reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Aaaaa dziewczyny muszę się pochwalić.Mialam mieć wizytę dopiero 11.10 ale zadzwoniła do mnie koleżanka że może mi załatwić termin na dzis.Wec byłam i zobaczyłam 3 mm zarodka z bijącym serduszkiem
 
reklama
Melduję się po wizycie. Dzidziuś trochę młodszy bo ma 5tygodni 6dni a z om 6tygodni 2dni. Jest ciałko żółte i zarodek. Serduszka jeszcze nie ma ale gin powiedział że jeszcze za wcześnie. Mam przyjść za 2 tygodnie

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Twoj dzidzius mniejszy, moj wiekszy hehe.. Az lekarka sie zdziwila ze jest wiekszy i nie zgadza sie to z okresem ale ja mam krotkie cykle to chyba dlatego.. ;) u mnie juz bylo serduszko ale to dlatego ze dzidzius juz jest na skończone 7 tygodni. Za 2 tyg pojdziesz i napewno bedzie juz serduszko.. Ja nastepna wizyte mam za 3 tyg.
 
Hej, u mnie mdlosci, sennosc, mega apetyt i zawroty glowy.

A z tym apetytem to meksyk. Zjem wszystko, doslownie pochlaniam. Kupilam wczoraj kiszone ogorki,sliwki, cytrynowy sok, w ogole mam ochote na kwasne chodz boje sie zgagi i ze mnie zemdli. Masakra tak miksuje jedzenie ze po ogorkach kiszonym jem czekoladki. Z zuzia tak nie mialam, zero zachcianek, jadlam normalnie, ostre papryczki jadlam czesciej ale nie to ze mi sie snily. A tutaj po prostu nie wiem co sie dzieje. A te kiszone to jak zbawienie.....



Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo kolor plamienia nie ma znaczenia. Nie chce nikogo straszyc ani nic, ale uczulic ze brazowo mleczny kolor plamienia tez grozny. Ja taki mialam jak poronilam i zadnej krwi zywej nie bylo

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzidzius moj ma niecaly centymetr dlugosci tyle pokazalo usg. Dwa razy mierzyla lekarka bo powinien byc mniejszy. Na usg bylam w 6 tyg i 2dniu ciazy. A wy tu piszecie ze wasze dzidziusie maja po 3-4mm a moj ma ponad 9mm. Zastanawiam się właśnie dlaczego tak jest.. Ale lekarka nie powiedziala ze to cos niepokojącego ale ja sie tak zastanawialam.. Hehe
 
Ranyyy wolny dzień i pospalam do 12 :O teraz jestem jeszcze bardziej nieprzytomna... a dziś zebranie u mlodego a pozniej ploty z dziewczynami.
Wczoraj miałam trochę kryzys az mi się ryczec chcialo- oczywiście nie mam pojęcia dlaczego ;)

Kurczę, tyle piszecie, ze nie nadążam czytać- także hurtem pogratuluje owocnych wizyt i dobrych wiadomości! A złych przebiegów proszę sobie nie wmawiać! :*

Swoją drogą o ile ja będę madrzejsza przy kompletowania tej wyprawki- połowa rzeczy, które kupiłam dla Matiego w ogóle się nie przydała. Teraz tylko to co faktycznie użyje :)

Laktatora mam ambitny plan nie używać... Matiego karmilam 3,5 roku, oby teraz tez było tak super....

Miłego dnia dziewczynki! Lecę obiad ogarniac :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko o badania. Byłam na pierwszej wizycie u gina z nfz i z ledwością dostałam skierowanie na badania, jeszcze kobieta była na mnie zła że sama ich sobie nie zrobiłam.
- Morfologia
- Glukoza
- VDRL
- Mocz
- Grupa krwi
I to wszystko. Martwi mnie, że w ogóle nie badają toksoplazmozy, cytomegalii czy tarczycy.
Jak to było w waszym przypadku? Chodzicie do lekarza prywatnego czy z nfz?

Ja pierwsze badanie jakie zlecił mi lekarz na pierwszej wizycie to toxoplazmoza, tsh, fT3 i oznaczenie grupy krwi. Dziś właśnie zrobiłam. Ponad 100 zł wiec chyba przy następnych badania może rodzinny mi niektóre zleci na NFZ.

Dziewczyny,wstalam o 4 i juz nie zasnelam.Do tego mam mega zaparcia ale czytalam ze to wynikiem wysokiego progesteronu.Tak dzisiaj parlam ze mialam troche krwi na papierze.Ide po kefir i jakies otreby bo az mi lezki w ubikacji polecialy.
A wy macie zaparcia??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też nie mogę się załatwić do tego jeszcze brzuch mnie boli i co chwile sprawdzam czy dalej plamie. Poza tym siusiam na potęgę. W nocy 4 razy wstawałam.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry