reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No właśnie ja tez mam l4 od 4tc ze względu na wcześniejsze utracone ciaze i na prace jednak tez pewnie dlatego ze chodzę prywatnie do lekarza a nie wydaje mi się żeby moja Pani Ginekolog
Z przychodni dawała tak szybko l4.

Kupilyscie już coś dla dzieci? Na kiedy planujecie skompletować wyprawkę ?

Trochę juz kupuję,kiedy potwierdza płeć to wyruszę na większe zakupy[emoji3] chciałabym mieć wszystko najpóźniej z początkiem kwietnia gotowe [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam 3,5 kg na plusie. Ale chyba mi w cycki i brzuch poszło, bo miska o 2 rozmiary większa a moja piłeczka coraz wypuklejsza i cięższa.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio mi pisalo w aplikacji że pewnie już mam od 3 do 5 kg więcej, to by sie zgadzalo wiec nie jest tak zle chyba[emoji39]

 
ja nie kupuje jeszcze, czekam na płeć. Tzn kupiłam jedno body i czapeczkę, ba resztę zakupów poczekam. Zacznę w styczniu/lutym. W kwietniu chce już mieć wszystko wyprane i gotowe :)
 
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Miałam pobraną cytologie i podobno moze sie po tym pojawic dzis lub jutro plamienie miała któraś z Was taki przypadek ?

Po cytologii nie miałam ale po ostatnim zwykłym badaniu plamiłam odrobinę (jednorazowo).

Mój brzuch już jest widocznie wyraźny. Przytyłam ze 4 kg. wieczorem jest na prawdę duży. Mam ogromne wzdęcia. Rano brzuch jest znacznie mniejszy. Czyli czytając wasze wpisy - wszystko ze mną ok :)

Ruchów nie czuję jeszcze. W poprzednich ciążach poczułam ok 18 tygodnia, więc już niecierpliwie przebieram nogami :)
 
ja tak miałam. Po cytologii ostatnio troszkę zaplamiłam. Lekarka mi powiedziała, że tak będzie bo widziała jak pobierała cytologię. Było tego malutko.
 
Ja narazie nic nie kupuje poczekam do stycznia lutego, dzisiaj byłam na wizycie i będzie synus,
widzę że tylko ja tak dużo przytyłam bo ok 7 kg, ale teraz waga stoi w miejscu zobaczymy co będzie dalej, brzuszek maly wszystko piszlo w ramionam boczki, biust pelniejszy o 2 rozmiary dla mnie to dramat chciałabym żeby już nie urósł, ale koniec narzekania;)
dziś wybieramy się z mężem do kina
 
Ja narazie nic nie kupuje poczekam do stycznia lutego, dzisiaj byłam na wizycie i będzie synus,
widzę że tylko ja tak dużo przytyłam bo ok 7 kg, ale teraz waga stoi w miejscu zobaczymy co będzie dalej, brzuszek maly wszystko piszlo w ramionam boczki, biust pelniejszy o 2 rozmiary dla mnie to dramat chciałabym żeby już nie urósł, ale koniec narzekania;)
dziś wybieramy się z mężem do kina
No, biust to też moja zmora :) Urósł znacznie i staniki, które niedawno kupiłam, są już za małe.
 
Blondie też tak mam, już kupuje nowe, do tego obwód mi się powiększył i na początku miałam problem z doborem, wogóle już powoli garderobę powiększam, bo wszystko ciasne, ale najważniejsze że dzidzia zdrowa,
 
reklama
Kurcze dziewczyny a mnie piersi wcale nie urosły ;( mam sie obawiać ze nie bede miała mleka ? Swoje mam juz duże taka moja natura ale naprawdę mam wrazenie ze nic nie urosły Heh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry