reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

Cześć, od kilku dni mam mały dylemat, czy Wy też macie zwiększoną wydzielinę z pochwy ? W ciągu dnia jak jestem w domu to jest ok ale jak już wyjdę na spacer to po powrocie jest tego trochę. Nic mnie nie swędzi ani piecze tylko ten sluz trochę biały trochę przezroczysty.
 
reklama
Ja tez miałam raz brązowe plamienie po seksie, powiedziałam lekarzowi o tym i kazał wstrzymać się do 12 tyg. W pierwsze ciąży uprawialismy sex od samego początku do końca i nic się nie działo, nie wiem od czego to zależy.

Dziewczyny widziałyscie że są już czerwcowe mamy? Jak ten czas leci

Robaczek z tym sluzem mam tak samo, myślę że to normalne w ciąży
 
Dziewczyny, które zaczęłyście mieś tarczycowe problemy w poprzednich ciążach, macie je nadal? Jeśli mnie dopadło to już po ptakach i będę musiała kontrolować poziom hormonów i leczyć suę już zawsze?


Ja mam podwyzszone tylko trochę, że zażywam tylko w ciąży

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)
W czwartek mam wizyte juz sie nie moge doczekac:))

Ja mam zakaz od gina na seks od razu mi powiedziala:)

A co do sluzu to tez jest troche szczegolnie jak gdzies jestem to czuje hihi

I jestem mega glodna dzis na obiad kapusniak mniam :) i mam ochote na kawe inke z duza iloscia mleka i na pierogi z jagodami i smietana ale jazda :) wszytko na raz bym jadla ladnie waga pojdzie w gore no ale coz zrobic :)
 
Ooo zjadłabym kapusniak, ale muszę na mojego czekać żeby szedł po kapustę to jutro zrobię. Dzisiaj nie mam pomysłu. Mam kalafiora, może zrobie ziemniaczki opiekane, kalafiora w bułce i jajko sadzone [emoji3]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki:) w koncu sie doczekalam.. Dzis moja pierwsza wizyta u gina. Mam 6t2d ciazy, 4 testy pozytywne wiec mam nadzieje ze nie mam sie czego obawiac.. Choc stresuje sie czy wszystko w porzadku bedzie.. Nie robilam bety, bo przy pierwszej ciazy tez nie robilam i tylko usg potwierdzilo mi ciaze.. Mam nadzieje ze dzis tez tak bedzie:)
 
reklama
Hej dziewczynki:) w koncu sie doczekalam.. Dzis moja pierwsza wizyta u gina. Mam 6t2d ciazy, 4 testy pozytywne wiec mam nadzieje ze nie mam sie czego obawiac.. Choc stresuje sie czy wszystko w porzadku bedzie.. Nie robilam bety, bo przy pierwszej ciazy tez nie robilam i tylko usg potwierdzilo mi ciaze.. Mam nadzieje ze dzis tez tak bedzie:)
Super [emoji4] będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji4]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry