reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Moj narzeczony zrobil dzisiaj pulpety na obiad - jak tylko poczulam w domu zapach miesa od razu wymioty.. Juz wszystkiego probowalam i nic mi nie pomaga :( nawet te krople ImbiFem :(
 
reklama
Jej ja tez sie mecze z mdlosciami. Nic nie moge zjesc bo na sama mysl mi niedobrze. A jak zjem to nurtuje mnie w zoladku az zwymiotuje bo inaczej nie przestanie. Jutro idziemy na wesele i zamiast sie cieszyc ze pojem to raczej przeczuwam ze nie poszaleje.

W ogole to tez mam wyczulony wech, chociaz nie wiem czy tez to dobre okreslenie bo w szawce gdzie trzymam garnki jak otwieram tak mi cos smierdzi ze jutro karze mezowi posprawdzac garnki bo wali jak by ktos brudny miesiac temu wsadzil hehe... A to niemozliwe, po prostu cos mi wali ale co to nie wiem. Zreszta mleko mi smierdzi, wedlina, warzywa, wszystko jakby zepsute.

Wszystko jest w ciazy piekne tylko zeby bylo juz po mdlosciach i tym dziwnym wechu. I bedzie idealnie.


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A próbowała któraś z was Coca coli ? Mi czasami pomaga na mdłości, pytałam lekarki i powiedziała że jeżeli przynosi mi ulgę to żebym piła. Oczywiście nie przesadzam z ilością Max mała butelka.
Ja już schudłam 5 kg a jestem w 12 tygodniu, w 1 ciąży wymioty utrzymywały się do 18 tygodnia. Lekarz kazał brać mi tabletki przeciwwymiotne codziennie bo już nie wiedziałam co mogę zjeść żeby choć troszkę zostało w żołądku, a mimo to dalej mnie mdli i średnio raz dziennie witam się z wc......
Ale za to w maju już tego nie bedziemy pamiętać bo będziemy najszczesliwszymi osobami na świecie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasztanek, mi też cola pomaga, i same niezdrowe rzeczy, dziś miałam fazę na chipsy, popijając wodę po ogórkach, pierwszy raz w życiu w ogóle piłam, zjadłam chyba osiem ogórków konserwowych i kawałek tiramisu, a tam przecież alkohol :-( ale dziś pierwszy dzień bez wymiotów, to zaszalalam, oby jutro też tak było, kiedyś muszą się skończyć :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie zlapalo w końcu przeziębienie. Ładuje w siebie soki z wyciskarki. Piję *spam* itd. Wiedziałam, że mnie dopadnie. W domu syf potworny. Ja nie mam sil. Jutro M.do szpitala. Pojutrze ma operację, ja usg gen. Zacznie się polka z wszystkim. Muszę wydobrzec. :(
 
Sobota i o 7 pobudka. No cóż. .. tak marze ze jak skończy się te 12 tyg-13 tyg to mdłości przejdą. Mi cola czasem na chwile pomoże bo mi się odbije. Niezdrowe rzeczy tez. Ostatnio w pracy zjadłam chipsy ser cebula ale były pyszne. Ja jem tylko serek na kanapki z pomidorem ewentualnie jajko. Jak otwieram lodówkę to na wdech bo smród jest dla mnie okropny. Musze męża stlamsic żeby octem ja przemyl może będzie lepiej
 
reklama
Mi tez cola pomaga ale tylko do odbicia.Ja walcze z gazami:( Musze wziasc espumisam przed poniedzialkowym genetycznym by cos bylo widac.
PS.Mamuski czy polecaciw jakies ksiazki dotyczace pojawienia sie rodzenstwa w rodzinie?Mam jedynaczke 10 latke i oprocz milosci i uwagi chcialabym poczytac czego unikac by uniknac bledow.Boje się ze corka jako jedynaczka i oczko w glowie przez nasza nieuwage moze poczuc sie odrzucona.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry