reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Pisalyscie o wizytach u gina z mężem. Ja w pierwszej ciąży też byłam parę razy z mężem. U nas było tak za najpierw lekarz mnie badal a później wolał męża na usg :-) przy porodzie niestety nie był bo nie zdążył, był na szkoleniu. Ale teraz bardzo bym chciała żeby był, a Wy myślałyscie o porodzie z mężem?

Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję że coś zobaczę, według mnie to będzie 6t3d. No i ide do nowego gina.. Ciekawa jestem czy będzie miła...

A i witam nowe majówki :-):-)
U mnie mąż byl od początku do konca, także przy badaniu.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy moj małż nie padnie z wrażenia przy porodzie[emoji14]brzydzi sie krwi, operacji i takich tam[emoji14]

 
reklama
Zobaczymy jak u mnie bedzie.. A pamietasz ktory to mialas dzien cyklu? Bo ja 24 dc, popoludniu robilam i wyszla bladziutka kreska.. Dzis mam 25 dc i powinnam dostac okres.. Ale go nie ma:) ale tez mam nieregularne cykle.. Ale nic sie nie zanosi zebym miala dostac. Oby nie.. Widze ze tak samo pracujemy w przedszkolu.. Ja mysle ze jak gin potwierdzi mi ciaze to zmykam na L4.. Troche sie boje przebywac z tyloma dziecmi w ciazy..

30 dc, w dniu spodziewanej miesiączki. Trzymam kciuki oby nie przyszło i skoro jest blada kreska to jest i ciąża ale hormon jeszcze słabiutki, spokojnie, sprawdź za dwa dni. Pani nauczycielka :) jak miło :), ciąża i przedszkole to złe połączenie, już złapałam katar!

Jagi- już idę spać. dopije miksture :) pyszne mleko z miodem i masłem, bleah ;)

Mój mąż był przy wszystkich porodach i na każdym usg- no dzisiaj nie był pierwszy raz ale nie spodziewałam się usg ;) Na kolejnym będzie, nawet specjalnie umówiłam na rano alby dojechał do pracy :)
 
Jagi06 wizytę mam o 10.45, napewno dam znać jak będę po :-)

U mnie mąż byl od początku do konca, także przy badaniu.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy moj małż nie padnie z wrażenia przy porodzie[emoji14]brzydzi sie krwi, operacji i takich tam[emoji14]


He he mój też jak zobaczy krew to gorzej niż baba, ale mówił że przy porodzie chce być. Obiecał że będzie mnie trzymał za rękę :-) faceci tacy twardziele niby a tu proszę...
 
No więc póki co jest tylko pęcherzyk, który odpowiada 5 tyg, coś tam się odkleja, nie było dobrze widać kosmowka albo jakiś krwiak, dostałam luteine i mam odpoczywać, kurcze jakoś się podlalalam, następna wizyta 21.09,

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi06 wizytę mam o 10.45, napewno dam znać jak będę po :-)



He he mój też jak zobaczy krew to gorzej niż baba, ale mówił że przy porodzie chce być. Obiecał że będzie mnie trzymał za rękę :-) faceci tacy twardziele niby a tu proszę...

Moj dokładnie to samo. Mowi ze chce być przy porodzie ale jakoś tak bez przekonania, myślę ze będzie to dla niego ciężkie przeżycie[emoji14]nie wiem jak to wygląda przy porodzie ale wolalabym żeby byl przy mnie i trzymal mnie reke. Wiem ze duzo tatusiow odcina pepowine ale moj by prędzej odpłynal [emoji23] w domu to taki prawdziwy facet, zadnej pracy sie nie boi, wszystko potrafi naprawic ale jak tylko slyszy o krwi, operacjach to jak baba [emoji3]

 
No więc póki co jest tylko pęcherzyk, który odpowiada 5 tyg, coś tam się odkleja, nie było dobrze widać kosmowka albo jakiś krwiak, dostałam luteine i mam odpoczywać, kurcze jakoś się podlalalam, następna wizyta 21.09,

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

z usg 5 tydzień a ostatniej miesiączki jak Ci wychodzi? jest jeszcze wcześnie, tak jak u mnie. Leż odpoczywaj, ja też leżę i odpoczywam. Będzie dobrze. Też mam kolejną wizytę 21.09
 
No więc póki co jest tylko pęcherzyk, który odpowiada 5 tyg, coś tam się odkleja, nie było dobrze widać kosmowka albo jakiś krwiak, dostałam luteine i mam odpoczywać, kurcze jakoś się podlalalam, następna wizyta 21.09,

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze:)Bierz leki i nie forsuj się:)
Krwiaki sie wchlaniaja.Nie martw sie:)
Juz za duzo nas tu zasmuconych:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki kochane, z miesiączki 5 t4 d, gin założyła mi kartę ciąży ale zdjęcia nie dała, bo chce mieć dla porównania, termin zmieniła na 7 maja, ale mówi że wszystko się może zdarzyć, ale martwi mnie bo nie mogła ciałka żółtego znaleźć, :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mam pytanie, kiedy można zrobić betę, aby było coś wiadomo.
Jutro mam badania krwi (hormony) i przy okazji zrobiłabym betę. Tylko nie wiem czy to coś da...
jutro będzie 20 dzień cyklu (przy 26-27 dniowych cyklach)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie, kiedy można zrobić betę, aby było coś wiadomo.
Jutro mam badania krwi (hormony) i przy okazji zrobiłabym betę. Tylko nie wiem czy to coś da...
jutro będzie 20 dzień cyklu (przy 26-27 dniowych cyklach)
Mi lekarz kazal na 2 dni przed okresem ale niektorzy mowia w dniu @.
Mysle ze u Ciebie moze byc za wczas robione badanie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry