reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny! Jestem w ciąży! :-) Przyjmiecie mnie do swojego grona? Strasznie cieszę się z dzieciątka i uwielbiam o tym rozmawiać a wiadomo tatuś nie czuje tego tak mocno jak my. Mam termin na 8.05. W środę na wizycie widziałam zarodek z serduszkiem i jestem najszczesliwsza na świecie bo mam już uwaga...... córeczkę z maja 2015. To mój szczęśliwy miesiąc :-)
 
reklama
Hm no to zobaczymy, ja często jestem głodno, ale bywa też taki czas w ciągu dnia, że mam przesyt jedzenia, np wieczorem średnio wchodzi, ale co się dziwić jak cały dzień jem[emoji14]

o nie :( kurcze, ale ja bym to skonsultowała za 2-3 dni z innym ginem!
Trzymaj się...

Słuchajcie, byłam w kinie na Bridget Jones 3, no rewelacja, polecam! tak się odstresowałam, że jeju ;)
A hehe byłam w kinie z kumpelą, ona też w ciąży i na seans kupiłyśmy sobie...uwaga...obiad hahaha wzięłyśmy na wynos z knajpy tartę z indykiem, chyba zapachu narobiłyśmy w sali kinowej ;)
O to sie wybiore w takim razie jak polecasz:)

Chociaz ja czuję sie jeszcze fatalnie.Jak przepuszczona przez maszynke do miesa:(Glowa boli,zatoki bolą.Chyba mnie te zapalenie oskrzeli troche rozlozylo fizycznie.Jestem jak pusty balon:(
W nadz na roczek i tak bym sie cieszyla ale nawet nie mam weny co ubrac etc.Wogole temat olałam.Az dziw bierze ze ta ciaza i choroba tak odebraly mi siły.

Ja tez co chwilę cos jem.Niby zdrowo ale czesto.Az strach sie bać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Jestem w ciąży! :-) Przyjmiecie mnie do swojego grona? Strasznie cieszę się z dzieciątka i uwielbiam o tym rozmawiać a wiadomo tatuś nie czuje tego tak mocno jak my. Mam termin na 8.05. W środę na wizycie widziałam zarodek z serduszkiem i jestem najszczesliwsza na świecie bo mam już uwaga...... córeczkę z maja 2015. To mój szczęśliwy miesiąc :-)
Witaj chocoloko:)A ile ma coreczka?
Jak sie czujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Córka ma 1 rok i 4 miesiące. Czuję się strasznie, ciągle zmęczona, śpiąca, głodna no ale niestety mdłości mnie nie opuszczają przez cały dzień, to najgorszy okres kiedy chce się jeść a nie ma jak. Do tego mam wrażenie jakbym miała zgage, a w pierwszej ciąży miałam ja dopiero pod koniec ciąży. Czy to możliwe że mam zgage?
 
Psiara - powiem Ci na pocieszenie że ja przy obu ciązach miałam taki przypadek że nic nie było widać na usg w początkach, lekarz oczywiście nastawiał na najgorsze a potem u na kolejnym usg wyszło że wszystko jest ok, dzidzia nadrobiła zaległości. Dużo też zależy od aparatu usg bo te gorsze mogą po prostu nie widzieć. Skonsultuj to koniecznie za parę dni
 
Ja myślę, że to koniecznie trzeba skonsultować! Nie podawać żadnych leków teraz. Jeżeli masz możliwość idź na usg za kilka dni!
witaj chocoloko :)
Jagi- oj zdrowiej bidaku :)
My dzisiaj powiemy dziewczynom :) Ciekawa jestem reakcji. Chociaż troszkę mówiliśmy jakiś czas temu, że planujemy z tatą braciszka ;) Na razie czekam na Ł. jak wróci z Pati z koni.
Dzisiaj też Ł. idzie na mecz, więc pewnie pochwali się kumplom i sprawa się rozejdzie w eter.
Dzisiaj też dyrka napisała meila do rodziców dzieci z mojej grupy, że jestem w ciąży...
 
Córka ma 1 rok i 4 miesiące. Czuję się strasznie, ciągle zmęczona, śpiąca, głodna no ale niestety mdłości mnie nie opuszczają przez cały dzień, to najgorszy okres kiedy chce się jeść a nie ma jak. Do tego mam wrażenie jakbym miała zgage, a w pierwszej ciąży miałam ja dopiero pod koniec ciąży. Czy to możliwe że mam zgage?
Jasne ja tez mam:)
Mam nadzieje ze za chwile przyjdzie nam fala energii bo jestem troche podlamana moim samopoczuciem.
Jestes na L4?Pracujesz?
A masz mozliwosc usg u innego za 2-3dni?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Psiara - powiem Ci na pocieszenie że ja przy obu ciązach miałam taki przypadek że nic nie było widać na usg w początkach, lekarz oczywiście nastawiał na najgorsze a potem u na kolejnym usg wyszło że wszystko jest ok, dzidzia nadrobiła zaległości. Dużo też zależy od aparatu usg bo te gorsze mogą po prostu nie widzieć. Skonsultuj to koniecznie za parę dni
Co to znaczy, że nic nie bylo widać? Nie było serduszka czy nawet zarodka? Na jakim etapie?
Szukam pocieszenia, jestem po usg, według OM 7tyg. 3 dni, według usg 5tydz.3dni, ginekolog mówi, że to może być późniejsza ciąża, według niego 6 tydzień, ale na razie pusta czarna dziura...
 
Do góry