reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Zaczynam planować jakie wydatki w najbliższych miesiącach oprócz wyprawki mnie czekają. Czy kupujecie jakiś ciążowy płaszcz na zimę? Czy po prostu jakiś zwykły, większy rozmiar? grudzień - luty to będzie mój 5-7 miesiąc i obawiam się, że się nie zmieszczę w mój obecny płaszcz;/
 
reklama
Ja mam dziś nerwa. Wczoraj lekko plamiłam, dziś również. Wiem że to termin miesiączki ale wcale mnie to nie uspokaja.
Dziś mam wizytę i umieram z niepokoju czy będzie serduszko biło czy też nie?
Do tego jeszcze mam zupełny brak apetytu i zero objawów ciążowych, nawet mnie piersi nie bolą. Jedyny na co mam ochotę to spać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie kupuję typowo ciazowego. Albo kupię coś rozmiar wiekszego, albo będę kombinować. Nie chce niewiadomo ile kasy wydać na jeden sezon

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaczynam planować jakie wydatki w najbliższych miesiącach oprócz wyprawki mnie czekają. Czy kupujecie jakiś ciążowy płaszcz na zimę? Czy po prostu jakiś zwykły, większy rozmiar? grudzień - luty to będzie mój 5-7 miesiąc i obawiam się, że się nie zmieszczę w mój obecny płaszcz;/
Widzialam w Pepco kurtki o kroju trapezu i wszystko super, ale w 40 wygladalam jak niedźwiedź, bo z kazdej strony duuuuzo za duza, a w 38 rękawy cholernie za krotkie. Obecną zimowke tez mam z przykrotkimi rekawami, bo jestem wysoka i mam ręce jak czlowiek pierwotny. No, ale teraz wolałabym dłuższy rekaw, bo podwiewa zimą. A kurtka na brzuszek ciążowy naprawdę super, bo ze spokojem można przy niej tyc, a i taak będzie dobra. No i cena 99 zł naprawdę zachęcająca:)
 
Zaczynam planować jakie wydatki w najbliższych miesiącach oprócz wyprawki mnie czekają. Czy kupujecie jakiś ciążowy płaszcz na zimę? Czy po prostu jakiś zwykły, większy rozmiar? grudzień - luty to będzie mój 5-7 miesiąc i obawiam się, że się nie zmieszczę w mój obecny płaszcz;/
Ja sie pewnie w grudniu juz nie zapne w swoich.
Jesli kupie to jakas fajna parke ocieplna w h&m moze nawet na olx.
Pamietam jak po ciazy to nie moglam patrzec na ciuchy ciazowe wiec nie planuje ciuchow typowo ciazowe a ewentualnie o rozmiar wiekszy kupie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dziś nerwa. Wczoraj lekko plamiłam, dziś również. Wiem że to termin miesiączki ale wcale mnie to nie uspokaja.
Dziś mam wizytę i umieram z niepokoju czy będzie serduszko biło czy też nie?
Do tego jeszcze mam zupełny brak apetytu i zero objawów ciążowych, nawet mnie piersi nie bolą. Jedyny na co mam ochotę to spać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A moze sie cos przeforsowałas?Nie martw sie.Ja po globulkach z clotrimazolu mam rozowy sluz.
O ktorej wizyta?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzialam w Pepco kurtki o kroju trapezu i wszystko super, ale w 40 wygladalam jak niedźwiedź, bo z kazdej strony duuuuzo za duza, a w 38 rękawy cholernie za krotkie. Obecną zimowke tez mam z przykrotkimi rekawami, bo jestem wysoka i mam ręce jak czlowiek pierwotny. No, ale teraz wolałabym dłuższy rekaw, bo podwiewa zimą. A kurtka na brzuszek ciążowy naprawdę super, bo ze spokojem można przy niej tyc, a i taak będzie dobra. No i cena 99 zł naprawdę zachęcająca:)
ja jestem niska więc może na mnie byłaby dobra:) Może serio nie warto wydawać pieniędzy na kurtę ciążową bo kasują jak za zboże a pewnie już jej potem nie założę.
 
Dziewczyny, a czy my mozemy kąpać się w baasenie? Wybieram sie na weekend w gory i w hotelu jest basen, jacuzzi, ale nie wiem czy mogę z niego w ogole korzystac?

Pytałam lekarza i można chodzić na basen chyba że masz jakąś infekcje wtedy nie.
Zawsze możesz zapobiegawczo posmarować się tam Clotrimazolem.


Zaczynam planować jakie wydatki w najbliższych miesiącach oprócz wyprawki mnie czekają. Czy kupujecie jakiś ciążowy płaszcz na zimę? Czy po prostu jakiś zwykły, większy rozmiar? grudzień - luty to będzie mój 5-7 miesiąc i obawiam się, że się nie zmieszczę w mój obecny płaszcz;/

Jeśli wszystko bedzie ok to bede musiała pomyśleć o czymś na zimę bo mam fajną kurtkę ale na pewno się w nią nie zmieszczę.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dziś nerwa. Wczoraj lekko plamiłam, dziś również. Wiem że to termin miesiączki ale wcale mnie to nie uspokaja.
Dziś mam wizytę i umieram z niepokoju czy będzie serduszko biło czy też nie?
Do tego jeszcze mam zupełny brak apetytu i zero objawów ciążowych, nawet mnie piersi nie bolą. Jedyny na co mam ochotę to spać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Odpocznij do wizyty, na pewno będzie wszystko w porządku, plamienia się zdarzają. Nie masz skurczy i dużego bólu brzucha, prawda?
 
reklama
Ja mam dziś nerwa. Wczoraj lekko plamiłam, dziś również. Wiem że to termin miesiączki ale wcale mnie to nie uspokaja.
Dziś mam wizytę i umieram z niepokoju czy będzie serduszko biło czy też nie?
Do tego jeszcze mam zupełny brak apetytu i zero objawów ciążowych, nawet mnie piersi nie bolą. Jedyny na co mam ochotę to spać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3 mam kciuki aby bylo dobrze. Jak mi do jutra sie nie poprawi to znow pojade do lekarza. najgorsze ze lekarza tez mam 40 km od domu ale czego sie nie robi dla maluszka :)
 
Do góry