reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi o jak milo, ze ktos na tym samym wozku.
Albo nie, cofam. Niemilo. Slabo, ze musimy ten syf brac. Przy zapaleniu oskrzeli pewnie nie bylo juz mowy o domowych plulankach i syropkach :(
A przechodzi chociaz?

Wy JUZ zaczynacie wcierac w brzuch rozne cuda? Z ciekawosci pytam, bo myslalam, ze na to przyjdzie jeszcze pora, ale moze w powaznym niedoczasie jestem :)
 
reklama
Umówiłam sie na poniedziałek wieczór na super extra nowoczesne USG, poza medicoverem, gdzie mam opiekę. Ostatni bastion nadziei. Mam tez w ręku skierowanie do szpitala z powodu poronienia chybionego, bo zarodek sie wkleił, jakby jednak chciał zostać. Wg OM 7t6d, wg USG 6t4d bez czynności serca. W poniedziałek wszystko ostatecznie sie rozstrzygnie. Dobranoc, Lusieńki!
Mysle o Was i trzymam kciuki!!!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic nie zapowiadało tak fatalnej nocy. Od 2.00 zakichany komar. O 4.00 sąsiad i jego zepsuty złom. Przez 45 min.próbował go odpalic. W końcu wyjechał z wyciem. No i ta cholerna zgaga. Ani zwymiotowac, skoro wieczorem już to zaliczylam, ani zjeść- bo za wcześnie.
Jedyna pociecha, fajne filmy ogladam. Tylko, oczy będę miała na zapalkach. :(
 
Czeeesc piękne :) psiara - i bardzo dobrze, jakos mam przeczucie, ze serduszko sie pojawi. Poza tym czytalam kilka opowieści, gdzie naprawde późno było widać serduszko, a lekarze nie dawali szans. Także warto mieć tą nadzieję cały czas. Trzymaj sie.

Ja za chwilę jadę na wykłady, chyba zasne tam jak nic.

Milego dnia ;)

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie

U mnie cała noc przespana. Moje dziecko się zlitowalo. Jednak wstał po 7. Ja sobie chwile poleże bo pewnie zaraz śniadanie i mały głód mnie dopadnie.
Miłego dnia
 
Witam dziewczyny :)
Ja pół nocy z mdłościami, musiałam wstać o 7 i coś zjeść...Tak mi w nocy po brzuchu jeździło...
Zjadłam owsiankę, wypiłam kawę i teraz to bym pospała, ale już nie warto bo dzieciaki zaraz wstaną. Zresztą o 12 ruszamy na to wesele, więc trzeba fryzurę kręcić hehe.

Powiedzieliśmy wczoraj dziewczynom. Pati (starsza) bardzo się ucieszyła, widziałam po oczach i po uśmiechu a Martynka (młodsza) powiedziała tak :"O super, będzie piętrowe łóżko" :D Pati to już wie o co kaman, widziała mnie w ciąży z Martynką ale Martynka nie wiem czy widziała kobietę w ciąży. Mówię jej, że dzidziuś już jest w brzuszku i trzeba uważać na mamy brzuszek a ona "Tak, to już jesteś w ciąży?", w ogóle nie zajarzyła bazy:rolleyes:

Później przed snem z nią rozmawiam i pytam czy by wolała siostrę czy brata, powiedziała, że siostrę i że nazwała by ją Nela, założyła by jej koszulką z tygrysem, zrobiła warkocza i byłaby podróżniczką:laugh2:
Potem już pytała gdzie będzie spała, gdzie będzie jej pokój i że pożyczy jej swoją starą podkładkę na sedes:D

Psiara- super, że idziesz na to usg. Trzymam kciuki i też wierze, że będzie dobrze!
 
Witam dziewczyny :)
Ja pół nocy z mdłościami, musiałam wstać o 7 i coś zjeść...Tak mi w nocy po brzuchu jeździło...
Zjadłam owsiankę, wypiłam kawę i teraz to bym pospała, ale już nie warto bo dzieciaki zaraz wstaną. Zresztą o 12 ruszamy na to wesele, więc trzeba fryzurę kręcić hehe.

Powiedzieliśmy wczoraj dziewczynom. Pati (starsza) bardzo się ucieszyła, widziałam po oczach i po uśmiechu a Martynka (młodsza) powiedziała tak :"O super, będzie piętrowe łóżko" :D Pati to już wie o co kaman, widziała mnie w ciąży z Martynką ale Martynka nie wiem czy widziała kobietę w ciąży. Mówię jej, że dzidziuś już jest w brzuszku i trzeba uważać na mamy brzuszek a ona "Tak, to już jesteś w ciąży?", w ogóle nie zajarzyła bazy:rolleyes:

Później przed snem z nią rozmawiam i pytam czy by wolała siostrę czy brata, powiedziała, że siostrę i że nazwała by ją Nela, założyła by jej koszulką z tygrysem, zrobiła warkocza i byłaby podróżniczką:laugh2:
Potem już pytała gdzie będzie spała, gdzie będzie jej pokój i że pożyczy jej swoją starą podkładkę na sedes:D

Psiara- super, że idziesz na to usg. Trzymam kciuki i też wierze, że będzie dobrze!
Pamiętam kiedy zaszłam w trzecią ciążę najstarszy miał 7 lat a młodszy 3 lata ten młodszy bardzo się ucieszył że będzie dzidzia ten starszy już wiedział co za tym idzie i na każdą kolejną ciążę reaguje obojętnie. Ale przy tej trzeciej pytam się co by woleli brata czy siostrę to młodszy że siostrę ale brat też może być a ten starszy chwilę się zastanawiał i stwierdził że on to woli psa [emoji12]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po wizycie, lekarz potwierdzil 4w6d no i poki co to tyle, usg mam i wrzuce jutro ale widac tylko czarna dziure hehe, lekarz powiedzial ze jest cialko zolte i na ten tydzien jest tak jak powinno byc i przepisal mi mama dha 2x dziennie i magnez 2x dziennie ... Kolejna wizyta za 3 tygodnie

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi też gin zalecił mama dha zamiast zwykłego kwasu foliowego więcej witamin ma.
 
Do góry