reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
no i są Warszawianki :)
co do szpitala to ja obie rodziłam w czerniakowskim i trzecie też tam urodzę, moim zdaniem opieka super, ale szpital nie jest po remoncie, jak to rjoanka ostatnio nazwała późny gierek ;)
Tam będę rodziła, bo znam go dobrze, nie będę nic kombinować. No i w miarę łatwo dojechać z ursynowa :)
A Wy jakie dzielnice?:)
 
My tez jedziemy w gory na ferie.Sa od polowy stycznia.Mamy dosc blisko max chyba 150 km wiec podroz jakos zniesiemy.
Jedziemy do Poronina.Fajna miejscowke mamy z sniadaniami i obiadokolacja z deserem.Mam wplacic zaliczke ale nigdy nie waidomo jak to bedzie do stycznia.Tyle ze kobitka nas zna wiec vhce tylko 200 zl wiec jakby co to niewiele stracimy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciezka noc z corka dzisiaj.Wymioty i 2 razem wzięte do 5 nad ranem.Potem to juz zółcia wymiotywala samą bidulka.Spalismy do 11 jest jestem w czarnej d.... z sniadaniem ,obiadem itd.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałam jechać pod koniec listopada (lub na początku grudnia) nad morze, na cypelek k. Gdyni. Niestety, w kontekście zamierzonego badania plan odpada, bo to ponad 600 km, a samolotem nie wiem, czy mi będzie wolno po amnio. Kurcze, zamiast się cieszyć drugą ciążą jest tylko stres. :(
 
no i są Warszawianki :)
co do szpitala to ja obie rodziłam w czerniakowskim i trzecie też tam urodzę, moim zdaniem opieka super, ale szpital nie jest po remoncie, jak to rjoanka ostatnio nazwała późny gierek ;)
Tam będę rodziła, bo znam go dobrze, nie będę nic kombinować. No i w miarę łatwo dojechać z ursynowa :)
A Wy jakie dzielnice?:)
Ja - Ursus [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciezka noc z corka dzisiaj.Wymioty i 2 razem wzięte do 5 nad ranem.Potem to juz zółcia wymiotywala samą bidulka.Spalismy do 11 jest jestem w czarnej d.... z sniadaniem ,obiadem itd.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka dla córeczki. Oby szybko jej przeszło!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chciałam jechać pod koniec listopada (lub na początku grudnia) nad morze, na cypelek k. Gdyni. Niestety, w kontekście zamierzonego badania plan odpada, bo to ponad 600 km, a samolotem nie wiem, czy mi będzie wolno po amnio. Kurcze, zamiast się cieszyć drugą ciążą jest tylko stres. :(
Najgorsze są pierwsze dni, bo trzeba leżeć. Przy badaniu zapytaj, czy możesz jechać pod koniec listopada/ początek grudnia. Może jak będzie wszystko dobrze (innej opcji nie przyjmuję) to nie będzie żadnych przeciwwskazań do podróży.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry