reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też się teraz martwię [emoji20]
Chciałam pracować do końca października, może nawet do końca listopada, ale dzisiaj się tak wystraszylam, że w nosie mam cały świat nasze malenstwo jest najważniejsze

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

A nie dostałaś żadnych leków w związku z plamieniem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cóż szaleją hormony i samopoczucie mamy bardzo zmienne. I czasami jesteśmy jak kupy [emoji90]
Mnie już mdłości nie męczą ale miałam taki jeden dzień że nie zdąrzyłam do łazienki w miejscu publicznym i wymiotowałam przy śmietniku [emoji32] Wstyd jak nic [emoji15]




Też mam plamienia i bardzo się martwię ale dostałam luteinę i na razie jest ok.

Dziewczyny czy idziecie wcześniej na zwolnienie czy pracujecie jak najdłużej?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem na L4 juz.Moze wroce by dokonczyc pewne tematy na 2 tygodnie i juz nie wracam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nie, tylko mam iść do swojego lekarza w poniedziałek i on mi coś da. Dlatego boje się jeszcze bardziej

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Trochę to dziwne ponieważ ja jak zauważyłam plamienia to pojechałam na SOR do szpitala i tam badał mnie zupełnie obcy lekarz który dam przepisał mi na wszelki wypadek luteinę. Ze swoim lekarzem konsultowałam się tylko telefonicznie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, dziewczyny. Dostałam plamienia takiego brązowego. Pojechałam do gina niby wszystko jest ok, ale jeszcxe raz mam przyjść w poniedzialek. No i oczywiście koniec z pracą. Wystraszylam się okropnie, ale wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 4 kilo a w drugiej mimo, że uważałam na to co jem i ile przytylam 40. Pół roku po porodzie nie było śladu, że byłam w ciąży

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli wszystko ok to lekarz wie najlepiej:)Nie martw się.Ja tez dlugo plamilam a teraz juz czysto.Tylko ze ja biore duphaston 3x1 wiec nie wiem czy to jego zasluga.
A ktory tc?Jak sie czujesz?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
6 tydzień. Czuje się dobrze. Typowe objawy ciążowe mdłości, senność. Tylko podczas badania jak mi nacisnela na dole brzucha po prawej stronie to bardzo zabolało. Też brałam dhupaston w drugiej ciąży, ale nie plamilam chyba skurcze miałam ale pewna nie jestem czy to dlatego go brałam
Asiucha-L niezbyt przyjemna ta lekarka była. Powiedziała, że jedynie co mogą zrobić to na oddział mnie przyjąć i zrobić bete. Sprawdzić czy rośnie. Tak to odczulam, że ciąża jest zbyt wczesna jej zdaniem żeby cokolwiek innego robić. Zadzwonilam teraz do mojego lekarza i póki co mam nie panikowac a jak sie plamienie powtórzy to do niego na dyżur mam jechać. Jak nie to w poniedziałek rano do gabinetu

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie dzisiaj tragedia nie ma z samopoczuciem. Trochę senność . Jednak zgaga okropna. W poprzedniej ciąży miałam ha dopiero gdzieś od 5 miesiąca. Chyba wolałabym zwymiotowac i mieć z głowy . Oczywiście obkupilam dziecko w krople do nosa i syrop a o sobie zapomniałam. I nie kupiłam sobie reni:wściekła/y:!!
Ja smaruje się aktualnie balsamem neutrogena do suchej skóry. W poprzedniej ciąży używałam mama perfecta chyba i tfu tfu nie miałam rozstępów, oby w tej tez rąk było. Jednak jak w takim tępe będzie mi się powiekszal brzuch to za 6 miesiecy nie wstanę z łóżka. Teraz mam brzuch jak w 5-6 miesiącu poprzedniej ciąży. No dramat!
Jeśli o pracę chodzi to w poprzedniej ciąży pracowałam do końca. Zasadniczo odeszła ostatniego kwietnia a urodziłam 8 maj.
Teraz w planach tez mam prace do końca. Chyba ze będzie taka potrzeba abym była w domu. To i tak mam taką pracę ze mogę większość rzeczy z domu robić.
Nie wiem jak usne z ta zgaga. Jak się zmuszeni do wymiotów będzie lepiej?
Raczej wątpię. ....
A faceci i tak mają za dobrze same przyjemności. A jeszcze pretensje do kobiet ze nie maja ochoty na przytulanki. Pff.... Niech się poczują jak my to by im się odechciało na 6 miesięcy na przód.
 
Cześć dziewczyny parę dni mnie nie było ale moja 2,5 letnia córka złamała obojczyk... Tragedia, jest taka marudna, zresztą nie dziwie się. Obchodzimy się jak z jajkiem.

Pisalyscie o rozstepach ja w poprzedniej ciąży smarowalam się chyba wszystkim a i tak mam masę rozstępów. Przytyłam 20 kg a zawsze byłam bardzo chuda osoba.

Kachna321 ja tez mam dzieciątko z 8 maja :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny parę dni mnie nie było ale moja 2,5 letnia córka złamała obojczyk... Tragedia, jest taka marudna, zresztą nie dziwie się. Obchodzimy się jak z jajkiem.

Pisalyscie o rozstepach ja w poprzedniej ciąży smarowalam się chyba wszystkim a i tak mam masę rozstępów. Przytyłam 20 kg a zawsze byłam bardzo chuda osoba.

Kachna321 ja tez mam dzieciątko z 8 maja :-)


No to super. Ja miałam termin na 26 mają. Ale wyszedł wcześniej. Teraz mam niby termin z kalendarza na 13/16 maj. Zobaczymy jak wyjdzie. Oby było wszystko ok o się serduszko pojawi. Ale dopiero za tydzień idę.

Teraz pije kakao trochę zgaga odeszła.
Ale ucisk na żołądku mam jakbym zjadla nie wiem jakie ilości. Jak na święta. Chyba musze zacząć pić pokrzywe żeby trochę wody się pozbyc. Chyba można?
 
Do góry