reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hihi jak dobrze wiedzieć,Że nie jest się samej ;-) ja to momentami już Krzyczalam na mojego męża, że to niesprawiedliwe, Że kobieta się musi tyle nacierpiec, a facet ma same przyjemności z robienia dzidziusia

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, dziewczyny. Dostałam plamienia takiego brązowego. Pojechałam do gina niby wszystko jest ok, ale jeszcxe raz mam przyjść w poniedzialek. No i oczywiście koniec z pracą. Wystraszylam się okropnie, ale wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 4 kilo a w drugiej mimo, że uważałam na to co jem i ile przytylam 40. Pół roku po porodzie nie było śladu, że byłam w ciąży

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, byłam dziś na kontrolnym usg, ostatnio nie było widać serduszka dziś już tak ;) najgorsze jest to ze za mną grypa jelitowa. Najpierw od środy synek 3 latek. Od czwartku ja ;( młody dość szybko się zregenerowal i juz lata za to ja dojść do siebie nie mogę. Od leżenia boli mnie już kręgosłup ale wstać nie moge ;(
 
Ja na początku września, czyli gdzieś w czwartym tygodniu to przechodziłam. Jasia kolega ze żłobka wylądował w szpitalu i z badania kału wyszedł jakiś norowirus. Jas z 7-8x wymiotował i potem ze cztery dni brzydkiej kupy. Ja następnego dnia przytulałam muszlę 6x i inne ciekawe rzeczy robiłam. Mężowi udało się nie przytulać, ale nie ominęła go reszta. Też się zastanawiam, czy to nie wpłynęło źle na ciążę, ale chyba się nie da uchronić mając żłobkowe dziecko.
Tak czy siak gratuluję serduszka :)
 
Idę robić frytki....od kilku dni za mną chodzą :)

Jaaaa.... za mną też chodzą, ale takie domowe ze świeżego oleju :)

Dziewczynki co najlepsze na ból gardła ??[emoji17] czuje ze zaczyna mnie pobierać chorobaaa[emoji17] zaczęłam 8 tydzien
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na gardło - Tantum verde. Ja łykałam też ten surop *spam*. Miałam też saszetki Scorbolamid Hot kids - i też sobie łyknęłam.
U mnie już po przeziębieniu.

Zgaga - mnie męczyła zazwyczaj w późniejszym okresie ciąży, jak brzuch był już duży. Zazwyczaj pomagał mi jogurt naturalny.

Rozstępy - całe szczęście ich nie mam, a przynajmniej nie spowodowane ciążą :) Smarowałam brzuch Perfekta Mama. Mają też preparat do biustu ale jakoś mi zapach nie pasował. Teraz może coś tam zmienili bo widzę, że się opakowanie zmieniło.

A do biustu stosowałam Pharmaceris Bustfirm i byłam z niego bardzo zadowolona. (choć drogi dla mnie był)
 
Ja rennie w roku pierwszej ciąży brałam na miesiąc przed terminem pierwszy raz, a przy porodzie, to praktykantka leciała na moja sale wziąć z mojej szafki, bo myslalam, ze zdechnę od zgagi. Teraz dzis mam 7 tygodni, a juz pierwsze rennie na koncie.
 
Powiem Ci że ja się tak czuję od wczoraj, więc ściskam nie jesteś sama. Jak się cały dzień źle czuje i wymiotuje to tak jest. No i to uczucie że nie panuje nad własnym organizmem, okropne. Jeszcze parę tygodni i może przejdzie

Cóż szaleją hormony i samopoczucie mamy bardzo zmienne. I czasami jesteśmy jak kupy [emoji90]
Mnie już mdłości nie męczą ale miałam taki jeden dzień że nie zdąrzyłam do łazienki w miejscu publicznym i wymiotowałam przy śmietniku [emoji32] Wstyd jak nic [emoji15]


Hej, dziewczyny. Dostałam plamienia takiego brązowego. Pojechałam do gina niby wszystko jest ok, ale jeszcxe raz mam przyjść w poniedzialek. No i oczywiście koniec z pracą. Wystraszylam się okropnie, ale wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 4 kilo a w drugiej mimo, że uważałam na to co jem i ile przytylam 40. Pół roku po porodzie nie było śladu, że byłam w ciąży

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam plamienia i bardzo się martwię ale dostałam luteinę i na razie jest ok.

Dziewczyny czy idziecie wcześniej na zwolnienie czy pracujecie jak najdłużej?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też się teraz martwię [emoji20]
Chciałam pracować do końca października, może nawet do końca listopada, ale dzisiaj się tak wystraszylam, że w nosie mam cały świat nasze malenstwo jest najważniejsze

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry