reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

hej
ja mam kurde nie poranne mdłości a wieczorne. Cały dzień wczoraj super a pod wieczór masakra, aż mnie zwalają z nóg. Miałam wczoraj podać wyniki tych białych krwinek ale padłam.
Mam 8.43 dla normy 3,50-10.
Co do zapachów to mi już trochę przeszło, ale zmywarka i np brudne gary w zlewie są nie na moje nerwy hehe
Ale generalnie czuję poprawę samopoczucia.
Soł- dzięki za tytuły, ja też zakupię książkę, mimo, że dziewczyny nie są obce w temacie rodzeństwa to myślę, że między Martyną a nowym dzieckiem może być lekka zazdrość ;) Martynka to straszna moja przylepa ;) Moje takie trochę oczko w głowie.
Dzisiaj wybieramy się do Nadarzyna na targi turystyczne na spotkanie Nelą małą podróżniczką. Martyna jest jej dużą fanką ;) Nie śpi od 7, czeka z mapą aby jechać ;)
Moja to tez taka przylepa[emoji4]Duzo czasu jej poswiecamy.Zwlaszcza ja bo maż duzo w pracy przebywa.Wiec lekcje ja,zajecia dodatkowe ja.Kapiele wieczorne ale tylko nadzor bo juz 10 lat ja,lekarze jak chora ja.Ale za to dentysta,laryngolog czy badanie krwi to juz tata.Kino w tygodniu chociaz teraz to jakos ciezkon w tyg raczej weekendy to juz razem.Maz w weekend duzo jej uwagi poswieca i wieczorami rownież.
Mysle ze trochę to przyjmnie obojetnie ale boje sie ze bedzie nie pokazywać emocji a swoje w glowie myslec.Chociaz tak ja znam ze widze po niej kazda emocje.Bol,smutek,radosc,znudzenie ze moze moze odrazu to wyłapię?:)
Qurcze zeby tego nie zepsuć...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez uważam ze prezent to dobry pomysł. Napewno go wykorzystamy. Jednak starsze dzieci bardzo dobrze potrafią wykorzystać sytuacje i manipulować. Mojej znajomej 5 letnia córka jak ona na nią krzyknie to ona potrafi powiedzieć "ty juz mnie nie kochasz! Bo krzyczysz na mnie. " emocjonalna terrorystka ; -) także starsze dzieci szybko będą chciały wykorzystać sytuacje na swoją korzyść tak jak o to kieszonkowe. Ale trzeba również poświęcać uwagę starszemu choć niekiedy to trudne. Ale mama w życiu jest chyba najważniejsza choć tata równie ważny. U nas niby trzynaście z tata, jakieś zabawy itp jednak przyjdzie wieczór to mama przytul, choroba mama choć . Wiec jak trwoga to do mamy
 
Tez uważam ze prezent to dobry pomysł. Napewno go wykorzystamy. Jednak starsze dzieci bardzo dobrze potrafią wykorzystać sytuacje i manipulować. Mojej znajomej 5 letnia córka jak ona na nią krzyknie to ona potrafi powiedzieć "ty juz mnie nie kochasz! Bo krzyczysz na mnie. " emocjonalna terrorystka ; -) także starsze dzieci szybko będą chciały wykorzystać sytuacje na swoją korzyść tak jak o to kieszonkowe. Ale trzeba również poświęcać uwagę starszemu choć niekiedy to trudne. Ale mama w życiu jest chyba najważniejsza choć tata równie ważny. U nas niby trzynaście z tata, jakieś zabawy itp jednak przyjdzie wieczór to mama przytul, choroba mama choć . Wiec jak trwoga to do mamy
Masz racje.Mama to jest to:)U nas to samo.Moze caly dzien sie bawic z tata ale wieczorem"mamus wykapiesz mnie"?Myje jej plecki,siedze nad wanna i opowiadamy glupoty,robimy mega piane i jest zabawa.Moze datego ze wieczor i sie wycisza ale wiele razy w wannie jak bylysmy same to duzo waznych dla niej rzeczy mi powiedziala:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
11.05 a ja jeszcze w łozku po sniadaniu.Obiad mam z wczoraj(leczo i zupe brokułowa)ale ani jednego nie tknę.Dzisiaj tylko kurze,podlogi i zakupy w Lidlu.Dzien lenia :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mysle ze bedzie parka, ale tatus uwaza ze bedzie 2 chlopakow bo przed ciaza bylam wrecz uzalezniona od slodyczy a teraz mnie calkiem odrzucilo.. Nastepna wizyte mam za tydzien ale raczej bez usg - usg dopiero 16.11 :(
Ja tez przed uzalezniona od slodyczy a teraz moga nie istniec:)
Ale mialam tez tak w pierwszej ciazy i byla corka.Teraz zobaczymy:)

11.05 a ja jeszcze w łozku po sniadaniu.Obiad mam z wczoraj(leczo i zupe brokułowa)ale ani jednego nie tknę.Dzisiaj tylko kurze,podlogi i zakupy w Lidlu.Dzien lenia :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trochę słabo widać czy to nub czy coś innego. Wygląda jak oderwany, więc jest to mylące. Ale jeśli tak to wygląda na chłopca, jeśli można tak szybko prowokować ;)
 
Do góry