reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
Dziewczyny mam do Was takie pytanko. Mam 7 miesięcznego syna waży 7,5 kg myslicie że noszenie go na rękach może jakoś zaszkodzić fasolce? Może któraś była lub jest w takiej sytuacji. Na pewno zapytam o to gina Ale to jeszcze dwa tygodnie

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wtorkowo.
Gorąco, duszno i mdło... i czas się wlecze na razie. Też wyczekuję pierwszej wizyty jak na szpilkach a ta dopiero w przyszły poniedziałek. I głodna jestem bardzo często.

Dziewczyny mam do Was takie pytanko. Mam 7 miesięcznego syna waży 7,5 kg myslicie że noszenie go na rękach może jakoś zaszkodzić fasolce? Może któraś była lub jest w takiej sytuacji. Na pewno zapytam o to gina Ale to jeszcze dwa tygodnie

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem. Myślę, że skoro dla ciebie jest ciężki to nie noś. Jeśli zaś nie czujesz ciężaru - bo np. masz taką siłę w rękach to myślę, że się nic nie stanie. Ja podnosiłam 3 letnią córkę i nic się nie działo :) Ale to pewnie indywidualna sprawa. Wiem że sporo osób boi się noszenia.
Mało fachowa ta moja porada :)
 
Tez 100 %!Mam wykluczony zespol antyfosfolipidowy:( ale jak narazie w polaczeniu z acardem jak widac daje rade


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

To dokładnie tak jak ja. Byłam dziś na usg, jest pęcherzyk, ginekolog stwierdził późniejszą ciążę, więc powiedział, żeby się nie niepokoić. Ale ciężko się nie stresować jak tak wyczekuje się zarodka po 1 ciąży bezzarodkowej, 2 biochemicznej.
Staram się być optymistką. Czy któraś z Was w 5/6 tygodniu nie miała jeszcze zarodka, a później się pojawił?
 
reklama
To dokładnie tak jak ja. Byłam dziś na usg, jest pęcherzyk, ginekolog stwierdził późniejszą ciążę, więc powiedział, żeby się nie niepokoić. Ale ciężko się nie stresować jak tak wyczekuje się zarodka po 1 ciąży bezzarodkowej, 2 biochemicznej.
Staram się być optymistką. Czy któraś z Was w 5/6 tygodniu nie miała jeszcze zarodka, a później się pojawił?
Ja w cyklach 32-34 dniowych w 6 tygodniu mialam widoczne tylko ciałko żółte

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry