reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
To ja na odwrót z wodą akurat, już probuje wszystkiego żeby tylko choć troszkę nawodnic organizm bo później męczy mnie migrena. Wypijam Max szklanke może 2 dziennie bo się boję wymiotow. Kawa inka nie wchodzi, czysta woda też, woda z sokiem , cola itp później mi nie dobrze. Ostatnio udało mi się z kompotem jablkowym więc idziemy w dobrym kierunku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja gotuję sobie kompoty, bo nic innego nie mogę wypić. Cola niby wchodzi, ale pozniej mi za słodko i jeszcze gorzej mnie mdli

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi najbardziej wchodzi herbata z cytryną i miodem lub sokiem malinowym, wody też piję dużo, ale ja zawsze piłam, 1,5 l to spokojnie.

Wózek TYLKO ze skrętnymi kołami. Jeju jak ja się męczyłam z emeljungą, ona nie miała skrętnych kół.
Kosz musi być duży i łatwo dostępny. No i rozkładane oparcie wózka, ciche i łatwe aaa i budka którą się stawia lub składa też musi być odpowiednia, duża.
 
Ja herbaty nie mogę. Kiedyś piłam kilka dziennie, a teraz jak tylko pomyślę to mi niedobrze. Mam nadzieję, że po ciąży mi minie

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi najbardziej wchodzi herbata z cytryną i miodem lub sokiem malinowym, wody też piję dużo, ale ja zawsze piłam, 1,5 l to spokojnie.

Wózek TYLKO ze skrętnymi kołami. Jeju jak ja się męczyłam z emeljungą, ona nie miała skrętnych kół.
Kosz musi być duży i łatwo dostępny. No i rozkładane oparcie wózka, ciche i łatwe aaa i budka którą się stawia lub składa też musi być odpowiednia, duża.

Noo, nasza w spacerówce z leżenia stawia się do pionu i jeszcze troche. Dodatkowy materiał jest schowany za suwakiem.

Rany, współczuję Wam. Ja miałam lekkie mdłości, tydzień gorzej, tydzień lepiej i przeszło. Już apetyt względnie wrócił. Nie wyobrażam sobie 3 czy 4 mcy rzygania, mdłości i problemów z jedzeniem/piciem :(
 
ok zakodowane - skretne kola, dluga gondola, wazny kosz i budka :)
za 2 tygodnie ide na l4 to zacznw buszowac w necie plus moze zaczne wizytowac sklepy z furkami, nigdy nie jezdzilam taka :D

ja teraz mecze wywar z imbiru, wycisnieta cytryna, pol pomaranczy i lyzka miodu - moze to Wam podejdzie? choc z drugiej strony ma to mocno zdecydowany smak, wiec niekoniecznie...
ja na zime jeszcze kompotow sobie narobilam, zamiast slodzenia cukrem to jest ksylitol (zawsze grzyb na dole mnie lapal to specjalne soczki dla mnie :) ) i fajnie wchodzi. w sumie mozna sklepowe kompoty dostac - moze to?

a jak sie nastawiacie wlasnie na oddzielny wozek i pozniej oddzielna spacerowke?
warto inwestowac tak( bo pewnie drozej wyjdzie?) czy lepiej kupic wszystko w jednym?
 
Ja się smaruje 2 x dziennie masłem dla mam z hipp ciężko się go naklada e ale ładnie pachnie i mężowi nie przeszkadza a do kąpieli jeszcze wlewam oliwke z hipp. I tak się moczę w wannie wieczorami:)
 
Ostatnia edycja:
beatka tylko wyobrazilam sobie zapach oliwki Bambino :D fuj :D

pauli ne no ja to samo, pryszczyca jak nic [emoji14]
chociaz ostatnio to przynajmniej z twarzy mi zeszlo :) a byl pogrom

Arya mi jakis czas temu kolezanka opowiadala, ze zastanawiala sie nad wozkiem za 3500zl bo niby mega, super [emoji14] masakra [emoji14]
cale szczescie ja sie zastanawiac nie bede - nie stac mnie na taki wydatek, a taki za 1500zl mam nadzieje, ze tez da rade :)
Mi dermatolog przepisała skinoren żel i mam ładniejsza buzię ale nie wiem czy to hormony się unormowaly czy zasluga żelu
 
Skretne koła są rewelacja i nie brałabym innych. W windzie się obracam, w ciasnych przejściach lawiruję, nie budziłam Jaśka jak spacerowaliśmy i trzeba było skręcać, bo sam skręcał - no dla mnie jedna wielka zaleta, nie znam ani jednej wady :D I najważniejsze: DŁUGA GONDOLA. Jak to zapamiętasz, to będziesz zadowolona.
Dla mnie też skrętne koła są super. Możesz się w miejscu obrócić:)
 
reklama
mi najbardziej wchodzi herbata z cytryną i miodem lub sokiem malinowym, wody też piję dużo, ale ja zawsze piłam, 1,5 l to spokojnie.

Wózek TYLKO ze skrętnymi kołami. Jeju jak ja się męczyłam z emeljungą, ona nie miała skrętnych kół.
Kosz musi być duży i łatwo dostępny. No i rozkładane oparcie wózka, ciche i łatwe aaa i budka którą się stawia lub składa też musi być odpowiednia, duża.
Podobno mutsy ma mała i nic nie zakrywa ani w lato ani w zimę.
Muszę się gdzieś przyjrzeć.

Ja też lubię herbatę z miodem i cytryna bądź sokiem.Potrafie 6 herbat wypić wyciągu dnia plus wodę ale to w siebie wmuszam bo nie lubię.Choc dodaje cytyne i mięty to słabo mi to idzie:(
 
Do góry