reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Już po wizycie. Serduszko bije i wszystko jest dobrze. 8 tydzien. Mam kartę ciąży. Kontrola za dwa tygodnie

Jagi co do twoich plamien to on jest za tym żebyś poszła do lekarza. Nic się nie denerwuj. To może być spowodowane podraznieniem śluzówki, ale przez np nadżerkę i wtedy trzeba zmienić lek. Ogólnie kazde plamienie trzeba skontrolować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!
U mnie już lepiej z tym żołądkiem. Jakaś nietolerancja widocznie była. Człowiek taki wrażliwy się zrobił :) Byłam dziś w laboratorium, zrobiłam komplet badań, zapłaciłam 125 zł. Dobrze że część wypisała mi rodzinna bo by 200 pękły.

Oczywiście nic mi się nie chce. Siedzę i nic nie robię i męczy mnie to. Ale nawet mam co robić tylko nie mogę się wziąć.

Pozdrowionka :)
Ja jutro idę na 1 wizytę do gina z NFZ, więc mam nadzieję, że on mi wypisze skierowanie na badania
 
Już po wizycie. Serduszko bije i wszystko jest dobrze. 8 tydzien. Mam kartę ciąży. Kontrola za dwa tygodnie

Jagi co do twoich plamien to on jest za tym żebyś poszła do lekarza. Nic się nie denerwuj. To może być spowodowane podraznieniem śluzówki, ale przez np nadżerkę i wtedy trzeba zmienić lek. Ogólnie kazde plamienie trzeba skontrolować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że wszystko dobrze :) i jak szybko masz kolejną wizytę
 
A, no i nawet klamac nie musialam ;-) gardlo mnie od wczoraj boli i lekarz stwierdzil, ze to jakis wirus.. Wiec siedze w domku do srody!! ;) od razu mi lepiej. Ciaza nie choroba, ale spory wysilek wiec teraz juz nie widze nic zlego w szybkim odpoczynku regeneracyjnym. Chociaz przyznam, ze zawsze krzywo patrzylam na "takie" dziewczyny.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Dzis wypaplalam sie pierwszej osobie ze jestem w ciazy. I to sasiadce. Spotkalam ja w sklepie i rozgadalysmy sie i wypaplala ze jest w ciazy w 11tyg to i ja wypaplalam ze fajnie bo ja w 8. Jutro tylko mam wizyte i dygam czy bedzie ok, ale tak mnie objawy ciazowe gnebia chyba nie na darmo. Mialam isc po wyniki dzis ale cos nie mam weny ... Moze sie zbiore w koncu

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wogole;(Mam sie martwic?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie masz zadnych dolegliwości? To tak jak ja.. Ani mdlosci, ani wymiotow, ani nie odrzuca mnie od jedzenia, nic.. I jak tak tu czytam dziewczyny to az sie martwie czy wszystko ok hehe.. Jedynie to czesciej robie sie glodna i jak czegos nie przegryze to mnie mdli ale to z glodu.. A jak u Ciebie jest?
 
reklama
Ja siedzę całą ciąże na l4 i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, ani trochę ;) Czuję się na najlepiej a moja praca wymaga formy na 200%.

Jagi- ciesz się, że nie masz dolegliwości. Ja mam mdłości i mam dosyć. Nie mam ich codziennie, ale jak się pojawią to jest słabo...
 
Do góry