reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam[emoji5]
Ja brzuch smarowalam ziajką od 4 mc ciąży, bo tak jest na niej napisane. Nie mam żadnych rozstępów i w tej ciąży będę postępować tak samo.
Dadzi takie maluchy to mają wyobraźnię, mój Leon też takie rzeczy nieraz opowiada hehe z bratem się będzie boksował tak mówi [emoji5]
Psiara trzymam kciuki mocno abyś w poniedziałek usłyszała od lekarza coś pozytywnego.
 
reklama
Witam przyszłe mamusie :-) postanowiłam dołączyć choć dopiero w poniedziałek idę usłyszeć serduszko. Mam nadzieję, że moje życzenie się spełni ponieważ jestem po poronieniu. Przez chwilę byłam stycznioweczka. Miłego dnia.
 
Witam przyszłe mamusie :-) postanowiłam dołączyć choć dopiero w poniedziałek idę usłyszeć serduszko. Mam nadzieję, że moje życzenie się spełni ponieważ jestem po poronieniu. Przez chwilę byłam stycznioweczka. Miłego dnia.

Witaj Agathie
Trzymam kciuki za Ciebie i siebie. Ja serduszko usłyszę dopiero w październiku ponieważ wtedy mam następna wizytę. Też się niecierpliwie ponieważ bardzo długo się staraliśmy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Psiara, oby się wszystko obróciło i serduszko zabiło.

Ja zacznę smarować, jak wrócimy od teściów. Używałam Tołpa s.o.s. mama czy jakoś tak. Zapach cudowny, rozstępów nie miałam. W pierwszej ciąży smarowałam oliwką od 5mca, ale tak mi wysuszyła skórę, że aż się łuszczyła, więc przerzuciłam się na Tołpe i było super.
 
Psiara trzymam mocno kciuki.
Ja nie smarowałam brzucha i nie mam rozstępów, ale teraz trzecia ciąża, ciało już nie takie jak kiedyś to zacznę coś stosować. Pewnie oliwke

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny,zgaga nie daje spac.Ja juz wrocilam z corcia z koni,obiad mam i zamierzam polezec w lozku tak mi cholernie zimno.Trzese sie jak galareta.Ale ile mozna pic herbat rozgrzewajacych.Milej soboty.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierwsza ciaze smarowalam oliwka i czym sie da i tak mi sie w 8 msc pojawily rozstepy.Teraz nam z hippa taka maske do smarowania dla kobiet wciazy ale ciezko sie rozsmarowuje i chyba ja skoncze i kupie cos innego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie!
I życzę aby wszystkie serduszka zabiły na czas [emoji8][emoji177]
Psiara, trzymam kciuki!
Mnie zgaga nie męczy, ale mdłości i wymioty, które zaczęły się od wtorku i każdego dnia mi towarzyszą, przeważnie wieczorem, przed snem
A rano jak się budzę, to boję się wstać, bo mam zaraz myśli że będzie mnie mdlilo, kiedy to w końcu minie?
Dziś 8tc0,
Z moich planów weekendowych, to mam dziś zamiar wyciągnąć jesienne ubrania a letnie schować, z niektórymi dopasowanymi ubraniami pewnie powiem sobie good bye na dłużej o ile nie na zawsze, w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg i trochę pracy mnie kosztowało zanim wróciłam do formy i wagi i boję się co będzie teraz
Miłego dnia mamusie [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry