reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
pinka90- odpowiedź da Ci czas, trzeba czekać, powtórzyć test :)
Właśnie to jest najgorsze :oo2: Tymardziej, że nie wiem kiedy łaskawa @ się pojawi... później człowiek wkręca sobie wszystkie możliwe objawy...Jutro rano powtórzę test, chociaż korci mnie zrobić go już teraz :confused::confused::confused: Doba trwa dla mnie wieczość:-) :)
 
Nie powinno się jeść sushi ani surowego mięsa. Grozi to toksoplazmoza. Gdzieś kiedyś czytałam że wędzonego kurczaka też nie wolno jeść.
 
Tu chyba chodzi o inne stwory żyjące w rybie surowej. Toksoplaz. można zarazić się od źle umytych owoców. Ja przeszłam toksoplazmozę i z tego, co mi wiadomo dziecko ( te teraz, hipoteczne) jest bezpieczne.
 
Toxoplazmoza jak najbardziej od surowego mięsa.
Od nieumytych warzyw, owoców (wszystkiego, na co kot może zrobić kupę) też.
 
pewnie że z surowego mięsa też...uwielbiam sushi ale trzeba się z nim na jakieś czas pożegnać ;) no chyba że z pieczoną rybką to i owszem :)
pinka90- wiem przez co przechodzisz, miałam to samo ;)
 
Brak mi słów 6 tydz.5dzień lub 7tydzień 4dzień. (Zależy w jakiej płaszczyźnie...) i , litości, p.doktor zobaczyła tam coś drugiego, mniejszego. To nie krwiak ani miesniak... brak mi słów! !!
 
reklama
Do góry