reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej laski!!!

Trzymam kciuki za wszystkie na pewno będzie ok:)

Aniołek06 o matko biedna malutka wiem co to jest mimo że moja starsza to masakra a małe to już w ogóle moja miała rok po roku złamaną tą samą rękę w tym roku koleżanka z klasy jej siała;/ a rok temu tatuś myślał że jest taka samodzielna i powiedział żeby sama z wozu zeszła i w łokciu złamała jakaż to byłam masakra wtedy ból niesamowity ręką cała w gipsie, gips ciężki w tym roku lepiej bo krócej a wtedy 6 tygodni.

Ja na razie niczym się nie smaruje ale muszę zacząć tak ogólnie nie tylko brzuch i więcej bić bo to podstawa.

Mi mąż dużo pomaga chociaż czasami zapomina chciałby mnie mocniej przytulić czy coś a mnie cycki bolą albo coś zakuje biedaczek hahah
My wczoraj moim rodzicom powiedzieliśmy bardzo się cieszą:)
 
reklama
Przy połowie obecnych naszych dolegliwości zdychali by w łóżku...! Jak mnie takie coś wnerwia. Na szczęście mój mąż jest w porządku i nie wyskakuje z podobnymi tekstami. Wysmialabym go, a potem urządziła dziką awanturę. :(
 
Cześć dziewczyny, jestem z kwietniowych mam ale raczej tych, co urodzą na końcu ( termin na 23.04.17 )
i czasem zaglądam co u Was. Powiem Wam, ze w Norwegii do 12 tc to też jakby "nie ciąża", nie da się niemal doprosićo jakiekolwiek badania i organizm sam zdecyduje czy utrzyma czy nie, później w zasadzie też jakoś specjalnie się nie trzęsą. Liczę po prostu,że będzie okej :)

Nie bardzo rozumiem dlaczego w krajach takich jak Anglia czy Norwegia tak traktuje się ciąże w pierwszym trymestrze. Przecież to bardzo ważny etap.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój synek ma 7 miesięcy więc nie chciałabym go puszczać samego jest trochę za mały. Jego rodzice uważają że ich synek jest biedny bo pracuje a ja siedzę na macierzyńskim i jeszcze chce żeby mi coś w domu pomógł. Zawsze jak wraca to chce zmieniać zasady jakie mamy bo mama powiedziała....

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja faktycznie malutki.Pamietam jak moja mala dalam do tesciowej i nakarmila ja w 4 msc golabkami (kapusta i sos ciezki)a potem mloda mi zygala cala noc.Mialam ochote po nia jechac i niech mi teraz te zygi sprzata jak taka madra byla!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale się dziś poklucilam z mężem. Pojechał w czwartek do swoich rodziców na wieś bo chciał naprawić sobie samochód a oni mają kanał. Pomijam że jest to 150km od nas. Ja zostałam sam w domu z synkiem. W piątek zaczął mu się przebijać kolejny ząbek, więc płacz, gorączka i tylko noszenie na rękach. Mąż wrócił wczoraj jak Adaś już spał i oczywiście go obudził i zaczął do niego gadać tak że się rozbudzil i usypialam go 1,5 godziny. A dziś się dowiedzialam że nie zrobił auta bo ocieplal z tata szope i że jeszcze tam musi jechać. A jak mu powiedziałam że źle się czuje i nie mogę nosić cały czas na rękach Adasia to usłyszałam ,, ciąża to nie choroba, moja mama miała dzieci rok po roku, a męża w wojsku i dała radę to ty też dasz.'' Tak nie lubię jak tam jedzie sam bo rodzice go zawsze buntuja. Przepraszam ale musiałam się komuś wyrażalic.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi dobrze napisała - następnym razem daj mu synka i Ty sobie odpoczniesz. Nie można pozwalać na taką znieczulicę :)! Każda ciąża jest inna, każdy organizm jest inny, to, że teściowa nie miała problemów nie oznacza, że Ty również świetnie znosisz opiekowanie się synkiem jak jesteś sama.
 
Nie bardzo rozumiem dlaczego w krajach takich jak Anglia czy Norwegia tak traktuje się ciąże w pierwszym trymestrze. Przecież to bardzo ważny etap.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W Niemczech podobno też nie traktuje się ciąż przez 12 tygodniem poważnie. Na którymś forum przeczytałam, że którejś z dziewczyn nie chcieli wykonać usg przed 12 tyg w Lux-Medzie w Polsce, czy któraś z Was się z tym spotkała? Czyżby niektóre przychodnie patrzyły na zachód i szły w podobnym kierunku czy wprowadzili nowe zasady z uwagi na oszczędności...?
 
A ja faktycznie malutki.Pamietam jak moja mala dalam do tesciowej i nakarmila ja w 4 msc golabkami (kapusta i sos ciezki)a potem mloda mi zygala cala noc.Mialam ochote po nia jechac i niech mi teraz te zygi sprzata jak taka madra byla!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja była lepsza. Mojemu synowi w wieku 2,5-3 lat zrobiła kogiel mogiel i go nakarmila. Dziecko w nocy takich boleści dostało ze pół nocy na rękach. Na szczęście brak gorączki bo bym na pogotowie jechała. Ale mój mąż na rękach go nosił dzięki swojej mamusi.
A mój mąż też mnie dziś wkurzył. Nie mogę patrzeć na surowe mięso. Czego chyba ciężko mu zrozumieć. I nie mogłam usmażyć kotletów. On zajęty kolegami co chwile mówił ze za chwile przyjdzie. Ja głodna juz się wkurzylam i sobie sadzone zrobiłam. Bo opiekania ziemniaki do tego zrobiłam. A on że mogłam się zmusić i usmażyć i nie przesadzać. Tak mnie zapienil ze miałam ochotę wychlastac Ga tym kurzym cycem! !!
Mój uważa że jego mamusia jest wspaniala i wszyscy się jej czepiają i ona taaaka bidulka. Tylko szkoda że nie tylko ze mną się nie dogaduje ale także z drugą synowa.
 
Dziękuję Wam za miłe słowa, mam nadzieję że szybko się zrosnie..

Ja mam chyba męża z innej planety, jest bardzo wyrozumiały, zajmuje się mala, także narzekać nie mogę.
A temat teściowej hmm.... No tak widze że większość taka sama
 
Dziękuję Wam za miłe słowa, mam nadzieję że szybko się zrosnie..

Ja mam chyba męża z innej planety, jest bardzo wyrozumiały, zajmuje się mala, także narzekać nie mogę.
A temat teściowej hmm.... No tak widze że większość taka sama
Ja mam dobrego męża i teściowa też w porządku także nie narzekam :). Historia z kogiel mogiel rozłożyła mnie na łopatki :). Brak wyobraźni to mało powiedziane.
 
reklama
Dziewczyny ja mam wrazenie ze moj organizm walczy z ciąza.Dzisiaj tak mi dokucza zgaga ze az sie poryczalam.Nic nie pomaga.Ciagle mi zimo choc temperatura ciala ok.Na dodatek biore tyle tych lekow ze żoładek tez sie zaczyna buntować.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry