reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A moze sie cos przeforsowałas?Nie martw sie.Ja po globulkach z clotrimazolu mam rozowy sluz.
O ktorej wizyta?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dopiero o 18.45 nie wiem jak wytrzymam do tej godziny. Chyba faktycznie pójdę spać. Czas mi szybciej minie.
W sumie nie robiłam nic takiego aby się przeforsować. Dziś chciałam łazienkę sprzątać ale nie mam weny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaczynam planować jakie wydatki w najbliższych miesiącach oprócz wyprawki mnie czekają. Czy kupujecie jakiś ciążowy płaszcz na zimę? Czy po prostu jakiś zwykły, większy rozmiar? grudzień - luty to będzie mój 5-7 miesiąc i obawiam się, że się nie zmieszczę w mój obecny płaszcz;/
Ja kupuje zwykly plaszcz chyba, o ile znajde taki wiekszy w dogodnym kroju. W ogole i tak musze kupic nowa kurtke zimowa bo z zeszlego roku mam za ciasna (pare kg na plusie)
1475835386626.jpg
taki sobie poki co upatrzylam ale nie wiem jak na zywo




Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475835386626.jpg
    1475835386626.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 379
Dopiero o 18.45 nie wiem jak wytrzymam do tej godziny. Chyba faktycznie pójdę spać. Czas mi szybciej minie.
W sumie nie robiłam nic takiego aby się przeforsować. Dziś chciałam łazienkę sprzątać ale nie mam weny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze, prześpij się. Przynajmniej myśleć nie bedziesz. Trzymam kciuki

Dziewczyny trzymajcie kciuki. Jade z małym do dentysty i to moja ostatnia nadzieja żeby dał sobie zęby poleczyc. U kazdego innego nie chciał nawet buzi otworzyc

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpocznij do wizyty, na pewno będzie wszystko w porządku, plamienia się zdarzają. Nie masz skurczy i dużego bólu brzucha, prawda?

Nie nic mnie nie boli. Nawet piersi mnie dziś nie bolą [emoji53]

3 mam kciuki aby bylo dobrze. Jak mi do jutra sie nie poprawi to znow pojade do lekarza. najgorsze ze lekarza tez mam 40 km od domu ale czego sie nie robi dla maluszka :)

Dziękuje.
Ja mam zarówno lekarza ginekologa jak i najbliższy szpital 60 km dalej a jak plamiłam to też jechałam specjalnie ale było warto bo wiedziałam że jest ok.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nic mnie nie boli. Nawet piersi mnie dziś nie bolą [emoji53]



Dziękuje.
Ja mam zarówno lekarza ginekologa jak i najbliższy szpital 60 km dalej a jak plamiłam to też jechałam specjalnie ale było warto bo wiedziałam że jest ok.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to dobrze, jak nie ma bólu brzucha to wszystko na pewno jest ok. Nie przejmuj się:)
 
Witaj Lenka!



Żaba ja biorę luteinę bo miałam i mimo luteiny mam plamienia ale nie jest to żywa krew jak u ciebie raczej różowe bądź brązowe plamy, zaróżowiony śluz. Na początku jak zaczęłam brać Luteinę plamienia zniknęły. Obecnie wczoraj znów pojawiły się brązowe ale akurat to się zgadza z miesiączką którą miałabym w tym czasie choć też bardzo się martwię i czasami mam wręcz obsesje i sprawdzam wkładkę czy nie ma krwi.



Witaj Eliza!



Anik90 twoja córeczka ma na imię Kinga? [emoji846]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Ma na imie Kinga:) a czemu pytasz?
 
Pytałam lekarza i można chodzić na basen chyba że masz jakąś infekcje wtedy nie.
Zawsze możesz zapobiegawczo posmarować się tam Clotrimazolem.




Jeśli wszystko bedzie ok to bede musiała pomyśleć o czymś na zimę bo mam fajną kurtkę ale na pewno się w nią nie zmieszczę.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piszecie o clotrimazolu.. Bo mnie troszke od czasu do czasu zaswedzi i tez chcialam sie clotrimazolem posmarowac bo mam w domu ale tam pisze ze najlepiej unikac masci w 1trym ciazy.. I juz całkowicie zgłupiałam i nie posmarowalam sie. Czekam na wizyte to sie zapytam co i jak..
 
Widzialam w Pepco kurtki o kroju trapezu i wszystko super, ale w 40 wygladalam jak niedźwiedź, bo z kazdej strony duuuuzo za duza, a w 38 rękawy cholernie za krotkie. Obecną zimowke tez mam z przykrotkimi rekawami, bo jestem wysoka i mam ręce jak czlowiek pierwotny. No, ale teraz wolałabym dłuższy rekaw, bo podwiewa zimą. A kurtka na brzuszek ciążowy naprawdę super, bo ze spokojem można przy niej tyc, a i taak będzie dobra. No i cena 99 zł naprawdę zachęcająca:)

ja na pewno nie kupuje kurtki, poszperam u mamy w szafie i pewnie cos sie znajdzie zeby przetrwac :)

ja mialam plamienia w poprzedniej ciazy, bralam duphaston i przeszlo, potem wrocily ok 12 tygodnia i wtedy to byl polip.
 
reklama
Piszecie o clotrimazolu.. Bo mnie troszke od czasu do czasu zaswedzi i tez chcialam sie clotrimazolem posmarowac bo mam w domu ale tam pisze ze najlepiej unikac masci w 1trym ciazy.. I juz całkowicie zgłupiałam i nie posmarowalam sie. Czekam na wizyte to sie zapytam co i jak..
Mi lekarz w 7 tygodniu zapisał clotrimazol maść i globulki jak była potrzeba. Clotrimazol można stosować bo działa miejscowo, nie można go tylko zbyt głęboko aplikować.
 
Do góry