reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja tez miałam gorączkę jakoś czas temu, mąż kupił mi w aptece *spam* w proszku do rozpuszczenia, naturalne składniki specjalnie dla kobiet e ciąży, mi pomoglo
 
Produkty z *spam* sa dość dobre.A przy stanie podgoraczkowym nie brałabym jeszcze paracetamolu,przy wyższej owszem tak.

Ja niestety ale miałam nieprzyjemny poranek wstałam z lekkim plamieniem brazowym :( wiem że jest sporo kobiet które rodza zdrowe bobasy przy plamieniach ale mam złe przeczucia,o odpoczynku też moge zapomnieć przy moim rozbrykanym 1,5 roczniaku,pozostało mi jedynie czekać i mieć nadzieję.
 
Produkty z *spam* sa dość dobre.A przy stanie podgoraczkowym nie brałabym jeszcze paracetamolu,przy wyższej owszem tak.

Ja niestety ale miałam nieprzyjemny poranek wstałam z lekkim plamieniem brazowym :( wiem że jest sporo kobiet które rodza zdrowe bobasy przy plamieniach ale mam złe przeczucia,o odpoczynku też moge zapomnieć przy moim rozbrykanym 1,5 roczniaku,pozostało mi jedynie czekać i mieć nadzieję.
Jak masz możliwość to jedz na IP i rozwieją Twoje wątpliwości, zbadają i sprawdzą czy jest coś niepokojącego.
 
Cześć dziewczyny parę dni mnie nie było ale moja 2,5 letnia córka złamała obojczyk... Tragedia, jest taka marudna, zresztą nie dziwie się. Obchodzimy się jak z jajkiem.

Pisalyscie o rozstepach ja w poprzedniej ciąży smarowalam się chyba wszystkim a i tak mam masę rozstępów. Przytyłam 20 kg a zawsze byłam bardzo chuda osoba.

Kachna321 ja tez mam dzieciątko z 8 maja :-)
Oj bidulka...Spadła z czegos?Boli ja bardzo?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy to prawda ze w drugiej i kolejnej ciazy brzuch pojawia sie predzej?
Jak to jest ze niektore mamy maja takie fajne brzuszki pileczki i jak sie obróci to widac ze wciazy a inne takie jak np.ja w pierwszej jak wielka beczka..
Co robic by nie puchnac w ciazy?Ja w 9 msc a raczej twarz wygladalam jak ksiezyc w pelni:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry