reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Tez dzis mam wizytę. Ja jakos siedzę i rycze ze wzgledu na wizyte... jakos sie bardzo boje :( nawet nie umiem tego wyjaśnić. W dodatku śniło mi się, że dzidzie poronilam, a mąż miał wypadek i był caly sparaliżowany. :<

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi praktycznie cała ciążę leżałam. Według mnie powinien być początek 7. Najpierw robił mi mój lekarz usg w poniedziałek a pozniej ona w sobotę to pięć dni.
Wizyte mam koło 10 bo tak jestem tylko między pacjentkami to muszę czekać

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez dzis mam wizytę. Ja jakos siedzę i rycze ze wzgledu na wizyte... jakos sie bardzo boje :( nawet nie umiem tego wyjaśnić. W dodatku śniło mi się, że dzidzie poronilam, a mąż miał wypadek i był caly sparaliżowany. :<

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz moja babcia zawsze mówiła, że śni się na odwrót [emoji18]
Będzie dobrze. Hormony ci buzują

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez dzis mam wizytę. Ja jakos siedzę i rycze ze wzgledu na wizyte... jakos sie bardzo boje :( nawet nie umiem tego wyjaśnić. W dodatku śniło mi się, że dzidzie poronilam, a mąż miał wypadek i był caly sparaliżowany. :<

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie placz kochana.Bedzie dobrze:)
Odezwij sie po wizycie!
Snami sie nie przejmuj.Mi taki sny sie snily ze szkoda gadać..Bo te zle mysli w glowie siedza i moze dlatego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez tak mówi.
Oby, mam nadzieje że u nas wszytskich bedzie dobrze.
Trzymajcie sie, mykam do pracy.
Wizyta na 18.30.
Miłego dnia i duzo odpoczynku;)

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 36 lat i tez sie boje wszystkiego ze wzgledu na wiek.Mam nadzieje ze nie bede na porodowce postrzegana ze takiej starej dzieciaka sie zachcialo:-/Chociaz mam kolezanki ktore urodzily w wieku 38 lat.
Mam nadzieje ze za chwile odstawi mi te zastrzyki chociaz.
Mysle ze od sprzetu.2 dni to nie duzo!To tylko ndz i pn.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 36 lat i tez sie boje wszystkiego ze wzgledu na wiek.Mam nadzieje ze nie bede na porodowce postrzegana ze takiej starej dzieciaka sie zachcialo:-/Chociaz mam kolezanki ktore urodzily w wieku 38 lat.
Mam nadzieje ze za chwile odstawi mi te zastrzyki chociaz.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi Clexane trzeba brać do końca ciąży a nawet 6 tygodni później. Acard do ok. 30 tygodnia. Damy radę. Ja mogę kluć się nawet 5 razy dziennie, żeby tylko urodzić zdrowe dzieciątko.
 
Ja mam za tydzien i tez sie zastanawiam czy na przyszly wtorek powinnam miec wszystko przygotowane do szpitala...Moje obumieraly na przelomie 7/8 tc wiec sie boje.Dzisiaj zaczynam 9tc0d.

Ide wykupic kolejne zastrzyki w brzuch.Ostatnio mam same siniaki po nich.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi a puszczasz fałd skóry po zrobieniu zastrzyku? I wkuwasz iglę pionowo? Ja doszłam do takiej wprawy, że nawet miejsca nakłuć są niewidoczne.
Kochana, ja mam ogromną nadzieję, że nam te leki pomogą.
Na którego Ty masz termin?
 
reklama
Jagi Clexane trzeba brać do końca ciąży a nawet 6 tygodni później. Acard do ok. 30 tygodnia. Damy radę. Ja mogę kluć się nawet 5 razy dziennie, żeby tylko urodzić zdrowe dzieciątko.
O matko!Robilam wszystkie badania na zespol antyfosfolipidowy i wszystkie te mutacje i mam go na szczescie wykluczony ale moj lekarz stwierdzil ze mozemy zaryzykowac i wdrozyc razem z acardem.Jak narazie jest ok.Zobaczymy co mi powie za tydzien.
Ty tez sie klujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry