reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

To prawda, ze w kolejnej ciąży brzuch jest wczesniej. Jak ja bylam chora w ciąży, to paracetamol (Np. Apap) powyżej 38 kazała brać. Co do pracy, to nauczona doświadczeniami koleżanki z pracy, która miała termin na 15 maja, a pracowała do 22 kwietnia i 23go urodziła, ja pracowałam do końca 6go miesiąca i urodziłam 5dni po terminie. Teraz też nie mam zamiaru pracować do końca, bo każdy dzień dziecka w brzuchu mamy jest bardzo ważny.
 
reklama
Też dopadło mnie przeziębienie, a raczej sprzedał mi je mąż. Akurat przyjechaliśmy do moich rodziców, żeby im powiedzieć o ciąży a tu chusteczki, ból gardła i ogólna męka. MASAKRA.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
hello:)
My po weselu. Typowo polskie wiejskie wesele w remizie, nie mój klimat ale dobrze było wyrwać się z domu. Mieliśmy wyjść wcześniej wyszliśmy o północy, a że jedzie się 1,5 h do tomu to byliśmy późno. Jak się obudziłam to byłam w szoku, która jest godzina...11 hehe
Dobrze, że nie miałam wczoraj obcisłej sukienki, bo po tym weselnym jedzeniu tak mnie wywaliło, że miałam brzuch jak w 6 miesiącu ehhe
Powiedzieliśmy wczoraj też teściom i siostrom Łukasza :) Wie też mój brat, moja mam się wygadała. Więc u nas generalnie wie już większość...
Ja całe szczęście wczoraj czułam się nie najgorzej, oprócz bólu brzucha było ok. A w drodze na wesele zjadłam KFC....miałam taką ogromną ochotę na twistera i frytki. Podczas trasy zatrzymaliśmy się też w sadzie po jabłko, bo też nagle naszła mnie ochota hehe.

Dla przeziębionych dużo zdrówka!
Wstaje, bo za nie długo idziemy po dziewczyny do rodziców, i na obiad przy okazji :p Ledwo wstałam, już obiad hehe
Miłej niedzieli :)
 
6 tydzień. Czuje się dobrze. Typowe objawy ciążowe mdłości, senność. Tylko podczas badania jak mi nacisnela na dole brzucha po prawej stronie to bardzo zabolało. Też brałam dhupaston w drugiej ciąży, ale nie plamilam chyba skurcze miałam ale pewna nie jestem czy to dlatego go brałam
Asiucha-L niezbyt przyjemna ta lekarka była. Powiedziała, że jedynie co mogą zrobić to na oddział mnie przyjąć i zrobić bete. Sprawdzić czy rośnie. Tak to odczulam, że ciąża jest zbyt wczesna jej zdaniem żeby cokolwiek innego robić. Zadzwonilam teraz do mojego lekarza i póki co mam nie panikowac a jak sie plamienie powtórzy to do niego na dyżur mam jechać. Jak nie to w poniedziałek rano do gabinetu

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app

Gosam w moim przypadku lekarz na SORZE był miły ale naczekałam się na niego ponad 3 godziny. Przede mną były dwie kobietki w bardzo zaawansowanej ciąży i położna dała mi do zrozumienia że jest takie przepełnienie w szpitalu że jeśli będzie potrzeba to te panie bedą przyjęte ale ja w 5 tygodniu to raczej nie bo to jakby nie ciąża. Nie wiem czy śmiać się czy płakać w takiej sytuacji. Nikomu przecież nie bede się tłumaczyć ile starałam się o dziecko i jakie to dla mnie nieprawdopodobne że jestem w ciąży.


Wszystkim przeziębionym dziewczyną dużo zdrówka!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiucha-L właśnie to jest bardzo przykre. No ale co zrobimy. Trzeba mieć nadzieję, ze będzie wszystko dobrze.
Aniolek06 biedna mała, bardzo sie musi wycierpiec. Mam nadzieję że szybko się zrosnie.

Dużo zdrówka dla wszystkich [emoji8] Ja dzisiaj tez jestem taka trochę jakby naziebiona.

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej. U mnie dzień jak codzień czyli mdłości, wymioty i brak sił.
Aniolek06 bardzo mi przykro z powodu córki, ja też bardzo nie cierpię jak widzę że moje dziecko źle się czuję i wtedy dosłownie staje na głowie żeby była zadowolona.
Dziewczyny które mają małe dzieci jak sobie radzicie z tymi objawami ciazowymi i małym dzieckiem? Ja mam straszne wyrzuty sumienia bo widzę że nie poświęcam jej tyle czasu co wcześniej. Ciągle źle się czuję, biegam do kabelki czy leżę w łóżku a ona biedna musi bawić się sama, czuje jakbym była złą matką :-(
 
Ja właśnie wróciłam z IP pobrali krew,zbadał mnie lekarz i według niego wszystko jest ok tzn szyjka zamknięta jest ale USG zrobia mi jutro o 15:00.Plamię jeszcze od czasu do czasu ale zanim pojechaliśmy do szpitala to pojawiła się już czerwona krew a teraz brazowa znowu :/
Denerwuję się jutrzejsza wizyta.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z IP pobrali krew,zbadał mnie lekarz i według niego wszystko jest ok tzn szyjka zamknięta jest ale USG zrobia mi jutro o 15:00.Plamię jeszcze od czasu do czasu ale zanim pojechaliśmy do szpitala to pojawiła się już czerwona krew a teraz brazowa znowu :/
Denerwuję się jutrzejsza wizyta.
Skoro stwierdzili, że jest ok to na pewno nie ma powodów do obaw. Trzymam kciuki:).
Ja jestem jak na szpilkach, obawiam się każdego ruchu, zastanawiam się czy iść do pracy, staram się oszczędzać jak tylko mogę. USG dopiero za tydzień, będzie wtedy wiadomo czy czekamy na poronienie czy zdarzył się cud, na który cały czas liczę...
Udanej niedzieli kobitki :)
 
Do góry