reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Maxi cosi miałam od pierwszego baczka fotelik i troszke sie tylko zużyła rączka,tak podrapala a tak to sie super sprawdzał,mozna to wyścielenie nowe kupić ale na razie tylko sie ma takie frote materiał natknęłam a wolałabym gładki
 
reklama
No, Mam pół minutki!
witam NOwą Majówkę - Liliana cudne imię, Lila, Lilka :)
Melduję posłusznie, że Ala waży 1100 g (!!!!), czyli o jakieś 10% więcej niż przewidują standardy, ale pan doktor pocieszał, że skoro rodzimy CC to mam się nie martwić, bo on mi ją wyjmie bez problemu (dowcipniś) :)
Nie pisałam Wam, że czuję bóle brzuszka - otóż ból powyżej pępka jakby ktoś na mnie ćwiczył ciosy karate jest spowodowany... zrostami po poprzedniej cesarce, nie mam się czym martwić, nie zaszkodzi to nikomu, moze być ciut upierdliwe.
Mogę śmigać z kijami - jeno pogoda mi nie sprzyja, ale jak tylko się da - wracam do mojego trenowania :D
Żadnych badań przez miesiąc, o porodzie pogadamy później - jak stwierdził gin... :)
No to tyyle :D

Pozdrawiam i usmiech przesyłam! :)
 
Mój w piątek ważył 1200 :D idę teraz w czwartek znów więc też zdam relacje. Mam w ogóle plan wrócić do pracy bo mam nadmiar czasu wolnego także jestem ciekawa co moja gin na to ;) strasznie puchna mi nogi! Kupiłam w Rossmanie więc krem o zaszczytnej nazwie - Sexi mama na opuchniete nogi :D jakby któraś miała równiez taki problem to mogę śmiało polecić! :D

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Klaudia_i_nikodem - współczuwam nózek!! kurna, z Hanią miałam tak od 8 miesiąca, koszmar, rozcinałam skarpetki :( To też masz kawał dzieciaka :D Będzie co dźwigać :D
Może przez to że taki duży to mi kostki nie wytrzymują. :D Ja mam dopiero 7 miesiąc więc co będzie później?! [emoji33][emoji33][emoji33] jak nie wróce do pracy to też zaczynam chodzić po kilka kilometrów wieczorami bo cała w końcu zapuchne tak, że mnie widać nie będzie! [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Martussa82 kawał baby z tej Twojej Ali! :) Wygląda na to, że masz bardzo fajnego lekarza :)
Ja planuję jak dostanę L4 ćwiczyć w domu na piłce plus trochę pospacerować jak już się trochę drzewa zazielenią i wstrętny smog sobie pójdzie ;)

Nogi na szczęście nie puchną, może to dzięki tym rajstopom i pończochom uciskowym, które noszę w związku z moimi żylnymi perypetiami. Ciekawa jestem ile waży Mary..

@Klaudia_i_nikodem podziwiam z tym powrotem do pracy. Ja się coraz bardziej cieszę, że to prawdopodobnie mój ostatni tydzień w pracy i trochę wolnego przede mną :D Chociaż wiem, że mordek kochanych mi będzie brakowało :/
 
Dziekuje :) tez jakos mi sie to imię bardzo spodobało...ale macie juz duże dzieciątka,ja byłam ma wizycie 24.01 to było 800g,teraz mam 15.02 ciekawe ile bedzie miała malutka,tez jestem po cesarce ale miałam ja pierwsza a potem dwa razy rodziłam naturalnie,ciekawe jak teraz bedzie...
 
reklama
Do góry