reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Bo ja sie zastanawialam czy moge go sobie sama zastosowac. Bo mi glownie chodzi o wargi sromowe.
myślę, że możesz to działa tylko miejscowo. Niektóre dziewczyny profilaktycznie się smarują np. po wizycie na basenie. Wiadomo nie można przesadzać i trzeba powiedzieć potem lekarzowi, że coś się działo ale wydaje mi sie, że do czasu wizyty bez obaw możesz zastosować:)
 
No i po wizycie. Pielęgniarka nie miała mojego numeru i nie mogła zadzwonić i odwołać wizyty. Jedno dobre z tego wyszło, że pokazała małemu jak się daje znieczulenie bez igły, wybrał bajkę na następna wizytę i już się tak bardzo nie boi

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
myślę, że możesz to działa tylko miejscowo. Niektóre dziewczyny profilaktycznie się smarują np. po wizycie na basenie. Wiadomo nie można przesadzać i trzeba powiedzieć potem lekarzowi, że coś się działo ale wydaje mi sie, że do czasu wizyty bez obaw możesz zastosować:)
Uff to mnie troche uspokoilas.. :)
 
Witamy

Ja też miałam taką wydzielinę, ale nic mnie nie swędziało ani nic. Dziś byłam u gina, to grzyb...Powiedziała, że "wredne" grzyby nie koniecznie swędzą i nawet nie konieczna jest duża wydzielina, zamieszkał na szyjce i siedział. Gdyby nie wizyta nie domyśliła bym się. Dostałam globulki na 6 dni.

Ja też mam taką żółtą wydzielinę i też mnie nic nie swędzi. Nic nie dostałam na to na poprzedniej wizycie. Może tak ma być?

A na kolację zaserwowalam sobie zmiksowane maliny, gruszke, jogurt nat, i pokruszonego wafelka kokosowego hihi :)
Pycha :) Zrobię wieczorem :)

U mnie dzisiaj niedobrze. To znaczy mi nie dobrze jak nigdy dotąd.
I do tego mam jakąś kluchę w gardle po jednej stronie - nie wiem czym to załatwić a nie chcę żeby się przeniosło na jakieś większe przeziębienie. Niby nie boli to gardło ale jakoś tak inaczej i tak nawet w uchu inaczej. I co zrobić? Jak żyć? :) Jak poszłabym z tym do rodzinnego lekarza to tylko się w głowę popuka, rozłoży ręce i powie żeby miód z cytryną i czosnkiem wpierniczać :)

Trochę mi już się dłuży od poprzedniej wizyty u gina. Byłam 3 tygodnie temu, mam za tydzień i 3 dni i jakoś wolałabym szybciej. Mam taką myśl, że może by się tak przepisać na wcześniej?
 
Hej dziewczyny:) Witam nowe mamy bardzo nam miło:)

Ja dzisiaj w domu pomału ogarniam bo jutro robimy 7 urodziny młodej takie dla rodziny a że moi rodzice i siostry jadą 100 km to o kawie i herbacie ich nie przyjmę eh multum roboty:p

Ja na razie nie rozmyślam nad wydatkami na razie mieszczę się we wszystko kurtkę na zimę i tak muszę kupić ale na pewno nie ciążową mam starą taka rozwleczona się zrobiła mam nadzieje, że jakby co to się zmieszczę:p A jak wiadomo nadzieja matką głupich ale jak każda matka kocha swoje dzieci buhaha najgorzej będzie ze spodnimi ale to nie wiem w tamtej ciąży tylko guzika nie dopinałam najwyżej przerzucę się na sukienki:)
Ja dzisiaj badania robiłam 165 zł a w następną środę wizyta mam nadzieje że nadal będzie wszstko w porządku:)
 
A ja dzis czuje sie jak cien cienia, nie mam w ogole energii. Chcialam dzis ogarnac chalupe bo jutro ide na zajecia ale tylek nie chce mi sie odkleic od kanapy. Zrobilam sobie kawke bo musze niedlugo po Zuze skoczyc a poki co to ledwo do kuchni ide. Maaasakra. Madzia pobudka!!!!

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piszecie o clotrimazolu.. Bo mnie troszke od czasu do czasu zaswedzi i tez chcialam sie clotrimazolem posmarowac bo mam w domu ale tam pisze ze najlepiej unikac masci w 1trym ciazy.. I juz całkowicie zgłupiałam i nie posmarowalam sie. Czekam na wizyte to sie zapytam co i jak..
Mi lekarz gin zalecil najpierw masc ale niestety dostalam globulki z clotrimazolu.Mysle ze sa bezpjeczne skoro przepisal.
Zapytaj nswojego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wpadłam na pomysł żebyśmy zrobiły taką listę nick+płeć jaką byśmy chciały lub jaka przeczuwamy
upload_2016-10-7_14-36-50.gif
Każda która będzie się dopisywać niech kopiuje z poprzedniego postu listę i dopisuje siebie a później będziemy sprawdzać nasze przeczucia albo będziemy dopisywać nick+płeć przypuszczalna+płeć z usg+płeć po urodzeniu co wy na to?
 

Załączniki

  • upload_2016-10-7_14-36-50.gif
    upload_2016-10-7_14-36-50.gif
    1,7 KB · Wyświetleń: 476
reklama
Wpadłam na pomysł żebyśmy zrobiły taką listę nick+płeć jaką byśmy chciały lub jaka przeczuwamy Zobacz załącznik 776990 Każda która będzie się dopisywać niech kopiuje z poprzedniego postu listę i dopisuje siebie a później będziemy sprawdzać nasze przeczucia albo będziemy dopisywać nick+płeć przypuszczalna+płeć z usg+płeć po urodzeniu co wy na to?
Fajny pomysl. Ale przydal by sie osobny temat. Ciekawy eksperyment z tego moze wyjść. Zobaczymy czy nasza intuicja ma racje[emoji4]

 
Do góry