reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja ogółem też jestem raczej do spania niż tryskania energią. Do tego strasznie mnie boli kość ogonowa i jak u Olo - kręgosłup. Przez to siedzenie w laboratorium. No i do tego ciągle mi zimno

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
Aaaa u mnie właśnie boli tak, jakbym spadła ze schodów i tę kość obiła. Jak leżę to jest spoko, ale pozas chodzenia średniawka i chyba czas na l4 :/
 
reklama
Cześć laski. Świat i ludzie mnie tu nie było:p Ale w sumie się trochę działo po drodze szew jeszcze pracuję ale dzisiaj ostatni dzień i L4.

Większości pewnie nie znam ale witam się. Chociaż z Blondie i Kurką od początku:)

Tak wiem kilka w Was wysłało mi dane do listy postaram się je uzupełnić bo teraz będę miała więcej czasu:)
 
U mnie z zastrzykiem energii tez raczej słabo, obowiązki domowe robie na raty i przeplatam z odpoczywaniem na łóżku dobrze,ze moja 5latka jest w miarę samodzielna ;) brzuch coraz większy,mały się rozpycha i często wieczorem łapie mnie Skórcz w lewym udzie. eh wczoraj znow maly grzeszek i zjedzona tortilla w berlin kebab a o 22 naszlo mnie na koktail z truskawek i musiałam go zrobic ;)
 
Pacman - witaj na pokładzie!! Leż ile się da i zaprzestań czytania historii innych babeczek, po co się nakręcać, zaradnych synów gratuluję i sądzę, że staną na wysokości zadania :D
Olo - współczuję mocno bólu, mocno A dziękuję za sposób na glukozę, wykorzystam po niedzieli :D

Ja wczoraj po paru miesiącach wróciłam na kijki, tempo dużo wolniejsze, ale frajda z chodzenia taka sama, machęłam prawie 4 km w trzy kwadranse, dziś po obiedzie też się wybiorę, poszłabym dalej, ale.. siku :D

KopAlka ryje i ryje, kłopoty ze snem mam nadal, ale mam sporo książek, więc ponadrabiam :D

Faktycznie, na L4 mniej jest czasu dla siebie, jak to możliwe???
U nas ferie, nasza ośmiolatka chyba chce się mną i moim czasem nacieszyć na zapas i absorbuje dość mocno, w pn wraca do szkoły...
Lefkowa - owocnej sesji! i powodzenia w polowaniu na wózek, mnie już ten kłopot na szczęście odpadł :)

Idę robić obiadek, paaa.... :*
 
Ja wybieram się właśnie na zimowy trekking po Tatrach. ;)
Sama.
Syna wywożę na ferie, a sama uderzam dalej na południe.

W pierwszej ciąży w tym czasie byłam na 10-dniowym spływie kajakowym, bo i było lato.
Tym razem biorę moje dziecię w góry. ;]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blondie - mi pielęgniarka po badaniu powiedziała, że dobrze już po tym trzecim pobraniu wypić dwa kubki ciepłej wody, żeby "zmyć" glukozę z przełyku. Pewnie trochę już za późno na to, ale może komuś się na przyszłość przyda ;)

Pacman - witaj! Trzymam kciuki za to, żeby wszystko było u Ciebie ok. Też jestem z Warszawy. Gdzie planujesz rodzić?

Ja kolejny dzień leżę i pracuję z domu - boli mnie ten cholerny krzyż :/
To ja mam akurat energię. Pewnie też dlatego, że spałam 10h :p
Poćwiczyłabym chętnie, ale ten kręgosłup.. Zawsze kurde nie tak jak by się chciało no!

Czesc Olo32, wszystkie dzieci rodzilam na Karowej. Szpital jest jak prywatny, ba nawet lepszy niz prywatny. Lepsi specjalisci. A I jak wczesniak sie urodzi, to maja tam sprzet. Ogolnie z calej Polski tam przyjezdzaja kobiety. Ale troche sie czeka. I Na IP nie przyjmuja z ulicy, tylko trzeba miec skierowanie.
Dziekuje za kciuki I wszystkich cieple slowa! Twoje rowniez.

Ps. Widze, ze jestesmy w podobnym wieku.
 
reklama
Do góry