reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Mam dokładnie to samo, nie mam siły na nic, jak stara babcia.

Dobrze, że obiad udało mi się zrobić, ale poszłam na łatwiznę, zrobiłam spagetti i to na dwa dni ;) więc jutro z bańki. I naszło mnie na fasolkę po bretońsku, Łukasz mi zrobi, robi najlepszą :) I naszło mnie też na kiełbasę taką z patelni, wiem, że to nie najlepsza pora na takie jedzenie, ale jest pyszne...mmmm z keczupem :)

Ja jestem lepsza. Nie jem chipsów i ich nie lubię a zapragnęłam takie chipsy czy może lepiej nazwać to chrupki o smaku orzechowym i zjadłam pół paczki [emoji6]


Zaraz poczytam mamęginekolog aż nie mogę uwierzyć że poroniła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, ja od godziny nie śpię. Jak ja Wam wszystkim zazdroszczę spania :(
Zacznę od Olgi - współczuję straty. :(
Blondi, myślę, że musisz sobie regularnie, o stalych porach zacząć mierzyć ciśnienie. Nadgarstkowy aparat może zafalszowywac pomiar. Pomiar preferowany: ta sama ręka. Nie ruszamy nią w czasie pomiaru. W tym czasie nie mówimy . Oczywista oczywistosc- pomiar nie bezposrednio po wysilku, wzburzeniach emocj. Spisuj sobie te wartości i udaj się z nimi do gina lub choćby internisty.
 
A my dziś do teściów jedziemy poinformować o " double trouble" . Po takiej nocy to ja będę faktycznie w swietnej formie, kuźwa...
Idziecie na jutrzejszy protest? Mąż coś nawija, że jest on zwiazny z KODem, a ja nie chcę być w coś takiego mieszana. Z drugiej strony, jestem przeciwna zmianie obecnego prawa, bo jest dobre. Prawdopodobnie pokopytkuję na protest.
 
reklama
To dołączam do nocnych markow...... takie noce jak ta mnie wykoncza :( co chwile siku , a teraz leżę już ponad 30 minut i nie mogę zasnąć, choć zjadłam banana bo tak burczalo mi w brzuchu ;) dostałam leki od ginekologa na mdłości i wymioty bo nie dawalam rady, schudłam już ponad 3 kg ..... w 1 ciąży do 18 tygodnia czułam się strasznie, mam nadzieję że teraz będzie inaczej ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry