reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja tez mam badanie gin na każdej wizycie ale z tego co mi koleżanki mówiły i wy tu piszecie większość miała mierzona szyjkę a też wydaje mi się to ważne bo jak by się skracala to szew zakładają a tak to nie wiadomo chociaż nie wiem bo mi zawsze gin mówi ze wszystko jest ok ale wolałabym to sprawdzić jutro mam wizytę to będę z nim rozmawiać
 
Ja mam co wizytę kontrolnie sprawdzana szyjke. Mówiłam do gin.że coś mnie tam kłucie co jakiś czas. Ona też twierdzi że skracanie prowadzi do szybszego porodu.
usg mam bezpłatne na NFZ.
co do zmęczenia i ciągłej śpiączki , to minęło mi w połowie II trymestr.
 
Witam majowe mamy :) chciałabym dołączyć do Waszego grona :) mój termin porodu to 22 maj :) jestem po badaniach prenatalnych i polowkowych. Wiemy, że będzie dziewczynka :) ma mieć na imię Klaudia. Przytyłam 4 kg ale moja waga początkowa była duża bo ważę 70 kg niestety. Jestem z okolic Zielonej Góry. Chcę dołączyć do Waszych rozmów :)
 
Witaj milkaklaudia, Arya ja też za niedługo będę miała ducha na plusie a gdzie tam do końca mam nadzieje ze 20kg nie przekrocze, jeszcze waga mi się popsuła
a u położnej to tak niedokładnie sie ważę buty ciuchy to dodatkowe kg
 
reklama
W badaniach ostatnich wyszło że łożysko mam na przedniej stronie macicy po lewej stronie. Co to oznacza? To moja pierwsza ciąża a pierwsze ruchy małej poczułam w święta :)
 
Do góry