reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wiem, że nie muszą głaskać, ale widziała jaka byłam zdenerwana, mogła jakoś mnie pocieszyć...
Czekam na bete, to moja pierwsza, nie robiłam wcześniej



No ja się zapisałam aby dała mi skierowanie na progesteron i przepisała dufaston, a ona mi strzeliła usg i teraz się denerwuje...tzn już się trochę uspokiłam :) Faktycznie owu mogła być póżniej....czekam na wyniki ;)

Ty myślałaś że kiedy owulację miałaś??
mallyh czekamy!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
rokowania...powiedziała abym się nie martwiła, że owulacja mogła być później i dlatego wiek z ostatniej miesiączki jest inny niż na usg, do sprawdzenia za dwa tygodnie. Trzy razy się pytałam czy na pewno jest ok, mówiła ze jak na tym etapie to tak. Staram się być dobrej myśli. Jak dzisiaj wieczorem odbiorę wyniki i będą dobre to bedę najszczęśliwszą kobietą świata.
Kurde, nie spodobała mi się ta lekarka, poszłam do niej w ciemno, jakaś taka bez emocji. Fajnie, bo zbadałam, zrobiła usg, przepisała leki, dała skierowanie ale coś mi w niej nie odpowiadało....dam jej jeszcze szansę i pójdę do niej 21.09, ale jak się nie zmieni to chyba poszukam innego lekarza hm...
Jagi idz wczesniej skoro plamisz, idz...

Ja miałam identyczna sytuacje w pierwszej ciąży. Ze względu na to że mam długie cykle owulacje miałam pózniej. Lekarz niestety nie chciał tego przyjąć do wiadomości i nagadał mi że nic z tego nie bedzie, żebym sie nie przywiązywała itp. Przepłakałam tydzień, teraz mój niedojrzały pęcherzyk ma 1,5 roku i właśnie gada sam ze sobą do lustra. Nie ma co sie sugerować i trzeba wierzyć że bedzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty myślałaś że kiedy owulację miałaś??
mallyh czekamy!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

wydaje mi się że 17dc czyli 15 sierpnia, mogła być jeszcze 18 dc. Akcja z mężem była w 11 dc, 15, 16, 17 dc i tyle. więc jeżeli owulacja później to 17-18 dc max. chyba, że te plemniczki przetrwały do 19 dc ale jakoś nie wierze...:p
ale faktycznie, test w dniu @ pokazał baaardzo słabą kreskę, więc do zapłodnienia doszło później, więc chyba wszystko jest ok. Nic, czekam, nic innego nie mogę zrobić. Już się uspokoiłam. Cycki bolą, spać się chce, głowa też boli, brzuch czuje, nie plamie, będzie dobrze. Mam swój dufaston- jestem spokojna.
 
wydaje mi się że 17dc czyli 15 sierpnia, mogła być jeszcze 18 dc. Akcja z mężem była w 11 dc, 15, 16, 17 dc i tyle. więc jeżeli owulacja później to 17-18 dc max. chyba, że te plemniczki przetrwały do 19 dc ale jakoś nie wierze...:p
ale faktycznie, test w dniu @ pokazał baaardzo słabą kreskę, więc do zapłodnienia doszło później, więc chyba wszystko jest ok. Nic, czekam, nic innego nie mogę zrobić. Już się uspokoiłam. Cycki bolą, spać się chce, głowa też boli, brzuch czuje, nie plamie, będzie dobrze. Mam swój dufaston- jestem spokojna.
Co do plemników to czytałam że 5-7 dni mogą sobie czekać na jajeczko ;-)
 
wydaje mi się że 17dc czyli 15 sierpnia, mogła być jeszcze 18 dc. Akcja z mężem była w 11 dc, 15, 16, 17 dc i tyle. więc jeżeli owulacja później to 17-18 dc max. chyba, że te plemniczki przetrwały do 19 dc ale jakoś nie wierze...:p

No to widzisz według kalendarza z ovu owulację miałam 11 sierpnia czyli w 14 dc przytulanko miałam 7,8,91, i 12 sierpnia
 
nie ma co rozkminiać, będzie co ma być, nie ma już na to żadnego wpływu, czekać. Idę się odstresować i wydać hajs :) jestem na zw, mogę sobie pozwolić ;)
 
Ja tez nie lubie takich lekarzy!Wiem ze nie musza nas glaskac po glowkach i tiutiac ale jakies dobre emocje by nam sie przydaly.
Ja mam dwoch lekarzy ale kazdy z nich to taki przyslowiowy "buc"Niby mily ale ani pozartowac,nie wiadomo czy sie odezwac czy nie...
Daj znac jak po becie!
Kiedy byla poprzednia beta robiona?Ile dni roznicy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Ja tez nie lubie takich lekarzy, szczególnie ze ciaza powinna byc najpiękniejszym okresem w życiu a niektórzy lekarze potrafia niezle popsuc humor. Ja wreszcie trafilam na bardzo fajnego wesolego gina, bo wcześniej byly same porazki. Niektórzy bardziej by sie nadawali do pracy w kostnicy niz do pracy z ludźmi.

 
wydaje mi się że 17dc czyli 15 sierpnia, mogła być jeszcze 18 dc. Akcja z mężem była w 11 dc, 15, 16, 17 dc i tyle. więc jeżeli owulacja później to 17-18 dc max. chyba, że te plemniczki przetrwały do 19 dc ale jakoś nie wierze...:p
ale faktycznie, test w dniu @ pokazał baaardzo słabą kreskę, więc do zapłodnienia doszło później, więc chyba wszystko jest ok. Nic, czekam, nic innego nie mogę zrobić. Już się uspokoiłam. Cycki bolą, spać się chce, głowa też boli, brzuch czuje, nie plamie, będzie dobrze. Mam swój dufaston- jestem spokojna.
No widzisz. Ja mialam owu 9 sierpnia i tydzien temu tez byl tylko pecherzyk :) i wtedy na usg była ciaza mlodsza o kilka dni, a tydzień później zgadzalo sie z terminem miesiaczki.

 
reklama
Ja tez nie lubie takich lekarzy, szczególnie ze ciaza powinna byc najpiękniejszym okresem w życiu a niektórzy lekarze potrafia niezle popsuc humor. Ja wreszcie trafilam na bardzo fajnego wesolego gina, bo wcześniej byly same porazki. Niektórzy bardziej by sie nadawali do pracy w kostnicy niz do pracy z ludźmi.

Haha dobre:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry