reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Już po wizycie. Serduszko bije i wszystko jest dobrze. 8 tydzien. Mam kartę ciąży. Kontrola za dwa tygodnie

Jagi co do twoich plamien to on jest za tym żebyś poszła do lekarza. Nic się nie denerwuj. To może być spowodowane podraznieniem śluzówki, ale przez np nadżerkę i wtedy trzeba zmienić lek. Ogólnie kazde plamienie trzeba skontrolować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje Ci bardzo.Moze odbierze i przyjmnie mnie dzisiaj.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja siedzę całą ciąże na l4 i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, ani trochę ;) Czuję się na najlepiej a moja praca wymaga formy na 200%.

Jagi- ciesz się, że nie masz dolegliwości. Ja mam mdłości i mam dosyć. Nie mam ich codziennie, ale jak się pojawią to jest słabo...
Ja jak na razie tez jestem na l4. W poprzedniej ciąży chcialam pracować, a pracowalam codziennie przez 12h. Do tego mialam ciężkie worki, pudła do dzwigania. Ciążę straciłam. Nie chcę powtórki z czerwca.
 
Janka, przecież nie zamierzasz całej ciąży na l4 przesiedzieć, tylko trochę zwolnić tempo. Odpuść sobie i ciesz się chwilką w domu!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja zamierzam cala ciaze przesiedziec na zwolnieniu i nie jest mi z tym wcale zle a tym bardziej nie bede miec wyrzutow sumienia :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jestem od samego początku na l4 nie mogę pracować w ciąży na fizykoterapii. Cieszę się że odpocznę od tego mymla i z czystym sumieniem leniuchuje
 
Hej hej dziewczyny :-)
Juz tak sobie Was troszkę podczytuje i mam do pytannie :-) jak jest u Was z bolesnoscia piersii bo mnie to pare dni bolą przy dotyku,pozniej bol odchodzi i wraca. Ale od wczoraj jeszcze nie wrocil:(czy Wy tez tak macie? Jestem w 9tc i martwie sie bo juz 2 ciaze poronilam ale jestem na lekach encorton, duphaston i clexane wiec mam nadzieje ze juz teraz bedzie dobrze.
Pozdrawiam
 
Nie masz zadnych dolegliwości? To tak jak ja.. Ani mdlosci, ani wymiotow, ani nie odrzuca mnie od jedzenia, nic.. I jak tak tu czytam dziewczyny to az sie martwie czy wszystko ok hehe.. Jedynie to czesciej robie sie glodna i jak czegos nie przegryze to mnie mdli ale to z glodu.. A jak u Ciebie jest?
Wczesniej mialam ze jak otwarłam lodowke to mnie mdlilo ale nidy nie wymiotywalam.Owszem zgaga i zaparcia.Ale teraz wszystko zjem bez wybrzydzania i to mnie martwi.Ale mam juz 11 tc wiec moze objawy juz ustepuja bo tak czytalam...


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja siedzę całą ciąże na l4 i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, ani trochę ;) Czuję się na najlepiej a moja praca wymaga formy na 200%.

Jagi- ciesz się, że nie masz dolegliwości. Ja mam mdłości i mam dosyć. Nie mam ich codziennie, ale jak się pojawią to jest słabo...
Ja tez bede siedziec na L4 do konca i nie zamierzam sie tym krępować.
Mam stresujaca prace.W pierwszej zapieprzalam do 9 i w pracy myslisz ze docenili?Taaaa!Teraz mam 36 lat i 4 poronienia.I bede sie z soba cackac ile wlezie:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej dziewczyny :-)
Juz tak sobie Was troszkę podczytuje i mam do pytannie :-) jak jest u Was z bolesnoscia piersii bo mnie to pare dni bolą przy dotyku,pozniej bol odchodzi i wraca. Ale od wczoraj jeszcze nie wrocil:(czy Wy tez tak macie? Jestem w 9tc i martwie sie bo juz 2 ciaze poronilam ale jestem na lekach encorton, duphaston i clexane wiec mam nadzieje ze juz teraz bedzie dobrze.
Pozdrawiam

Hej hej :-)
U mnie z tymi piersiami też różnie, bolą tak " w kratkę". Wczoraj "oj oj nie dotykaj, boli", a dzisiaj nic. I tak na przemian :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej dziewczyny :-)
Juz tak sobie Was troszkę podczytuje i mam do pytannie :-) jak jest u Was z bolesnoscia piersii bo mnie to pare dni bolą przy dotyku,pozniej bol odchodzi i wraca. Ale od wczoraj jeszcze nie wrocil:(czy Wy tez tak macie? Jestem w 9tc i martwie sie bo juz 2 ciaze poronilam ale jestem na lekach encorton, duphaston i clexane wiec mam nadzieje ze juz teraz bedzie dobrze.
Pozdrawiam
Ja tez jestem na tym samym zestawie i tez bol piersi jest za chwile go nie ma.Duzo dziewczyn to przerabialo i jest ok:)
Nie martw sie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej dziewczyny :-)
Juz tak sobie Was troszkę podczytuje i mam do pytannie :-) jak jest u Was z bolesnoscia piersii bo mnie to pare dni bolą przy dotyku,pozniej bol odchodzi i wraca. Ale od wczoraj jeszcze nie wrocil:(czy Wy tez tak macie? Jestem w 9tc i martwie sie bo juz 2 ciaze poronilam ale jestem na lekach encorton, duphaston i clexane wiec mam nadzieje ze juz teraz bedzie dobrze.
Pozdrawiam
Mnie bolą cały czas fakt że raz mniej a raz bardziej jestem w 10tc
 
Do góry