reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Od środy jestem na L-4 bo ledwo co stoję na nogach i wymuotuje ( dziś już 5 razy) a pracuje w sklepie więc słaby że mnie pożytek. Co stosujesz na zgage bo ja nie lubię zbytnio leków i wolałabym uniknąć Reni?
Dziewczyny polecacie jakąś fajną apke ciążową?
 
reklama
Co to znaczy, że nic nie bylo widać? Nie było serduszka czy nawet zarodka? Na jakim etapie?
Szukam pocieszenia, jestem po usg, według OM 7tyg. 3 dni, według usg 5tydz.3dni, ginekolog mówi, że to może być późniejsza ciąża, według niego 6 tydzień, ale na razie pusta czarna dziura...
W pierwszej ciąży miałam 6t 2 dni i był pęcherzyk z całkiem żółtym, a dopiero 2 tyg później był zarodek z serduszkiem. Teraz byłam na usg 6t 1dzień i był pusty pęcherzyk, poszłam teraz w środę na usg czyli 7 t2 dni i był zarodek z serduszkiem. Medycyna nie wie wszystkiego iDoktor powiedziała że nie wierzy własnym oczom jak to jest możliwe, ale było i trzeba czekać, powtarzać usg żeby sprawdzić czy coś się zmienia dzieci potrafią narobić strachu :-)
 
W pierwszej ciąży miałam 6t 2 dni i był pęcherzyk z całkiem żółtym, a dopiero 2 tyg później był zarodek z serduszkiem. Teraz byłam na usg 6t 1dzień i był pusty pęcherzyk, poszłam teraz w środę na usg czyli 7 t2 dni i był zarodek z serduszkiem. Medycyna nie wie wszystkiego iDoktor powiedziała że nie wierzy własnym oczom jak to jest możliwe, ale było i trzeba czekać, powtarzać usg żeby sprawdzić czy coś się zmienia dzieci potrafią narobić strachu :-)
Dziękuję Ci za informację. Ja jeszcze wierzę, że mi też się uda... :).
 
Od środy jestem na L-4 bo ledwo co stoję na nogach i wymuotuje ( dziś już 5 razy) a pracuje w sklepie więc słaby że mnie pożytek. Co stosujesz na zgage bo ja nie lubię zbytnio leków i wolałabym uniknąć Reni?
Dziewczyny polecacie jakąś fajną apke ciążową?
Migdaly ale takie naturalne oraz mleko ale letnie nie zimne ani gorace(jesli oczywiscie lubisz)
Najlepiej male porcje.Unikam kwasnych owocow bo zauwazylam ze po nich mnie pali.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
trzeba mieć nadzieje do końca.

Zgaga, męczyła mnie w drugiej ciąży, ale tak jakoś od 7 mc, pod koniec.

Idę robić frytki....od kilku dni za mną chodzą :)

dzisiaj piątek to obejrzymy jakiś fajny film :) lubimy stare bajki disneya, dzisiaj Bambi, mój jeden z ulubionych z dzieciństwa :)
 
Podpinam sie pod watek.. Nigdy nie choruje a tu dzis jak na zlisc gardlo nachrzania od rana.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tantum verde jest bezpieczne z tego co pamiętam. Dodatkowo płukanie solą albo woda z wodą utleniania. Co do zgagi w poprzedniej ciąży miałam non stop. Pomogła Reni lub kakao bo za mlekiem nie przepadam. Dawało ulgę. Niby kwaśne rzeczy, niektórzy mówią ze slodkie. U mnie nie było różnicy. Teraz też mam. Co zjem to zgaga. Chociaz staram się nir najadac. Ale nie ma reguły. Ja apke mam po miesiączkę. Przeszłam w tryb ciąży. Pokazuje mi tylko który tydzień i dzień ciąży.
 
Ja myślę, że to koniecznie trzeba skonsultować! Nie podawać żadnych leków teraz. Jeżeli masz możliwość idź na usg za kilka dni!
witaj chocoloko :)
Jagi- oj zdrowiej bidaku :)
My dzisiaj powiemy dziewczynom :) Ciekawa jestem reakcji. Chociaż troszkę mówiliśmy jakiś czas temu, że planujemy z tatą braciszka ;) Na razie czekam na Ł. jak wróci z Pati z koni.
Dzisiaj też Ł. idzie na mecz, więc pewnie pochwali się kumplom i sprawa się rozejdzie w eter.
Dzisiaj też dyrka napisała meila do rodziców dzieci z mojej grupy, że jestem w ciąży...
Super! To już prawie wszyscy będą wiedzieć.
Ja póki co zatrzymuje radosną wiadomość w tajemnicy. Chyba poczekam do prenatalnych i potem
Podpinam sie pod watek.. Nigdy nie choruje a tu dzis jak na zlisc gardlo nachrzania od rana.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tantum Verde można i Prenatalen na przeziębienie. Ja już po przeziębieniu.
 
reklama
Hej

Pisara tak mi przykro:(

Olga ciągle trzymam kciuki&&&&

Dadzi Bambi to i mój ulubiony:)

A ja bym mięso jadła a surowe to już w ogóle kupiłabym metkę cebulową i zjadła na raz:p I mi ciągle w brzuchu burczy hahaha zobaczymy czy się sprawdzi to by się z wróżbą a obrączki by pokrywało wszystko oczywiście z przy mrużeniem oka jest mi zupełnie obojętnie jak w pierwszej cicho marzyłam o dziewczynce to teraz zupełnie nic alby było wszystko w porządku:)

Ja mam prawie 7 letnią dziewczynkę 4 października ma urodziny.

Wózek mamy po młodej ale od huśtania w nocy przechylony w jedną stronę buhahah ale na razie nie myślę jaki kupimy na razie kupowanie umywalek zlewów baterii itp. na topie u nas:p

My na razie nikomu nie mówimy i młoda też nie wie powiemy chyba po następnej wizycie jak już w pracy powiem bo nie chce żeby od osób trzecich szefowa się dowiedziała bo to tak nie bardzo.
Jutro jedziemy do moich rodziców i im chyba powiemy 100 km to spokojnie heh zresztą chce żeby tym razem było tak jak powinno być a nie jak z młodą dużo nerwów dużo łez aż nie chce wspominać:)

Gratuluje serduszek i witam nowe mamy:)
 
Do góry