reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny,wstalam o 4 i juz nie zasnelam.Do tego mam mega zaparcia ale czytalam ze to wynikiem wysokiego progesteronu.Tak dzisiaj parlam ze mialam troche krwi na papierze.Ide po kefir i jakies otreby bo az mi lezki w ubikacji polecialy.
A wy macie zaparcia??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak Jagi, jem błonnik z jogurtem, jabłka. Pomaga też lactulosa - w ciąży można brać. Ewentualnie czopki glicerynowe w ostateczności.
A po bananie popiłam sokiem jablkowym i mnie przeczyscilo na drugi dzień.

Trzeba myśleć pozytywnie i nie zamawiać się na zapas, bo maluszki czują nasze emocje!
 
reklama
Dziękuję za wsparcie dziewczyny.
Ja mam ochotę na przekąski słone serwowane do suhi. Chyba są w lidlu, więc za godzinę się wybiorę. Mdłości i nadwrazliwosc na zapachy mam stale. Wieczorem to się pogarsza i wymiotuję. Cudownie się czuję w momencie jedzenia, a zaraz potem wszystko podchodzi mi do gardła.
I zielone szparagi, szkoda, że nie ma sezonu :(
 
Tak Jagi, jem błonnik z jogurtem, jabłka. Pomaga też lactulosa - w ciąży można brać. Ewentualnie czopki glicerynowe w ostateczności.
A po bananie popiłam sokiem jablkowym i mnie przeczyscilo na drugi dzień.
Ja tez jem duzo jablek,blonnika do jogurtu.Najbardziej przeczyszczala mnie kawa z mlekiem ale teraz nie pije.
Slodkiego nie jem,moze jedna ciasteczko male czekoladowe wiec przez slodycze na pewno nie.Moze kupie te czopki na wszelki wypadek.
Dziewczyny,wstalam o 4 i juz nie zasnelam.Do tego mam mega zaparcia ale czytalam ze to wynikiem wysokiego progesteronu.Tak dzisiaj parlam ze mialam troche krwi na papierze.Ide po kefir i jakies otreby bo az mi lezki w ubikacji polecialy.
A wy macie zaparcia??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przypomnialam sobie ze przed porodem nie zrobili mi lewatywy i podczas porodu caly czas myslalam tylko o tym by im sie tam nie wyproznic:(Jak ja sie stresowalam tym...Teraz albo zrobie w domu ale kaze sobie zrobic.
A wy co ze wzgledu na doswiadczenia teraz o czym bedziecie pamietac przed porodem?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jem duzo jablek,blonnika do jogurtu.Najbardziej przeczyszczala mnie kawa z mlekiem ale teraz nie pije.
Slodkiego nie jem,moze jedna ciasteczko male czekoladowe wiec przez slodycze na pewno nie.Moze kupie te czopki na wszelki wypadek.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A i najlepiej odstawić białe pieczywo. Otręby w każdej postaci.
 
Dziewczyny przypomnialam sobie ze przed porodem nie zrobili mi lewatywy i podczas porodu caly czas myslalam tylko o tym by im sie tam nie wyproznic:(Jak ja sie stresowalam tym...Teraz albo zrobie w domu ale kaze sobie zrobic.
A wy co ze wzgledu na doswiadczenia teraz o czym bedziecie pamietac przed porodem?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój pierwszy poród to był dramat. Drugi to bajka, rodziłam tylko z położną i tak mnie wymasowała, że nacinanie nie było konieczne. U mnie pewnie będzie znowu wywoływanie przed terminem, bo ze względu na cukrzycę rodze duże dzieci.
4300g i 62 cm i 3890g i 60 cm ( w 36 tc.)
 
kabanosy, kiełbasa są dla mnie za bardzo intensywne, drażni mnie ich smak i zapach....Mięso zjem ale nie mam na nie ciśnienia, wole ser żółty, pomidor musi być, za to papryka przestała mi smakować a lubię ją bardzo...trochę mi się pozmieniały te smaki...kapusta kiszona, kocham ale przeszkadza mi jej zapach...Ale za to wczoraj zrobiłam do mięsa buraczki takie zasmażane, to jest to :)

NomiMalone- kiedyś też tak oberwałam od dziecka głową w usta....masakra ;) ale szybko się goi całe szczęscie.

O, to mamy podobne smaki. U mnie też pomidory, pomidory, pomidory, żółty ser, ktörego wcześniej prawie nie jadłam, buraczki. Paprykę kocham, ale teraz gorzej mi wchodzi niestety.

A wy macie zaparcia??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Lekkie poranne rozwolnienie od wczoraj, ale od wczoraj też łykam moje hormony na tarczycę i myślę, że to ich sprawka.


 
reklama
Dziewczyny przypomnialam sobie ze przed porodem nie zrobili mi lewatywy i podczas porodu caly czas myslalam tylko o tym by im sie tam nie wyproznic:(Jak ja sie stresowalam tym...Teraz albo zrobie w domu ale kaze sobie zrobic.
A wy co ze wzgledu na doswiadczenia teraz o czym bedziecie pamietac przed porodem?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tylko o tym myślałam, ale obeszło się bez wpadki ;) tym razem pomyślę o tym przed jak się uda bo u nas nie robią lewatywy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry