reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Tak jak dziewczyny już pisały najlepiej w dniu @ a potem powtórka po 48h żeby sprawdzić przyrost.

A Ja w UK siedzę więc u mnie z wizytami i USG jest przekichane,w sumie już się przyzwyczaiłam do tego że położna prowadzi ciażę a USG sa 2 :nerd::eek:
Hej, gdzie mieszkasz? Ja też w UK na samym południu :)
 
reklama
U mnie 12.09 bedzie rowno 7tc0d ciekawa jestem.
Wydaje mi sie ze te plamienia to po tych zastrzykach w brzuch.Rozrzedzaja krew i moze dlatego.
Przelecialam pare forum i dziewczyny tez tak mialy.
Ja mam jakies wahania nastrojow:raz bym ryczala ze plamie etc a raz mysle co ma byc to bedzie,oprocz dbania o siebie nic wiecej z lekarzem nie mogę...




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja ma to samo dzisiaj, ryczę albo mówię, że będzie ok, zwariować można. Trzeba zająć głowę czymś innym... ide z psem na spacer :)
 
Dadzi jakiego masz pieska, ja mam labradora i dziś pogryzl moje ulubione sandały [emoji150] Normalnie czasem brakuje mi już cierpliwości, a ona ma dopiero 6 mc

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza. Na razie jest tylko pęcherzyk mam przyjść za dwa tygodnie to okaże się cos więcej. Mam nadzieje że przeżyje jakoś te dwa tygodnie i pojawi sie juz serduszko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza. Na razie jest tylko pęcherzyk mam przyjść za dwa tygodnie to okaże się cos więcej. Mam nadzieje że przeżyje jakoś te dwa tygodnie i pojawi sie juz serduszko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej jestem tu nowa i nie znam waszych historii ale tez pierwsza wizyte mam w pon i chcialabym zeby bylo serduszko bo bede sie martwic....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry