reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Czesc Olo32, wszystkie dzieci rodzilam na Karowej. Szpital jest jak prywatny, ba nawet lepszy niz prywatny. Lepsi specjalisci. A I jak wczesniak sie urodzi, to maja tam sprzet. Ogolnie z calej Polski tam przyjezdzaja kobiety. Ale troche sie czeka. I Na IP nie przyjmuja z ulicy, tylko trzeba miec skierowanie.
Dziekuje za kciuki I wszystkich cieple slowa! Twoje rowniez.

Ps. Widze, ze jestesmy w podobnym wieku.
A skierowanie pewnie od lekarza z Karowej? Ja będę pewnie próbowała rodzić w św. Zofii, a co z tego wyjdzie to zobaczymy ;)

Widzisz, wiek ten sam, a u mnie dopiero pierwsze dziecko ;)
 
reklama
A skierowanie pewnie od lekarza z Karowej? Ja będę pewnie próbowała rodzić w św. Zofii, a co z tego wyjdzie to zobaczymy ;)

Widzisz, wiek ten sam, a u mnie dopiero pierwsze dziecko ;)

Moje kolezanki rowniez rodza na Zelaznej. 2 przynajmniej mam, ktore tam rodzily. Tylko Karowa ma I nowotwory i neonantologie...
 
Moje kolezanki rowniez rodza na Zelaznej. 2 przynajmniej mam, ktore tam rodzily. Tylko Karowa ma I nowotwory i neonantologie...
Moje kolezanki rowniez rodza na Zelaznej. 2 przynajmniej mam, ktore tam rodzily. Tylko Karowa ma I nowotwory i neonantologie...
Moje kolezanki rowniez rodza na Zelaznej. 2 przynajmniej mam, ktore tam rodzily. Tylko Karowa ma I nowotwory i neonantologie...
Tak prowadzil mnie Na Karowej doctor a wczoraj prywatnie bylam u kierownika kliniki. Moje kolezanki z podstawowki, liceum czy ze studiow, tez sporo rodzi pierwsze dziecko po 30
 
Jak ja tutaj napisze, to forum zmieni chyba nazwe na "cud"...
Reka w gore, kto chce uslyszec?

Ok, wiec powiem tak: na świecie rodzą sie wcześniaki i skrajne wcześniaki, czyli te o niskiej masie urodzeniowej. Mój urodził sie bardzo wcześnie, ale duzy jak na ten tydzień. A co najważniejsze jest zdrowy. Mówi po polsku, po angielsku płynnie (lepiej chyba niz mama), pływa, jeździ na rowerze. Normalny zdrowy chłopczyk w okularkach. Dodam, ze im wcześniej dziecko sie urodzi, tym wiecej komplikacji ma, np. porazenia, wodogłowie, ślepotę, karmienie pozajelitowe i jeszcze duzo. A mój nic z tych rzeczy nie miał. Miał 20% na przeżycie i jest 1% takich wymodlonych maluszków jak mój. Tak, wiec mojego młodszego synka urodziłam w 22/23tyg z waga 680gr
 
O kurczę, to faktycznie bardzo wcześnie się synek urodził. Super, że wszystko skończyło się dobrze.
 
reklama
Jestem w szoku!!! Ja czytałam w internecie że najmniejszy wieśniak w Polsce urodził się w 25 tygodniu ciąży. To jest na prawdę cud!!

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom

Wydaje mi sie, ze jak piszą o najmniejszym wcześniaku, to chodzi im o wagę. Najmniejsze uratowane to chyba 390gr. Ale nie liczy sie to, ze uratwali tylko jakosc tego zycia.
 
Do góry