reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzięki kochane, z miesiączki 5 t4 d, gin założyła mi kartę ciąży ale zdjęcia nie dała, bo chce mieć dla porównania, termin zmieniła na 7 maja, ale mówi że wszystko się może zdarzyć, ale martwi mnie bo nie mogła ciałka żółtego znaleźć, :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nie zalozy karty ciazy dopiero jak echo zarodka zobaczy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny mam pytanie, kiedy można zrobić betę, aby było coś wiadomo.
Jutro mam badania krwi (hormony) i przy okazji zrobiłabym betę. Tylko nie wiem czy to coś da...
jutro będzie 20 dzień cyklu (przy 26-27 dniowych cyklach)
Tak jak dziewczyny już pisały najlepiej w dniu @ a potem powtórka po 48h żeby sprawdzić przyrost.

A Ja w UK siedzę więc u mnie z wizytami i USG jest przekichane,w sumie już się przyzwyczaiłam do tego że położna prowadzi ciażę a USG sa 2 :nerd::eek:
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa.
Pierwszy test robilam 1 wrzesnia-pozytywny[emoji173] drugi 4 dni pozniej dla pewnosci -tez pozytywny. Wg kalkulatora ciazy to 5t3d. Do gina umowiona jestem na 12 wrzesnia. [emoji5][emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak dziewczyny już pisały najlepiej w dniu @ a potem powtórka po 48h żeby sprawdzić przyrost.

A Ja w UK siedzę więc u mnie z wizytami i USG jest przekichane,w sumie już się przyzwyczaiłam do tego że położna prowadzi ciażę a USG sa 2 :nerd::eek:

A nie masz możliwości prywatnie gdzieś iść? Albo do polskiego gin?

 
A nie masz możliwości prywatnie gdzieś iść? Albo do polskiego gin?

Do polskich przychodni mam kilka godzin pociagiem a w angielskich owszem można zrobić sobie prywatnie USG(kosztowne) ale Ja się już przyzwyczaiłam do ich trybu prowadzenia ciaży.Owszem robia wiecej USG jeśli sa ku temu powody (tak miałam z pierwszym synkiem i miałam aż 4 USG) ale doszłam do wniosku przy drugim synku że jeśli nic złego się nie dzieje to nie muszę robić ich więcej :);)
 
Tak jak dziewczyny już pisały najlepiej w dniu @ a potem powtórka po 48h żeby sprawdzić przyrost.

A Ja w UK siedzę więc u mnie z wizytami i USG jest przekichane,w sumie już się przyzwyczaiłam do tego że położna prowadzi ciażę a USG sa 2 :nerd::eek:
Ja tez ide 12.09 :)
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa.
Pierwszy test robilam 1 wrzesnia-pozytywny[emoji173] drugi 4 dni pozniej dla pewnosci -tez pozytywny. Wg kalkulatora ciazy to 5t3d. Do gina umowiona jestem na 12 wrzesnia. [emoji5][emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no mi też założy jak będzie serduszko, czyli pewnie za te dwa tygodnie
U mnie 12.09 bedzie rowno 7tc0d ciekawa jestem.
Wydaje mi sie ze te plamienia to po tych zastrzykach w brzuch.Rozrzedzaja krew i moze dlatego.
Przelecialam pare forum i dziewczyny tez tak mialy.
Ja mam jakies wahania nastrojow:raz bym ryczala ze plamie etc a raz mysle co ma byc to bedzie,oprocz dbania o siebie nic wiecej z lekarzem nie mogę...

Ja miałam robioną betę 6 dni przed @ i nic nie wykryło :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry