reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja sobie daruję szkołę rodzenia. Chodziłam będąc w ciąży z synem. Teraz tylko spotkania z położną chcę mieć , w ramach opieki nfz
 
Już po!
Będziemy mieli córeczkę <3
Wszystko rozwija się dobrze, mała waży około 310g, więc całkiem sporo ;)
Łożysko na przedniej ścianie, ale bez ryzyka przodowania.

Ależ jestem szczęśliwa :)
Gratulacje :)
Możesz juz imię wybierać. Ja dla swojej córeczki myślę o imieniu Zosia :)
 
Gratulacje :)
Możesz juz imię wybierać. Ja dla swojej córeczki myślę o imieniu Zosia :)
Dziękuję :)
Z mężem mieliśmy umowę, że dla synka wybieram ja, dla córki - mąż. Jemu po głowie chodzi Maria - po babci. Mi z kolei też się Zosia podoba, bo to takie imię z charakterem :)
 
Gratuluję udanej wizyty i zdrowej córeczki. Ja też będę miała corcie ale imię nie wybrane. Nie bardzo możemy się zgodzić z mężem. Mały mówi często Asia - coś to oznacza w jego niemowlęcym języku. Śmiałam się dziś, że mały wybrał Asię. Mężowi się podoba mnie tak sobie ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Jestem w 20 tc, termin na 18.05 :) Chciałam od razu zapytać czy ma któraś z Was problem z nietrzymaniem moczu?
 
Do góry