reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

chybra tule mocno,oby wszystko jeszcze okazało się ok,bo wiele kobiet krwawi w ciaży.
dadzi ważne że lekarka odpisała i już Ci poradziła co robić a nie czekać do wizyty,będzie dobrze.Mnie od 2 tygodni męcza zatoki i już mam dość bo od kilku dni mnie 2 zęby od tego pobolewaja :/
 
reklama
Wiecie co ? To taki najzwyklejszy okr, bez szału, bez zbytniego bólu, bez dziwnego koloru czy konsystencji czy plamienia. Cały czas się czuję senna i piersi bolą, ale to to i przy okr też jest więc nic na razie się nie dowiem, czekam do sb.
 
Dziewczyny ja opryszczke miałam bardzo często w okresie ciąży i zaraz po porodzie. Głównie wychodzi mi na nosie i w środku, czasami tylko na ustach. Jak tylko czułam drobne pieczenie to od razu lykalam czosnek w kapsułkach ( jedynie musicie znaleźć taki który wam będzie odpowiadac bo mnie zapach niektórych kapsulek zabijał - od razu biegłym do wc ;( ), a po konsultacji z lekarzem Herpex maść ok 6 zł w aptece i plasterki na zimno. Lekarz twierdził że nie leczona opryszczka może być gorsza od ilości specyfikow zawartych w tych lekach. I co najważniejsze higiena !!! Żeby nie przenieść tego w inne miejsca... powodzenia w leczeniu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, już po. Z OM jest 7w0d ale z USG tydzień mniej, co się zgadza z tym kiedy się nie zabezpieczylismy. Serduszko było, choć mi nie puścił dzwieku. Nie ma krwiakow. Tyle, kolejna wizyta za 3 tyg. Ulga duża.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
chybra tule mocno,oby wszystko jeszcze okazało się ok,bo wiele kobiet krwawi w ciaży.
dadzi ważne że lekarka odpisała i już Ci poradziła co robić a nie czekać do wizyty,będzie dobrze.Mnie od 2 tygodni męcza zatoki i już mam dość bo od kilku dni mnie 2 zęby od tego pobolewaja :/

To współczuje zatok i zębów, nic gorszego....
Byłam w aptece, Pani poleciła mi *spam* na katar. Zobaczymy, czy pomoże. Kupiłam też imbir.
 
Hej, już po. Z OM jest 7w0d ale z USG tydzień mniej, co się zgadza z tym kiedy się nie zabezpieczylismy. Serduszko było, choć mi nie puścił dzwieku. Nie ma krwiakow. Tyle, kolejna wizyta za 3 tyg. Ulga duża.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Bosko!!Serduszko bije[emoji178][emoji178]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, już po. Z OM jest 7w0d ale z USG tydzień mniej, co się zgadza z tym kiedy się nie zabezpieczylismy. Serduszko było, choć mi nie puścił dzwieku. Nie ma krwiakow. Tyle, kolejna wizyta za 3 tyg. Ulga duża.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Swietna wiadomosc [emoji176][emoji176][emoji176]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry