reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No i wychodzi na to, że we wt po prostu dostałam okr :/ Z dr rozmawiałam i mam poczekać aż się skończy i zrobić betę, żadnej rewelacji nie było, normalny okr, ale czuję się taka zawieszona, bo trzeba czekać i już . Mam nadzieję, że w sb uda mi się zrobić. Albo to było samoistne poronienie albo nadal jestem w ciąży hymm czekamy.
 
reklama
Trzymajcie kciuki, siedzę w poczekalni przed wizytą. Stres jak nie wiem, ale za chwilę będę wiedzieć znacznie więcej.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Mocno &&&&&&&&&&&

dadzi kurcze sama nie wiem;/

Chybra znam dziewczynę tu z forum która kapnęła się w 6 miesiącu ze jest w ciąży bo miał normalny okres dopiero jak ruchy poczuła że to obczaiła się że jest w ciąży
 
ona mi napisała abym skontaktowała się online lub umówiła wizytę w dogodnym terminie. Napisałam do niej online (ale tam jest adnotacja, że p doktor odpisze jutro) że pierwsza wizyta jest dopiero na 15 września. Zobaczymy co mi odpisze. Ale gdyby było fatalnie kazała by przyjść już prawda?....Kurde, ciekawe o co chodzi, Boże ja zwariuje. :(((
 
Odpisała mi lekarka odnośnie badań, że wymagają omówienia i mam się zgłosić na wizytę. Nie napisała, że pilnie, tylko w dogodnym terminie. I do niej mam na 15.09 wolny termin a do innej na jutro. Co robić kurde? zapisać się do innej?
A jakie to badania?:)
Jesli tej ufasz to poczekaj jesli nie idz do innej-najwaznejsze to zebys czula sie bezpiecznie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i wychodzi na to, że we wt po prostu dostałam okr :/ Z dr rozmawiałam i mam poczekać aż się skończy i zrobić betę, żadnej rewelacji nie było, normalny okr, ale czuję się taka zawieszona, bo trzeba czekać i już . Mam nadzieję, że w sb uda mi się zrobić. Albo to było samoistne poronienie albo nadal jestem w ciąży hymm czekamy.
O kurcze chybra, czyli tak naprawdę nie wiadomo co się stało? Ale dostałaś normalnie internetowny okres jak zawsze, czy tylko plamienie jak przed okresem? :(
Jak się czujesz? Przykro mi, mam nadzieję, że jednak wszystko okaże się dobrze. Dziewczyny często mają alá miesiączkę w ciąży ale z reguł nie jest to intensywne i długie.
 
No i wychodzi na to, że we wt po prostu dostałam okr :/ Z dr rozmawiałam i mam poczekać aż się skończy i zrobić betę, żadnej rewelacji nie było, normalny okr, ale czuję się taka zawieszona, bo trzeba czekać i już . Mam nadzieję, że w sb uda mi się zrobić. Albo to było samoistne poronienie albo nadal jestem w ciąży hymm czekamy.
Ale jaka mialas intensywnosc?a jak dzisiaj sie czujesz i jak plamienia?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jakie to badania?:)
Jesli tej ufasz to poczekaj jesli nie idz do innej-najwaznejsze to zebys czula sie bezpiecznie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

no te hormony, ten progesteron. Już mi odpisała. Mam brać go dwa razy dziennie. Kurw...wiedziałam, że ten hormon będzie słaby...no ale mam nadzieje, że jak będę brała to będzie ok.

Chybra- ściskam mocno!!!!
 
reklama
Do góry