reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry. [emoji4] [emoji4]

Psiara- bardzo mi przykro. Trzymaj się.

ZdechłaKura- wow, gratulacje! [emoji4]

Miałam wczoraj wizytę i moja dzidzia do mnie pomachała [emoji173] Cudne ma nóżki i rączki. [emoji173]
Problem jest tylko z moją tarczycą. [emoji17] Nigdy nie miałam z nią problemu, a tu niedoczynność tarczycy. [emoji17] To już 10 tc a ja dopiero dziś zacznę brać leki, a w piątek mam wizytę u endokrynologa. Boję się, że tak późne rozpoczęcie leczenia nie jest dobre dla dziecka. [emoji17]


Nic się nie bój. Mi w pierwszej ciąży wykryto niedoczynność dopiero w 14 tygodniu i synuś jest zdrowy. Tarczyca ma wpływ na wczesne poronienia taki do 7 tygodnia. I później na dobry wzrost dziecka. Łykaj hormony i będzie dobrze[emoji6]
Ja mam jutro wizytę i już się boję. Tak bardzo chce zobaczyć serduszko.


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlaczego masz się wyłączyć? Forum to nie tylko fajne i zabawne tematy. To także problemy i niepewności. Cieszę się że jest dobrze i świetnie rozumiem co czujesz

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam sie!!!! Wszystkie mamy swoje jazdy, paniki, smutki, strachy i RADOSCI!!!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, które zaczęłyście mieś tarczycowe problemy w poprzednich ciążach, macie je nadal? Jeśli mnie dopadło to już po ptakach i będę musiała kontrolować poziom hormonów i leczyć suę już zawsze?


 
Ja też słyszałam, że jak plamienia to lepiej nie. Zresztą ja to może ochotę i mam ale się boje...poczekam do II trym, ja dam radę, nie wiem jak mąż...niech też pocierpi:)
Ja tez ochote mam ale chyba bylby to sex z dusza na ramieniu i nie to co bym chciala.Maz na paczatku probowal mnie zaczepiac ale teraz juz nie pyta.Chyba zrozumial:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, które zaczęłyście mieś tarczycowe problemy w poprzednich ciążach, macie je nadal? Jeśli mnie dopadło to już po ptakach i będę musiała kontrolować poziom hormonów i leczyć suę już zawsze?


Ja w 1 ciąży miałam tsh ok 2,6, nikt nie zwrócił na to uwagi. Dopiero jak zaczęłam chodzić po lekarzach i prosić o badania, ustalenie przyczyn poronienia to któryś z lekarzy zwrócił uwagę, że miałam za wysokie tsh. Moja endokrynolog dążyła do tego zebym w okresie starań miała poniżej 2. Brałam euthyrox n50, pózniej jak powiedziałam ze chce juz zajść w ciążę zwiększyła mi do n75. W ciąży brałam n88, teraz juz biorę n100. U mnie podobno to tylko w kontekście ciąży, gdybym nie chciała mieć dzieci to w ogóle nie musiałabym brać.
 
Ja też się boję, a mój to od samego początku się bał. W drugim trym zapytam lekarza jak nie będzie miał zastrzeżeń to myślę, że się przelamiemy

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uważam że jeśli ciąża nie jest wysokiego ryzyka, nie ma plamień ani innych dolegliwości bólowych to czemu sobie odmawiać. A jak macie wątpliwości zapytać gina na wizycie
 
reklama
Dziewczyny, które zaczęłyście mieś tarczycowe problemy w poprzednich ciążach, macie je nadal? Jeśli mnie dopadło to już po ptakach i będę musiała kontrolować poziom hormonów i leczyć suę już zawsze?


To chyba zalezy od przypadku.. Mnie po poronieniu gin zlecila badanie TSH.. Wyszlo 4.5.. A stad byl krok do badan przeciwcial, usg tarczycy- i diagnoza Hashimoto. Wiec u mnie to prochy na forever and ever.. A wszystko to w 5tyg kolejnej ciazy ;-) licze, ze bedzie ok.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry