reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Tylko czy jak ktoś jest tak rozchwytywany, to nie bywa zmęczony już i mu ręka nie drgnie?
Nigdy nie wiadomo.
Ryzyko jest zawsze, choć też bym szukała speca, gdybym musiała. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ma ilosc zabiegow pewnie ograniczoną i jesli bylby zmeczony pewnie byly by komplikacje po.A zreszta kazdemu moze drgnąć.Jest wielu co robia amio a nie wielu ktorzy to umia robic precyzyjnie.Tak mi powiedziala Pani genetyk.Ja bym poszla nawet do zmeczonego ale polecanego z doswiadczeniem niz do kogos kto nie zmeczony a robil nie wiele amio.
Polecaja tez chyba Roszkowskiego w Warszawie.Tez zjezdzaja z calej Polski tam dziewczyny.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O Roszkowskim czytałam.
Śledzę czasem wątek o terminacji ciąży na wizażu.. Zaczęłam 2 lata temu, gdy nie mogłam zaakceptować swojej ciąży i chciałam się jakoś pocieszyć, że mam zdrowe dziecko w brzuchu i powinnam się cieszyć..
Tam często do niego dziewczyny jeżdżą.


Może któraś zapoda jakiś optymistyczny temat?
Tak dla odmiany. [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama ginekolog (przez Was zaczęłam ją śledzić na fb) niedawno pisała, że zdecydowana większość przypadków z podwyższonym nt, to są dzieci całkiem zdrowe.

Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To dobra informacja dziękuję [emoji5]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Roszkowskim czytałam.
Śledzę czasem wątek o terminacji ciąży na wizażu.. Zaczęłam 2 lata temu, gdy nie mogłam zaakceptować swojej ciąży i chciałam się jakoś pocieszyć, że mam zdrowe dziecko w brzuchu i powinnam się cieszyć..
Tam często do niego dziewczyny jeżdżą.


Może któraś zapoda jakiś optymistyczny temat?
Tak dla odmiany. [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chce juz gwiazdke a najlepiej styczeń bo taki termin sobie wybrałam na rozpoczęcie zakupów dla dziecka[emoji5]chciałabym juz kupować ubranka [emoji3]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie róbcie aminotunkcji. Są ewentualnie inne metody. Zresztą test Pappa to tylko statystyka!!!
Mojego męża siostra została skierowana na amino, zrobiła i wystąpiło zakażenie wód płodowych. Okazało się, że maluszek był zdrowy. Leżała w szpitalu od 15 tygodnia. W 24 tygodniu zaczęła się akcja porodowa komplikacją po amino. Chłopiec przeżył tylko 1 dzień, bo nie był jeszcze w stanie samodzielnie oddychać. W lipcu pochowaliśmy zdrowe dzieciątko. Dlaczego proszę Was rozważcie inną opcję np. test Harmony, Nifty.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Asia669,ja bym nie pisała w ten sposob ponieważ to moze zasiac jedynie niepewnosc w osobach ktore stoja przed tym dylematem a decyzje juz podjely.Tylko zasieje ziarenko strachu ktore i tak juz maja.
Fakt,przykre jest to co sie stalo w Twojej rodzinie ale nie ma tutaj osob ktore np.robily amnio i nic sie nie stało i moga nam to opisać.
A jaka jest przyczyna zakazenia?Lekarz?Sprzet?przyczyny niezalezne od nikogo?
A co byś powiedziala gdyby nie zrobily tego badania sugerujac sie postem a nie wszystko bylo by ok?
Dla mnie to trudny temat[emoji45]







Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zakupy planuję po usg połówkowym.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O to tez jest dobry termin a zawsze już trochę szybciej[emoji14] fajnie będzie coś pokupowac ja nic nie mam bo to pierwsza ciaza,nie chciałabym też przesadzić no i funduszy tez nie mam jakichś ogromnych,ale to musi być mile kupować ciuszki dla bobasa[emoji5]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz się tylko zastanawiam nad poduszką, tym wałkiem, rogalem do spania w ciąży.
Ale nie wiem, jakiej firmy byłby dobry (nie chcę flaka, chcę miękki, sprężysty, trzymający kształt).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to może ja coś optymistycznego ;) wracam od gin, 10t4d, kawał dziecka całe 3,5 cm ;) serduszko pięknie bije, 2 listopada idę na prenatalne ;) juz się doczekać nie mogę. Dr powiedział ze nie chce wróżyć ale między nogami widzi pewna strukturę która może się przekształcić w siuraczka ;) wiec jeśli się potwierdzi to będę miała 3 chłopaków w domu, 2 dzieci i mąż
 
Do góry