reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej laski u mnie tak sobie byłam wczoraj na wizycie;/ z maluszkiem wszytsko ok ale ja mam toxoplazmoze od wczoraj rycze mam skierowanie do poradni chorób zakaźnych zraz będę dzwonić bo od 9
 
Hej laski u mnie tak sobie byłam wczoraj na wizycie;/ z maluszkiem wszytsko ok ale ja mam toxoplazmoze od wczoraj rycze mam skierowanie do poradni chorób zakaźnych zraz będę dzwonić bo od 9
Pinky sky, nie denerwuj się. Wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że szybko wykryta. Moja znajoma miała toxo, brała leki cała ciążę. Urodziła śliczna, zdrową córeczkę. Najważniejsze żeby być pod opieką specjalisty. Trzymam kciuki :(
 
Ostatnia edycja:
Hej, jak mi strasznie niedobrze i słabo mi. Dobrze, że P został dzisiaj w domu bo nawet nie mam sily małemu zrobić śniadania [emoji20]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam Tak wczoraj, niestety byłam sama .... syn buty mi do łóżka przynosił żebym tylko wstala :( biedny
Ale dziś nowy dzień i liczę że będzie lepszy bo wczorajszy chce wymazać z pamięci.

Czy bierzecie coś na migreny ? Bo mam problem jak wymiotuje to nie pije praktycznie nic i przez to dopada mnie straszna migrena, a wtedy już nawet głowy podnieść nie mogę.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry