reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja używam Palmersa, kupiłam też oliwkę pod prysznic, dla urozmaicenia:) oliwka z Rossmann faktycznie się leje, choć miło pachnie, ale zużyję ją i tak:) wieczorne smarowanie się weszło w nawyk, a i nawet mąż pomaga z chęcią[emoji41]

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używam olejku migdałowego (nierafinowanego), sprawdziła mi się w pierwszej ciąży (zero rozstępów i suchej skóry) a i do kąpieli noworodka super :)
 
Ja smaruje tylko wieczorem, od cycków po tylek, ale bez pleców. Tylko nad tylkiem. A używa Tołpa s.o.s. Uwielbiam ten zapach. Nawet mężowi dawałam dzis powąchać, czy tez mu się tak dobrze kojarzy.

Fotelik mamy maxi cosi cabriofix i jest super.

Co do wózka, to sąsiedzi nam "wmusili" swoj. Kiedys bakneli, ze nam opchna za 200, wiec tyle nas kosztował 2w1, mimo, ze uparcie nie chcieli kasy. Gondola 74cm na dnie, wiec rewelacja, powtórzę sie, ale polecam na ten wymiar zwracać uwagę, bo gondola jest najwygodniejsza.
Wiec sandyy. Za 1500 na pewno będzie wystarczający.
 
ja smaruje sie 2x dziennie, choc poranne smarowanko troche na odwal sie :) ale sam fakt sie liczy :p

vivid to najgorszy wydatek macie z glowy :)

a z ciekawsci - macie juz jakies upatrzone typy wozka albo sprawdzone z ostatnich ciaz :)?
 
Zaraziłyście mnie:p Już od godziny nie śpie:p

Witaj w klubie hihi

Ja wlasnie czytam gazete moze oczy sie pomecza i zasne jeszcze :)

Wy tez macie takie pragnienie?
Normalnie pije i pije i ciagle mi malo :)

Ja co do wozka to jestem zielona, boje sie wybierac bo sie nie znam za bardzo :(
Wiem jedno ze czlowiek na bledach sie uczy :) wiec zawsze mozna kupic drugi chociaz mam nadzieje ze trafie za pierwszym przy Waszym doswiadczeniu :)

ZdechlaKura widze ze Ty tez kiepsko ze snem.
Powiedz mi jak sie czujesz? :*
 
reklama
Paula, ja się zwykle budzę ok.3.00. Zasypiam o 20.00 . Coś mi się w ciąży poprzestawialo :s Nadal mam mdłości. I ogólnie jestem bardzo słaba. W jak Twoje samopoczucie?
 
Do góry