabym przyjechac do polski i przy okazki kupic rzeczy dla dzidzi. Nie chce za wczesnie kupowac, a w ostatnich tygodniach chyba bym sie bala jechać w trase (ok 8-9 godzin)

Zależy jak będziesz się czuła, ale długa podróż już w tak zaawansowanej ciąży to nie wiem, może coś wcześniej uda Wam się wykombinować. Wiem, że od 30 któregoś tygodnia nie wolno latach samolotem.
Znam też babki które "chwile" przed terminem podróżują, więc to dużo też zależy od Twojego samopoczucia.

Ja zaczynam trzeci dzień bez mdłości, ale za to spać mi się chce strasznie znowu w dzień a w nocy nie mogę;/

My chcemy na ferie pojechać w góry, ferie chyba są w lutym i to druga połowa.
 
A jak myslicie, na kiedy planowac wyjazd, maz musi wziac urlop wtedy, ja myslalam o polowie marca ale nie wiem czy to madre jechac w taka droge 1,5 miesiaca przed terminem ?

Mi tez takie trasy nie sluza, juz po 2,3 godzinach sie zwykle krece i wierce. Zwykle zatrzymujemy się tylko raz bo chcemy jak najszybciej dojechać... wiec jak bedziemy robic więcej przerw to i podroz potrwa dluzej. Co prawda mam rodzinę mniej wiecej w polowie drogi wiec moge sobie na dwa dni rozlozyc po 4 godziny i przespac sie u nich ...

Opcja z rozłożeniem podróży na raty jest dobra :-)
 
to prawda, poród to jak maraton, bez treningi będzie słabo :)


Zależy jak będziesz się czuła, ale długa podróż już w tak zaawansowanej ciąży to nie wiem, może coś wcześniej uda Wam się wykombinować. Wiem, że od 30 któregoś tygodnia nie wolno latach samolotem.
Znam też babki które "chwile" przed terminem podróżują, więc to dużo też zależy od Twojego samopoczucia.

Ja zaczynam trzeci dzień bez mdłości, ale za to spać mi się chce strasznie znowu w dzień a w nocy nie mogę;/

My chcemy na ferie pojechać w góry, ferie chyba są w lutym i to druga połowa.
Dadzi, to Ty z Mazowieckiego jesteś? U nas też w drugiej połowie lutego są ferie.
 
reklama
Do góry