reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej :)
Ja wlasnie po wizycie :) 6td0, jest serducho :)

Jako weteran problemow gardlowych (od 2 tygodni na l4 z tego powodu i jeszcze tydzien przede mna):
- plukanie sola z woda, imbirem, majerankiem
- *spam*
- tantum verde
- imbir+pomarancza+cytryna+miod
- mleko z miodem i maslem
- sytop z cebuli i czosnku

Podobno powyzsze metody pomagaja :p na swoim przypadku nie potwierdzam :p poki co duomox od paru dni czeka na moja decyzje, nie chcialabym go brac, ale kapitualcja jest bliska...
 
Umówiłam sie na poniedziałek wieczór na super extra nowoczesne USG, poza medicoverem, gdzie mam opiekę. Ostatni bastion nadziei. Mam tez w ręku skierowanie do szpitala z powodu poronienia chybionego, bo zarodek sie wkleił, jakby jednak chciał zostać. Wg OM 7t6d, wg USG 6t4d bez czynności serca. W poniedziałek wszystko ostatecznie sie rozstrzygnie. Dobranoc, Lusieńki!
 
Witam
Postanowiłam dołączyć choć pełna obaw bo mam plamienia i jestem na luteinie (prawie 6 tc, potwierdzone u lekarza, na serduszko było jeszcze za wcześnie).
Czy któraś z was miała plamienia na początku ciąży?

Umówiłam sie na poniedziałek wieczór na super extra nowoczesne USG, poza medicoverem, gdzie mam opiekę. Ostatni bastion nadziei. Mam tez w ręku skierowanie do szpitala z powodu poronienia chybionego, bo zarodek sie wkleił, jakby jednak chciał zostać. Wg OM 7t6d, wg USG 6t4d bez czynności serca. W poniedziałek wszystko ostatecznie sie rozstrzygnie. Dobranoc, Lusieńki!

Przykro mi strasznie ale faktycznie warto iść na lepsze usg i potwierdzić diagnozę. Trzymam kciuki abyś zobaczyła serduszko.

Jakich balsamow uzywacie na brzuszki ? Ja używałam w 1 ciąży palmers i byłam w miarę zadowolona choć zapach był nie do przyjęcia przez długi czas.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja używam zwykłej oliwki, obecnie rossmannowskiej z Babydream dla mam, ma dobry skład czego nie można powiedzieć o Palmersie, który chciałam zakupić ponieważ kiedyś używałam ich balsamu i był fajny ale teraz w ciąży jak najmniej chemii tym bardziej bezpośrednio na skórę.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Postanowiłam dołączyć choć pełna obaw bo mam plamienia i jestem na luteinie (prawie 6 tc, potwierdzone u lekarza, na serduszko było jeszcze za wcześnie).
Czy któraś z was miała plamienia na początku ciąży?



Przykro mi strasznie ale faktycznie warto iść na lepsze usg i potwierdzić diagnozę. Trzymam kciuki abyś zobaczyła serduszko.



Ja używam zwykłej oliwki, obecnie rossmannowskiej z Babydream dla mam, ma dobry skład czego nie można powiedzieć o Palmersie, który chciałam zakupić ponieważ kiedyś używałam ich balsamu i był fajny ale teraz w ciąży jak najmniej chemii tym bardziej bezpośrednio na skórę.
Ja plamilam do 7 tc.Takie brudzenia.Nie bylo krwi.Teraz ustalo calkowicie.
Lekarz jak zobaczyl po usg kokor brudzen to powiedzial ze jesli takie nie ma sie co martwic i faktycznie jest dobrze.
Hej :)
Ja wlasnie po wizycie :) 6td0, jest serducho :)

Jako weteran problemow gardlowych (od 2 tygodni na l4 z tego powodu i jeszcze tydzien przede mna):
- plukanie sola z woda, imbirem, majerankiem
- *spam*
- tantum verde
- imbir+pomarancza+cytryna+miod
- mleko z miodem i maslem
- sytop z cebuli i czosnku

Podobno powyzsze metody pomagaja[emoji14]na swoim przypadku nie potwierdzam[emoji14]poki co duomox od paru dni czeka na moja decyzje, nie chcialabym go brac, ale kapitualcja jest bliska...


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umówiłam sie na poniedziałek wieczór na super extra nowoczesne USG, poza medicoverem, gdzie mam opiekę. Ostatni bastion nadziei. Mam tez w ręku skierowanie do szpitala z powodu poronienia chybionego, bo zarodek sie wkleił, jakby jednak chciał zostać. Wg OM 7t6d, wg USG 6t4d bez czynności serca. W poniedziałek wszystko ostatecznie sie rozstrzygnie. Dobranoc, Lusieńki!
Bedzie dobrze!Super ze sie umowilas jeszcze na usg na dobrym sprzecie:)Jestem dobrej mysli:)
Dobrej nocy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Ja wlasnie po wizycie :) 6td0, jest serducho :)

Jako weteran problemow gardlowych (od 2 tygodni na l4 z tego powodu i jeszcze tydzien przede mna):
- plukanie sola z woda, imbirem, majerankiem
- *spam*
- tantum verde
- imbir+pomarancza+cytryna+miod
- mleko z miodem i maslem
- sytop z cebuli i czosnku

Podobno powyzsze metody pomagaja[emoji14]na swoim przypadku nie potwierdzam[emoji14]poki co duomox od paru dni czeka na moja decyzje, nie chcialabym go brac, ale kapitualcja jest bliska...
Ja wlasnie jestem na duomoxie,niestety musze go na dwa razy bo inaczej sie nie da.Ja zlapalam zapalenie oskrzeli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry