reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej witam się i ja e sobotni poranek. Wymioty po przebudzeniu już zaliczone, nawet udało mi się zjeść naleśniki i wciąż się utrzymują w żołądku :-) Ja w pierwszej ciąży smakowałam sir oliwa kuchenną, a teraz zakupiłam olej kokosowy ponoć bardzo dobry. Najważniejsze to mieć dobrze nawilżoną i nawodnioną skórę to lepiej będzie znosić rozciąganie.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,zgaga nie daje spac.Ja juz wrocilam z corcia z koni,obiad mam i zamierzam polezec w lozku tak mi cholernie zimno.Trzese sie jak galareta.Ale ile mozna pic herbat rozgrzewajacych.Milej soboty.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nigdy nie miałam zgagi nawet nie wiem co to za uczucie. Zastanawiam się czy teraz w ciąży będę mieć.

Hej witam się i ja e sobotni poranek. Wymioty po przebudzeniu już zaliczone, nawet udało mi się zjeść naleśniki i wciąż się utrzymują w żołądku :-) Ja w pierwszej ciąży smakowałam sir oliwa kuchenną, a teraz zakupiłam olej kokosowy ponoć bardzo dobry. Najważniejsze to mieć dobrze nawilżoną i nawodnioną skórę to lepiej będzie znosić rozciąganie.


Ja mdłości miałam tylko 3 dni. Jeden dzień był straszny po prostu myślałam że mi żołądek wypadnie a teraz jest ok i żadnych dolegliwości. Oby tak było do końca.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdy nie miałam zgagi nawet nie wiem co to za uczucie. Zastanawiam się czy teraz w ciąży będę mieć.




Ja mdłości miałam tylko 3 dni. Jeden dzień był straszny po prostu myślałam że mi żołądek wypadnie a teraz jest ok i żadnych dolegliwości. Oby tak było do końca.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nigdy nie mialam zgagi nawet w pierwszej ciazy a teraz masakra.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie!
I życzę aby wszystkie serduszka zabiły na czas [emoji8][emoji177]
Psiara, trzymam kciuki!
Mnie zgaga nie męczy, ale mdłości i wymioty, które zaczęły się od wtorku i każdego dnia mi towarzyszą, przeważnie wieczorem, przed snem
A rano jak się budzę, to boję się wstać, bo mam zaraz myśli że będzie mnie mdlilo, kiedy to w końcu minie?
Dziś 8tc0,
Z moich planów weekendowych, to mam dziś zamiar wyciągnąć jesienne ubrania a letnie schować, z niektórymi dopasowanymi ubraniami pewnie powiem sobie good bye na dłużej o ile nie na zawsze, w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg i trochę pracy mnie kosztowało zanim wróciłam do formy i wagi i boję się co będzie teraz
Miłego dnia mamusie [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
O tez mam takie plany a raczej z butami.Bo w letnich sandalkow juz nie ubiore a jesienne trzeba miec przygotowane:)
Ja sie boje ze przytyje za duzo.Mimo ze sie pilnuje to gdzie tam do maja.Po drodze swieta w grudniu,swieta w kwietniu.Pare uroczystosci urodzinowych i mojej tendencji do nadwagi to wystarczy.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,witam was sobotnio :)
psiara dobrze że idziesz na USG prywatnie bo w takich sytuacjach trzeba konsultować u innych lekarzy,wierzę że serduszko się pojawi &&

Dziewczyny czytam was ale jak już chce coś napisać to wiecznie ktoś coś chce ode mnie :eek:
Była tematyka wózkowa,Ja swój już sprzedałam ale i tak bym musiała kupić inny taki podwójny bo niestety mój młodszy skończy dopiero 2 latka jak maluszek się pojawi a nie wyobrażam sobie Jego cały czas na nóżkach więc czeka nas zakup większego sprzętu :) Co do gondoli i przesiadki do spacerówki to się nie martwię bo u nas w UK zima jest dużo łagodniejsza niż w PL więc z tym luzik ;)
Pisałyście też komu już mówić o ciąży itd no i u nas to nikt nie wie oprócz chłopaczków,starszak rozumie już to i oczywiście chce żeby była to siostra i też tak się do brzusia zwraca,a młodszy jeszcze nie rozumie o co chodzi.Reszta rodziny dowie się po USG,jesteśmy przezorni bo już kiedyś poroniłam i tej ciąży wszyscy wiedzieli.
Zgaga w ciąży mnie strasznie męczyła zwłaszcza 3trymestrze i nic nie pomagało :( Też się martwię kg bo w poprzednich ciążach przybrałam po 20kg :eek: a po tej drugiej ciąży nadal mam ekstra 5kg i oponkę na brzuchu aaa niestety miałam aż 2 CC i forma to całkiem straciłam :baffled:

Witam nowe mamusi i gratuluję ;):)
 
Ja też nigdy nie miałam zgagi i zastanawiam się czy mnie dopadnie. Ogólnie dobrze znoszę ciążę a to powoduje u mnie lekki strach czy wszystko ok, ale to przez poprzednią stratę. Nawet zachcianek nie mam więc troszeczkę wam zazdroszczę
 
reklama
Do góry