reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
wydaje mi się że 17dc czyli 15 sierpnia, mogła być jeszcze 18 dc. Akcja z mężem była w 11 dc, 15, 16, 17 dc i tyle. więc jeżeli owulacja później to 17-18 dc max. chyba, że te plemniczki przetrwały do 19 dc ale jakoś nie wierze...:p
ale faktycznie, test w dniu @ pokazał baaardzo słabą kreskę, więc do zapłodnienia doszło później, więc chyba wszystko jest ok. Nic, czekam, nic innego nie mogę zrobić. Już się uspokoiłam. Cycki bolą, spać się chce, głowa też boli, brzuch czuje, nie plamie, będzie dobrze. Mam swój dufaston- jestem spokojna.
Plemniki mogły przeżyć nawet 5 dni, więc nie ma co się stresować na zapas. Trzymam kciuki [emoji4]


 
No widzisz. Ja mialam owu 9 sierpnia i tydzien temu tez byl tylko pecherzyk :) i wtedy na usg była ciaza mlodsza o kilka dni, a tydzień później zgadzalo sie z terminem miesiaczki.


No to podniosłaś mnie na duchu kochana :) Mój dawny lekarz przyjmuje w innej przychodni, jak ta babka nie zda egzaminu 21 września będę jeździła do niego, dalej, bo dalej ale był milszy :)
 
Ja jeżdżę 15 km do gina mimo ze mam w promieniu 5 km dziesięciu innych. Moja poprzednia ginekolog jak ja poinformowalam ze mam zamiar starac sie o dziecko i pytalam czy trzeba jakies badania zrobic czy cos to stwierdzila "po co". Ja chcialam cytologie, bo mialam tylko raz w życiu robiona i to 4 lata temu to powiedziała ze nie ma potrzeby jak sie nic nie dzieje. Mimo ze to super mila wesola babeczka to wiecej do niej nie poszlam.

 
ja po zakupach, kupiłam sobie owoce i spodenki w lidlu. Teraz pośpię bo noc myła fatalna. Jak nic łapie mnie przeziębienie. Mleko z miodem i masłem, koc i spanko :)

Mayllah- odezwij się.
 
Pisalyscie o wizytach u gina z mężem. Ja w pierwszej ciąży też byłam parę razy z mężem. U nas było tak za najpierw lekarz mnie badal a później wolał męża na usg :-) przy porodzie niestety nie był bo nie zdążył, był na szkoleniu. Ale teraz bardzo bym chciała żeby był, a Wy myślałyscie o porodzie z mężem?

Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję że coś zobaczę, według mnie to będzie 6t3d. No i ide do nowego gina.. Ciekawa jestem czy będzie miła...

A i witam nowe majówki :-):-)
 
Hej, ja też miałam bladziutką kreskę, w dniu @, potem dwa dni po ciemniejsza
Dodalas mi troche otuchy heh


W pierwszej ciąży mąż był na każdym usg, na zwykłym badaniu nie, w drugiej tak samo i myślę, że teraz też tak będzie.



Witaj :)))

Kurde, obudziłam się z katarem:eek:, w nocy też pobolewało mnie gardło, jak nic jakieś dziecko mnie zaraziło:crazy: uroki pracy w przedszkolu. Dobrze, że ten lekarz dziś, zwolnienie i odpoczynek. Mój mąż jutro wyjeżdża na 4 dni, już mam stres, że sama zostaje.
Jejku jejku ale sie denerwuje tym lekarzem...
Hej, ja też miałam bladziutką kreskę, w dniu @, potem dwa dni po ciemniejsza



W pierwszej ciąży mąż był na każdym usg, na zwykłym badaniu nie, w drugiej tak samo i myślę, że teraz też tak będzie.



Witaj :)))

Kurde, obudziłam się z katarem:eek:, w nocy też pobolewało mnie gardło, jak nic jakieś dziecko mnie zaraziło:crazy: uroki pracy w przedszkolu. Dobrze, że ten lekarz dziś, zwolnienie i odpoczynek. Mój mąż jutro wyjeżdża na 4 dni, już mam stres, że sama zostaje.
Jejku jejku ale sie denerwuje tym lekarzem...

Zobaczymy jak u mnie bedzie.. A pamietasz ktory to mialas dzien cyklu? Bo ja 24 dc, popoludniu robilam i wyszla bladziutka kreska.. Dzis mam 25 dc i powinnam dostac okres.. Ale go nie ma:) ale tez mam nieregularne cykle.. Ale nic sie nie zanosi zebym miala dostac. Oby nie.. Widze ze tak samo pracujemy w przedszkolu.. Ja mysle ze jak gin potwierdzi mi ciaze to zmykam na L4.. Troche sie boje przebywac z tyloma dziecmi w ciazy..
 
reklama
Pisalyscie o wizytach u gina z mężem. Ja w pierwszej ciąży też byłam parę razy z mężem. U nas było tak za najpierw lekarz mnie badal a później wolał męża na usg :-) przy porodzie niestety nie był bo nie zdążył, był na szkoleniu. Ale teraz bardzo bym chciała żeby był, a Wy myślałyscie o porodzie z mężem?

Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję że coś zobaczę, według mnie to będzie 6t3d. No i ide do nowego gina.. Ciekawa jestem czy będzie miła...

A i witam nowe majówki :-):-)
O ktorej masz wizyte?Odezwij sie po:)
Ja znow na wizyty sama bo tak wychodzilo-maz w delegacjach ale rodzilismy razem:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry